Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 247 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Ágoston Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 228 pont;
3. díj: Kiss Melinda Flóra (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 221 pont;
4. díj: Beke Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 196 pont;
5. díj: Strenner Péter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 192 pont;
6. díj: Kovács Adrienn (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 173 pont;
7. díj: Zsakó András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 166 pont;
8. díj: Szenczi Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 162 pont;
9. díj: Gyarmati Máté (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 123 pont;
10. díj: Tóth Tekla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 122 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Kiss Dóra (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 109 pont;
12–13. Nagy Balázs (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 109 pont;
14. Remete László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 102 pont;
18. Weimann Richárd (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 81 pont;

Következik:

20. Rácz Zoltán (Gödöllő, Török Ignác Gimnázium) 71 pont;
24. Roberts Vivienne (Calle Navarra, Caribbean School) 54 pont;
26–28. Gudenus Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 51 pont;
26–28. Végh János (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 51 pont;
32. Bodai Kristóf (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 41 pont;
33. Boér Lehel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 40 pont;
34. Marussy Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 36 pont;
38. Szekeres Kornél (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 27 pont;
40–41. Bágyoni-Szabó Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont;
40–41. Szabó Gréta (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
43. Farkas Ferenc (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
44–45. Katona Nóra Panna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
47–49. Holocsi Szilvia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
50. Tarcsi Tünde (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 9 pont;
51. Ádám Anna Kinga (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
52–53. Hajdú Dávid (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 6 pont;
52–53. Kakucs Róbert (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
55–56. Abonyi József (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
55–56. Balatincz Laura (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
57–58. Iklódi Eszter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
57–58. Pádár Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
59–61. Bartos Ágoston (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
59–61. Orgován Levente (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
59–61. Selmeczi - Tóth Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
62–64. Böjti Bence (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
62–64. Fenyvesi Attila (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 1 pont;
62–64. Patus Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.