Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 212 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Balogh Máté (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 199 pont;
1–2. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 199 pont;
5. díj: Danka Miklós András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 175 pont;
9. díj: Vécsi Áron (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 154 pont;
10. díj: Földes Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 152 pont;

Dicséretben részesült:

15. Englert Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 136 pont;
17. Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 134 pont;
18. Szerző Péter (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 130 pont;
19. Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 128 pont;
22. Somogyi József (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 122 pont;
24. Borbély Adrienn (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 117 pont;
25–26. Dani Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 113 pont;
27. Szőcs István (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 109 pont;
30. Reiter Viktor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 97 pont;
31. Schlarb Krisztián (Budapest, Árpád Gimnázium) 91 pont;
32. Fodor Tibor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 87 pont;

Következik:

35. Boros Csanád Örs (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 68 pont;
36–37. Kunsági-Máté Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 67 pont;
36–37. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 67 pont;
38–39. Pásztor Bálint (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 63 pont;
41–42. Budafoki Richárd Gergely (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 57 pont;
43–44. Frigó Erzsébet (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 55 pont;
45. Herceg Dániel (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 53 pont;
46. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 51 pont;
48–49. Simon Károly András (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
48–49. Szakály Balázs (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 44 pont;
50–51. Buzás Kristóf (Makó, József Attila Gimnázium) 43 pont;
50–51. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 43 pont;
52–53. Bedő Éva (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont;
52–53. Nagy Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 39 pont;
56–57. Balogh Balázs (Heves, Eötvös József Középiskola) 34 pont;
56–57. Váradi Bianka (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 34 pont;
59–60. Szabó Szabolcs (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 32 pont;
63–65. Handbauer Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 29 pont;
63–65. Suchetka Mária (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 29 pont;
66–67. Aczél Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 28 pont;
66–67. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont;
68. Szakály Tibor (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 27 pont;
69–70. Petróczy Dóra Gréta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
71. Mester Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 24 pont;
73. Pintér Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 21 pont;
74–75. Bereznai László Péter (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
74–75. Ottó Tivadar (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 20 pont;
76–78. Harmat Gergely (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 19 pont;
79–81. Linszky Franciska (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
82–84. Sáfrán Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 16 pont;
85–92. Brunner Bence (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
85–92. Kovácsvölgyi Dávid (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
85–92. Somogyi Márton (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 15 pont;
85–92. Wolosz János (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 15 pont;
93. Győrei Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 14 pont;
94–97. Győri Bálint (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 13 pont;
94–97. Jákli Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
94–97. Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
98–99. Horváth László (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 12 pont;
98–99. Nagy Kata (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 12 pont;
100–102. Dévényi Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
100–102. Dzsaber Samu (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 11 pont;
100–102. Kovács Lóránt (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 11 pont;
103–105. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
103–105. Kovách Marcell (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 10 pont;
103–105. Kriston Gábor Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont;
106–110. Bakekolo Roger (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
106–110. Jaksa Katalin (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
106–110. Molnár Imre (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 9 pont;
106–110. Prőhle Zsófia (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
106–110. Szabó Róbert (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
111–115. Juhász István (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 8 pont;
111–115. Molnár Ferenc (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
111–115. Rábenspeck Rebeka Rachel (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 8 pont;
116–120. Bartos Ambrus (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
116–120. Hársfalvai Milán (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 6 pont;
116–120. Százi Barbara (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont;
121–124. Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
121–124. Lukács Milán (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 5 pont;
121–124. Márton Alpár István (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 5 pont;
127–134. Erdei Lilla (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
127–134. Kecskés Kinga (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont;
127–134. Komáromi Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
127–134. Piedl Regina (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
127–134. Szlancsik Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
127–134. Szokolai Éva (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
135–137. Danyik Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
135–137. Domonkos Fanni Anna (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 2 pont;
135–137. Lama Caroline (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.