Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2006/2007

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 90 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kezes Balázs 12. o. (Érsekújvár, Pázmány Péter Magyar Tannyelvű Gimnázium) 86 pont;
2. díj: Györök Péter 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 69 pont;
3. díj: Gilián Zoltán 12. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 39 pont;
4. díj: Ócsvári Ádám 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 36 pont;
5. díj: Csernai Kornél 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 35 pont;

Dicséretben részesült:

6–7. Fehér András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
6–7. Sztupovszki Szabolcs 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 21 pont;

Következik:

9–10. Homolya Miklós 10. o. (Zenta, Zentai Gimnázium) 12 pont;
11–12. Kiss Dániel Miklós 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 10 pont;
11–12. Szász Bence 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 10 pont;
13. Remes Bálint 12. o. (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 8 pont;
14–15. Hudoba Péter 11. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 7 pont;
14–15. Nagy Zsolt János 12. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 7 pont;
16–19. Gergely Krisztián 11. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 6 pont;
16–19. Polgárfi Bálint 12. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 6 pont;
16–19. Slemmer András 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola) 6 pont;
16–19. Török Zoltán Kornél 12. o. (Kecskemét, Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola) 6 pont;
20–24. Dudás Ádám 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 5 pont;
20–24. Gombos Gergely 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium) 5 pont;
20–24. Králik Barnabás 12. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 5 pont;
20–24. Paskovits Péter 12. o. (Szolnok, Vásárhelyi Pál Közgazdasági Szakközépiskola) 5 pont;
20–24. Vaspöri Gábor 12. o. (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 5 pont;
25–26. Hunyady Márton 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
25–26. Szoldatics András 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 4 pont;
27. Korándi Dániel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
28. Csubák Dániel 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.