Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Láng Marcell 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 52 pont;
1–2. díj: Meszéna Balázs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 52 pont;
3. díj: Kőrösi Márton 12. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 50 pont;
4. díj: Tüzes Dániel 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 48 pont;
6. díj: Pásztor Árpád 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 45 pont;
7. díj: Szél Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 42 pont;
8. díj: Mészáros Ágnes 12. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 41 pont;
9. díj: Pósa László 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 40 pont;
10. díj: Fialowski Melinda 9. o. (Budapest, Széchenyi István Gimnázium) 36 pont;

Dicséretben részesült:

11. Greksza Máté Attila 9. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 35 pont;
12. Rárósi Dávid 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 31 pont;
13. Vida György 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 28 pont;
14. Székely Gergely 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
15. Gresits Iván 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 25 pont;
16–17. Borák Balázs Sándor 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 19 pont;
16–17. Majernyik Noel 9. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 19 pont;
18. Hasznos László 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 16 pont;
19. Szerző Péter 10. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 15 pont;

Következik:

20. Hegyesi Krisztián 9. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 13 pont;
21–22. Petrovszki János 9. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 11 pont;
23. Vécsi Áron 10. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 10 pont;
24–25. Kresz Dániel 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 8 pont;
26–28. Boros Csanád Örs 10. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
26–28. Farkas Ádám László 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
26–28. Nagy Nárcisz 12. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 6 pont;
29–30. Kisfaludi-Bak Zsombor 10. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 5 pont;
29–30. Szabó Áron 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
31–36. Dézsi Norbert 9. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 4 pont;
31–36. Garancsy Máté 10. o. (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 4 pont;
31–36. Iván Dávid 10. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 4 pont;
31–36. Mándoki Roland 11. o. (Debrecen, Irinyi János Gimnázium, Szakközép-és Szakiskola) 4 pont;
31–36. Szabó Klára 11. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 4 pont;
31–36. Szabó Sándor 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont;
37–41. Kovács Zsolt 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
37–41. Németh Balázs Ákos 12. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 3 pont;
37–41. Simon Dávid 9. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 3 pont;
37–41. Tóth Viktor 8. o. (Budapest, Deutsche Schule) 3 pont;
42–43. Konkoly János 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
42–43. Marosi Csaba 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
44. Végh Dániel 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.