Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kovács Gergely (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 242 pont;
2. díj: Major Bálint István (Sopron, Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium) 241 pont;
3. díj: Poócza Eszter (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 239 pont;
6. díj: Boros Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 231 pont;
7–9. díj: Garamszegi Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 229 pont;
7–9. díj: Pasztuhov Anna (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 229 pont;
7–9. díj: Túri Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 229 pont;
10. díj: Fialowski Melinda (Budapest, Széchenyi István Gimnázium) 228 pont;

Dicséretben részesült:

11. Scharle András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 225 pont;
12. Najbauer Eszter Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 224 pont;
13. Kitzinger Andor (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 223 pont;
14. Kovács Máté (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 216 pont;
15. Kókai Mariann (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 214 pont;
16. Szeifert Bea (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 213 pont;
17. Harangozó Klára (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 212 pont;
18. Lénárt Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 211 pont;
19. Gerlei Klára Zsófia (Budapest, Szent István Gimnázium) 210 pont;
20–21. Fekete Gréta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 209 pont;
20–21. Welsz Edit (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 209 pont;
22. Pálinkó Márton (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 208 pont;
23–24. Köteles István (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 206 pont;
23–24. Székely Anna Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 206 pont;
25–26. Mihálka Éva Zsuzsanna (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 201 pont;
25–26. Németh-Csóka Mihály (Erlangen, Gymnasium Fridericianum) 201 pont;
28. Csábi Barnabás (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 199 pont;
29. Kiss Dávid (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 195 pont;
30–33. Kovács Anita (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 193 pont;
30–33. Nagy Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 193 pont;
30–33. Tóth Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 193 pont;
30–33. Varju Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 193 pont;
34. Dávid Nikolett (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 192 pont;
35–36. Bódis Attila (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 190 pont;
35–36. Tóth Barbara (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 190 pont;
37. Dömötör Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 187 pont;
38–40. Balla Regina (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 183 pont;
38–40. Farkas Noémi (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 183 pont;
38–40. Mező Zsófia (Budapest, Szent István Gimnázium) 183 pont;
41–42. Kőnig Erika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 182 pont;
41–42. Lantos Dániel (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 182 pont;
43–44. Lajtai Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 180 pont;
43–44. Nagy Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 180 pont;

Következik:

45. Kaszanics Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 177 pont;
46. Dávid János (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 176 pont;
47. Südi Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 175 pont;
48–49. Dóra András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 172 pont;
48–49. Pócs Anita (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 172 pont;
50–51. Hortobágyi Réka (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 171 pont;
50–51. Tímár Hajnalka (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 171 pont;
52–54. Árva Gergő (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 170 pont;
52–54. Berei József (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 170 pont;
52–54. Vesztergombi Júlia (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 170 pont;
55–56. Konczi Anita (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 169 pont;
57–58. Borbíró Zoltán András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 167 pont;
57–58. Kovács Nóra Beáta (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 167 pont;
59–60. Galambos Mónika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 166 pont;
59–60. Tancsics Borbála (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 166 pont;
61–62. Gerencsér András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 161 pont;
61–62. Szakál Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 161 pont;
63. Horváth Imola (Budapest, Árpád Gimnázium) 157 pont;
64–65. Szabó Péter József (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 155 pont;
64–65. Tóth Tímea (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 155 pont;
66–67. Antalfi Zsuzsanna (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 154 pont;
66–67. Gál József (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 154 pont;
68–69. Karádi Kristóf (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 149 pont;
68–69. Kircsi Lajos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 149 pont;
70. Molnár András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 148 pont;
71. Menyhárt Patrik (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 147 pont;
72–74. Donovál Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 146 pont;
72–74. Kisgergely Dóra (Várpalota, Thuri György Gimnázium és Szakközépiskola) 146 pont;
72–74. Monostori Márton Áron (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 146 pont;
76. Herczeg Mónika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 137 pont;
77. Simonkay Márton (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 136 pont;
78–79. Varga Dávid (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 135 pont;
80. Ficzere Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 133 pont;
81–84. Hürkecz Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 132 pont;
81–84. Marócsik Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 132 pont;
81–84. Ölvedi Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 132 pont;
81–84. Sárvári János (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 132 pont;
86. Miklósi Nikoletta (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 130 pont;
87. Kovács Gábor (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 129 pont;
88. Benda Zsuzsanna (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 128 pont;
89. Palágyi Árpád (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 127 pont;
90. Szabó Gyula (Budapest, Szent István Gimnázium) 124 pont;
91–94. Széplaki Zita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 122 pont;
95. Dankó István (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 119 pont;
96–98. Major Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 118 pont;
96–98. Stogica Máté (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 118 pont;
99. Stefán Dávid (Eger, Dobó István Gimnázium) 115 pont;
100. Tamás Friderika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 114 pont;
101. Csullag Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 112 pont;
102–103. Nagy Ágnes (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 111 pont;
102–103. Nagy Klaudia (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 111 pont;
104. Kéri Zsófia Nóra (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 110 pont;
105–106. Novák Dóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 109 pont;
105–106. Ujlaky Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 109 pont;
107. Antal Gábor (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 108 pont;
108. Szűcs Sándor (Heves, Eötvös József Középiskola) 107 pont;
109. Zsegraics Péter (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 106 pont;
110. Kása Kinga (Budapest, Árpád Gimnázium) 104 pont;
111. Bognár Barna (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 101 pont;
112–114. Kálmán Viktória (Budapest, Árpád Gimnázium) 100 pont;
112–114. Kecskés Gréta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 100 pont;
112–114. Tóth Eszter Ágnes (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 100 pont;
116. Czövek Mihály (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 97 pont;
117–118. Budai Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 96 pont;
117–118. Szabó Huba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 96 pont;
119–120. Bakos Ádám (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 91 pont;
119–120. Lelovics András (Budapest, Qualitas Gimnázium) 91 pont;
121–122. Berezvai Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 90 pont;
121–122. Erős Péter (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 90 pont;
123. Csenger Tibor (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 89 pont;
124. Gelencsér Erika (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 87 pont;
125. Horváth Dóra Regina (Budapest, Szent István Gimnázium) 85 pont;
127. Kovács Attila (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 81 pont;
129–131. Antalics Péter (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 79 pont;
129–131. Varsányi Nóra (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 79 pont;
132. Szepes Tamás (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 78 pont;
133–134. Bruckmann-Dorn Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 77 pont;
133–134. Szögi Melinda (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 77 pont;
135–138. Bódis Botond (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 76 pont;
135–138. Csák Petra Virág (Budapest, Szent István Gimnázium) 76 pont;
135–138. Morvai Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 76 pont;
139–140. Zlatniczki Lilla (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 75 pont;
141–142. Pál Domonkos (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 74 pont;
144–145. Póla Ákos (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 71 pont;
146–147. Fekete Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 70 pont;
146–147. Tóth Balázs (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 70 pont;
148–150. Rátkai Tímea (Budapest, Árpád Gimnázium) 69 pont;
148–150. Szandai Renáta (Monor, József Attila Gimnázium) 69 pont;
151–153. Hunyady Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 66 pont;
151–153. Németh Zoltán (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 66 pont;
151–153. Vági Zsolt (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 66 pont;
154. Németh Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 65 pont;
155. Márkus Rebecca Sheila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 64 pont;
156–157. Hajdu Ákos (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 63 pont;
156–157. Justh Nóra (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 63 pont;
160–161. Bányai Fanni (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 59 pont;
160–161. Pénzes Richárd (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 59 pont;
162–165. Bekfi Bettina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 58 pont;
162–165. Kádár Márton (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 58 pont;
166–170. Fábián Tamás (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 56 pont;
166–170. Lupsic Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 56 pont;
166–170. Szokola László (Monor, József Attila Gimnázium) 56 pont;
171–173. Abonyi Csaba (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 55 pont;
171–173. Horváth Karolina Eszter (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 55 pont;
174–175. Jókai Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 54 pont;
176–178. Berta László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 53 pont;
176–178. Csont Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 53 pont;
176–178. Szabó Fruzsina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 53 pont;
179–180. Cziráky Viktória (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 52 pont;
179–180. Molnár Szandra (Budapest, Árpád Gimnázium) 52 pont;
181. Szabó Orsolya (Monor, József Attila Gimnázium) 51 pont;
182–183. Forintos Norbert (Budapest, Árpád Gimnázium) 50 pont;
182–183. Karkó Ágnes (Monor, József Attila Gimnázium) 50 pont;
184–188. Dudás Zsolt (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 49 pont;
184–188. Fülöp Viktória (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 49 pont;
189. Kéri Orsolya (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 48 pont;
190–192. Abonyi Gergő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 47 pont;
190–192. Borián András (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 47 pont;
190–192. Sasi Gréta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 47 pont;
193–195. Jani Sándor (Budapest, Árpád Gimnázium) 46 pont;
193–195. Kassa Eszter (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 46 pont;
193–195. Tompa Fruzsina (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 pont;
196–200. Adamecz Ágnes (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
196–200. Farkas Györgyi (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 45 pont;
196–200. Giczi Melinda (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 45 pont;
196–200. Hegyi Fanni (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 45 pont;
196–200. Süle Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 45 pont;
201–206. Baji Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 44 pont;
201–206. Dán Ildikó (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 44 pont;
201–206. Gazdag Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 44 pont;
201–206. Illés László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 44 pont;
201–206. Pázmány József (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 44 pont;
201–206. Schnur László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 44 pont;
207. Csibor László (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 43 pont;
208–211. Biernachi Tamás (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 42 pont;
208–211. Bujáky Miklós (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 42 pont;
208–211. Keranov Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 42 pont;
208–211. Szabó Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 42 pont;
212–216. Bali Krisztina (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 41 pont;
212–216. Kovács Boldizsár (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 41 pont;
212–216. Móri Krisztina (Budapest, Árpád Gimnázium) 41 pont;
212–216. Sanda Norina Ditta (Várpalota, Thuri György Gimnázium és Szakközépiskola) 41 pont;
217–218. Pintácsi Dániel (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 40 pont;
217–218. Turi Petra (Budapest, Árpád Gimnázium) 40 pont;
219–222. Gurbi Bianka (Budapest, Óbudai Gimnázium) 39 pont;
219–222. Tóth Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 39 pont;
223–224. Cser Tamás (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 38 pont;
223–224. Nemes Noémi (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 38 pont;
226–229. Bana Tibor (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 36 pont;
226–229. Bene Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 36 pont;
226–229. Fábián Nikolett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
226–229. Kovács Dániel (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 36 pont;
230–233. Fodor Péter (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 35 pont;
230–233. Kovács Dániel (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 35 pont;
230–233. Kovács Domonkos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 35 pont;
230–233. Zsegraics Gábor (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 35 pont;
234–237. Bocskói Botond (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
234–237. Csáthy Barnabás (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 34 pont;
234–237. Mihályi Éva Laura (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
234–237. Szombathy András (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont;
238. Vadócz Norbert (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 33 pont;
239–240. Sóthy Szabina (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 32 pont;
241–242. Kondákor Balázs (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 31 pont;
241–242. Kovács Franciska (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 31 pont;
243–245. Lekrinczki Kitti (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 30 pont;
243–245. Lesták Lea Erzsébet (Budapest, Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium) 30 pont;
243–245. Pfilf Tamás (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 30 pont;
246–247. Steiner Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
246–247. Török Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 29 pont;
248–251. Bokros Péter (Monor, József Attila Gimnázium) 28 pont;
248–251. Haffner Jozefa (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 28 pont;
248–251. Kálmán Tamás (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 28 pont;
248–251. László Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 28 pont;
252–254. Balajti Zsolt (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 27 pont;
252–254. Kapos Ádám (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
252–254. Nagy Dóra (Heves, Eötvös József Középiskola) 27 pont;
255–257. Fejes Tamás (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 26 pont;
255–257. Sándor Kerestély Mátyás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 26 pont;
258–263. Jobbágy Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
258–263. Jóni Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
258–263. Rencz Flóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
258–263. Szamalovits Ákos Zsolt (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
264–266. Babiczky Vera (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 24 pont;
264–266. Fekete Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
264–266. Kánnár Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont;
267–268. Benyovszky Botond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 23 pont;
267–268. Weidinger Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 23 pont;
269–272. Földes Fanni (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 22 pont;
269–272. Szili Zsolt (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
269–272. Vanya Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
269–272. Zou Le Shi (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
273–275. Gébert Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
273–275. Vida Tamás (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 21 pont;
276–281. Bodnár Domonkos (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 20 pont;
276–281. Palásti Ádám (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 20 pont;
276–281. Pellérdy Nóra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 20 pont;
282–285. Albert Dorina (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
282–285. Borza Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
282–285. Sepovics Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
282–285. Wágner Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
286–290. Dósa Anna (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont;
286–290. Horváth Enikő (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 18 pont;
286–290. Kosztolánczi Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 18 pont;
286–290. Krepuska Richárd (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
286–290. Pápai Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
291–296. Cserni Viola (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
291–296. Holler Katalin (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
291–296. Nemcsics Nóra (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 17 pont;
291–296. Papp Laura (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
291–296. Sasfy Barbara (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 17 pont;
291–296. Szász Miklós (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
297–299. Lázár Gabriella (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
300–306. Angi Bernadett (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
300–306. Molnár István (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
300–306. Nagy Balázs (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 15 pont;
300–306. Németh György József (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 15 pont;
300–306. Sűrű Balázs (Budapest, Budai Középiskola) 15 pont;
300–306. Tátrai Zoltán Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
307–312. Bakos Gabriella (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 14 pont;
307–312. Kopecsni Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
307–312. Nagy Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
307–312. Tóth Patrik (Miskolc, Kandó Kálmán Szakközépiskola) 14 pont;
313–316. Boncz Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
313–316. Kiss Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
317–322. Fekete Norbert (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
317–322. Ganyecz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
317–322. Kiszi Klaudia (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 12 pont;
317–322. Papp Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
317–322. Tóth Boglárka (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 12 pont;
317–322. Tóth Liliána (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
323–328. Börcsök Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
323–328. Kovács Katalin (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
323–328. Lipták Eszter (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 11 pont;
323–328. Nőthig Lilla (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 11 pont;
323–328. Sinkovics Endre Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
329–331. Gondos Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
329–331. Pólik Flóra (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 10 pont;
332–333. Bedő Nóra (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 9 pont;
332–333. Nguyen Khac Hoang (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola) 9 pont;
334–336. Jávor Richárd (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
334–336. Márton Zoltán (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
337–338. Lay Virág (Pápa, Petőfi Sándor Gimnázium) 7 pont;
337–338. Szárkiszján Edina (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 7 pont;
339–344. Kassai Dóra (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 6 pont;
339–344. Kőszeg András (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
339–344. Orosz Dániel (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 6 pont;
339–344. Reidinger Erna (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 6 pont;
339–344. Sámson Bence (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont;
339–344. Váry Anna Zsófia (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
345–346. Bán Dóra (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
345–346. Paizs Ákos (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
347. Goda Márton Áron (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 4 pont;
349–350. Kálmán Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
351–352. Kovács Péter (Győr, Bercsényi Miklós Gimnázium) 1 pont;
351–352. Tóth Bernadett (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.