Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 212 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Almási Gábor András (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 204 pont;
2–3. díj: Szilágyi Zsombor (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 198 pont;
2–3. díj: Szolnoki Lénárd (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma) 198 pont;
4. díj: Hegyi Ádám (Eger, Dobó István Gimnázium) 189 pont;
5–6. díj: Almasi Susann Melinda (Walnut Creek, Northgate High School) 186 pont;
5–6. díj: Hlatky Dávid (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 186 pont;
7. díj: Csató Bertalan (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 183 pont;
8. díj: Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 180 pont;
9–10. díj: Pásztor Árpád (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 179 pont;
9–10. díj: Tolnai Gábor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 179 pont;

Dicséretben részesült:

11–13. Fehér András (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 175 pont;
11–13. Vida György (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 175 pont;
14. Sándor Bulcsú (Székelykeresztúr, Orbán Balázs Gimnázium) 167 pont;
17. Domsa Daniella (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 144 pont;
19. Horváth Bence (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 141 pont;
20–23. Földes Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 128 pont;
20–23. Szabó Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 128 pont;
20–23. Veres Máté (Eger, Dobó István Gimnázium) 128 pont;
24. Nagy Zsolt (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 126 pont;
26. Csige Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 123 pont;
27. Deli Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 120 pont;
29. Győry Erika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 115 pont;
30. Petrás András (Budapest, Árpád Gimnázium) 112 pont;
31. Ölvedi Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 111 pont;
32. Nagy Viktor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 108 pont;
33. Tamási Alexandra (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 105 pont;
38. Galambos Nikolett (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 92 pont;
40–41. Nagy Zsolt Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 89 pont;
43. Hegedűs Bence (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 86 pont;

Következik:

45. Erdős István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 78 pont;
46–48. Fekete István (Monor, József Attila Gimnázium) 76 pont;
46–48. Peregi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 76 pont;
52. Téczely Zoltán (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 67 pont;
54. Árvay Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 63 pont;
55. Szegvári István (Monor, József Attila Gimnázium) 54 pont;
56. Latorovszky András (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 50 pont;
58–59. Árvai Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 47 pont;
58–59. Köffer Ákos (Monor, József Attila Gimnázium) 47 pont;
61–62. Andrásik Attila (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 41 pont;
61–62. Szabó Klára (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 41 pont;
63. Lovas Máté (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 40 pont;
64. Hohmann Ágnes (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 39 pont;
65–66. Balog Anna Ágnes (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 38 pont;
65–66. Várszegi Dániel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 38 pont;
67. Vízvári Dorottya (Monor, József Attila Gimnázium) 37 pont;
68. Kiszel Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
69–71. Nagy-Kovács Máté (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 35 pont;
69–71. Pósfai Gergely (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
69–71. Szabó Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
72–73. Szabó Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 33 pont;
74–75. Balogh Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
74–75. Lovász László Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
76–77. Gáspár Kristóf (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 30 pont;
76–77. Vörös Ádám (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 30 pont;
78–79. Matyó Márió (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 29 pont;
78–79. Tóth Beáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
81. Ortmann Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 27 pont;
82. Király Csongor Zoltán (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 26 pont;
83–85. Podmaniczky Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
83–85. Seres Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
87. Fábián Anikó (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 23 pont;
88–89. Tasnádi Orsolya (Heves, Eötvös József Középiskola) 22 pont;
90–93. Artzt Eszter (Monor, József Attila Gimnázium) 21 pont;
90–93. Benák Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
90–93. Erdély Attila (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 21 pont;
94. Gosztola Ferenc (Monor, József Attila Gimnázium) 20 pont;
95–97. Pál Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
95–97. Szabó Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
98–100. Eördög Márton (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 18 pont;
98–100. Kőkuti András (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
98–100. Tóth Róbert (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
102. Domonkos Miklós (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
103–107. Bogár Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
103–107. Kövér Csaba Attila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 15 pont;
109–111. Gulyás Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
112–116. Balogh Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
112–116. Csuzi Tibor (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
112–116. Majtény Kata (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 12 pont;
112–116. Posta Éva (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 12 pont;
112–116. Schott István (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 12 pont;
117–118. Baburin Róbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
117–118. Barakony Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
119–121. Csallóközi Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
119–121. Fülöp Bence (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 10 pont;
119–121. Zsubla Kitti (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 10 pont;
122–126. Becze Dénes (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
122–126. Kmetty János (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
122–126. Németh Viktor (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
122–126. Pongrácz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
127–130. C. Szabó Bence (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 8 pont;
127–130. Helfenbein Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
127–130. Malek Adrián (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont;
131–136. Balázs Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
131–136. Halász Máté (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 7 pont;
131–136. Horváth Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
131–136. Hosszú Ivett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
131–136. Vásárhelyi Bálint Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
137–139. Propszt Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
137–139. Tuboly Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
137–139. Vida Judit (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 6 pont;
140–142. Merli Zsuzsa (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 5 pont;
140–142. Stallenberger József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
143–147. Bucz Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
143–147. Csóka Bálint (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 4 pont;
143–147. Pásztor András (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
143–147. Pető Attila (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont;
148–150. Becske Imre (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 3 pont;
148–150. Pikó István (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.