Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 212 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Lénárt Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 154 pont;
3. díj: Krämer Zsolt (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 141 pont;
4. díj: Para Attila (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 140 pont;
5–6. díj: Fialowski Melinda (Budapest, Széchenyi István Gimnázium) 135 pont;
5–6. díj: Hartstein Máté (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 135 pont;
7–10. díj: Bodosi Eszter (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 130 pont;
7–10. díj: Pásztor Ádám Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 130 pont;
7–10. díj: Réti Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 130 pont;
7–10. díj: Túri Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 130 pont;

Dicséretben részesült:

11. Pálovics Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 120 pont;
12. Benyó Krisztián (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 113 pont;
13. Márkus Bence Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 107 pont;
14. Cseppentő Lajos (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 98 pont;
15. Balassa Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 93 pont;
16. Paripás Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 89 pont;
18. Najbauer Eszter Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 85 pont;
20. Fonai Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 82 pont;
21. Fábik Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 75 pont;
22. Antal Éva (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 74 pont;
24. Mártonka Zoltán (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 69 pont;
25. Szirmay-Kalos Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 68 pont;

Következik:

29–30. Póla Ákos (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 59 pont;
29–30. Szigetvári Áron (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 59 pont;
32. Zsolczai Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 49 pont;
33. Tihanyi Gábor Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 39 pont;
34–35. Konczi Anita (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 37 pont;
36. Süle Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 32 pont;
37–38. Kormos Andrea (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 31 pont;
39–40. Kajos Henriett (Monor, József Attila Gimnázium) 30 pont;
39–40. Laiszner Tamás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 30 pont;
41. Prischetzky Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 29 pont;
42–43. Lami Vince (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 28 pont;
44. Borsai Szandra (Monor, József Attila Gimnázium) 25 pont;
45. Simon Dávid (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 23 pont;
46–48. Csépányi Diána (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 22 pont;
46–48. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
46–48. Vizi Gábor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 22 pont;
49. Garamszegi Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 20 pont;
50. Bartal Ágnes (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 19 pont;
51–54. Bódis Attila (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 18 pont;
51–54. Fekete Norbert (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 18 pont;
51–54. Horváth Loránd (Budapest, Németh László Gimnázium) 18 pont;
51–54. Nagy Dóra (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont;
55–58. Berekméri Eszter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont;
55–58. Hudáky Aladár (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
55–58. Nagy Kinga (Heves, Eötvös József Középiskola) 17 pont;
55–58. Székely Anna Krisztina (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
60–61. Demeter Boldizsár (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 15 pont;
60–61. Liska Gergely (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 15 pont;
62. Molontay Roland (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
63–64. Gyenes Zoltán (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont;
65–67. Bakos Ádám (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 12 pont;
65–67. Berecz Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
65–67. Pataki Zoltán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
68–69. Pavleczki Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
68–69. Rémiás Lilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
70–77. Bana Tibor (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 9 pont;
70–77. Cseh Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
70–77. Honti Roland (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
70–77. Molnár Szandra (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
70–77. Sándor Kerestély Mátyás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont;
70–77. Tóth Bence Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
70–77. Végh Dániel (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 9 pont;
78–83. Berta Szabolcs (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
78–83. Bobály Boglárka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
78–83. Burján Julianna (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont;
78–83. Csécsi Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
78–83. Kádár Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
84–87. Dósa Anna (Heves, Eötvös József Középiskola) 6 pont;
84–87. Gellén Ágnes (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
84–87. Rázsi Dorottya (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 6 pont;
88–91. Ficzere Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
88–91. Füsi Katalin (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 5 pont;
88–91. Péteri Dénes (Kalocsa, Szent István Gimnázium) 5 pont;
88–91. Szabó Sándor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 5 pont;
92–94. Maróti Julianna (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
92–94. Sasu Robert (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 4 pont;
92–94. Stefán Dávid (Eger, Dobó István Gimnázium) 4 pont;
95–97. Környei Bálint Soma (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
95–97. Mező Zsófia (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
95–97. Vajlik Attila (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
98–106. Bede-Fazekas Márk (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
98–106. Boronkai Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
98–106. Burján Bence (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
98–106. Dömötör Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
98–106. Hunyady Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
98–106. Juhász Jakab (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
98–106. Kercseligeti Alexa (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
98–106. Konkoly János (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
98–106. Südi Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
107–109. Benyovszky Botond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 1 pont;
107–109. Glambusz Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
107–109. Vigh Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.