Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Vincze János 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 258 pont;
2. díj: Balambér Dávid 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 257 pont;
3. díj: Szoldatics András 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 254 pont;
4. díj: Danka Miklós András 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 253 pont;
5. díj: Györök Péter 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 251 pont;
6. díj: Véges Márton 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 244 pont;
7. díj: Ridinger Tamás 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 235 pont;
8. díj: Kovács Péter 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 233 pont;
9–10. díj: Czigler András 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 216 pont;
9–10. díj: Gilián Zoltán 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 216 pont;

Dicséretben részesült:

11. Polgárfi Bálint 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 209 pont;
12. Biró János 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 187 pont;
13. Földes Imre 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 161 pont;
14. Gombos Gergely 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 136 pont;
15. Póta Kristóf 8. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 126 pont;
16. Kiss Dániel Miklós 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 124 pont;

Következik:

17. Nádudvari Péter 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 104 pont;
18. Hunyady Márton 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 102 pont;
19. Ócsvári Ádám 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 85 pont;
21. Fehér András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 74 pont;
22. Slemmer András 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 67 pont;
23. Gál Tibor 12. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 58 pont;
24. Csima Géza 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 51 pont;
25. Gulyás Péter 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 44 pont;
26–27. Szél Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 40 pont;
26–27. Takács László 10. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 40 pont;
28–29. Jégh Tamás 11. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 38 pont;
28–29. Rimay Zoé 11. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 38 pont;
30–31. Hudoba Péter 11. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 28 pont;
30–31. Kalló Bernát 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
32. Balázs Bálint 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
33. Dancsó Péter 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
34. Csubák Dániel 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 19 pont;
35. Kovács András 11. o. (Győr, Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola) 18 pont;
37–42. Berzlánovich Imre 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont;
37–42. Bőle Pál 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 10 pont;
37–42. Halász Dávid 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
37–42. Molnár Gábor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
37–42. Peák Bálint 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
43. Dömötör Krisztián 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
44. Gellén Ágnes 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
45. Kovács Lóránt 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.