Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 247 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Frankl Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 225 pont;
5. díj: Énekes Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 202 pont;
8. díj: Kovács Noémi (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 178 pont;
10. díj: Vuchetich Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 166 pont;
11. díj: Nagy Miklós (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 165 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Csizmadia Luca (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 160 pont;
12–13. Damásdi Gábor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 160 pont;
16. Maknics András (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 104 pont;
19. Czeller Ildikó (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 96 pont;
20. Neukirchner Elisabeth (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 90 pont;

Következik:

22. Baranyai Zoltán (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 84 pont;
23. Köpenczei Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 83 pont;
24. Vécsey Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 82 pont;
25. Palincza Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 76 pont;
30. Morapitiye Sunil (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 69 pont;
35. Vadon Viktória (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
38. Dorkó Barbara (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 49 pont;
40. Pósfai Balázs (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 44 pont;
41–42. Varga Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 43 pont;
45. Pós Eszter Sarolta (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 40 pont;
46. Klincsik Gergely (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 37 pont;
48. Bujtás László (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
49–50. Bencskó György Árpád (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
51–52. Balási Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
53. Fehér Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont;
56. Harsányi Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
58. Horváth Anna (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 13 pont;
59–60. Jezeri András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 12 pont;
59–60. Póta Kristóf (Eger, Dobó István Gimnázium) 12 pont;
61–65. Farkas Rebeka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
61–65. Pop Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
61–65. Smolcz Bence (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 11 pont;
61–65. Tamási Mátyás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 11 pont;
66. Borsos Zalán (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 10 pont;
68. Bagi Bálint (Budapest, Budai Középiskola) 7 pont;
69–73. Ábrahám Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
69–73. Katona Ádám László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 6 pont;
69–73. Rumpl Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 6 pont;
74–80. Hulej Miklós (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
74–80. Orsós Ferenc Richárd (Fonyód, Bacsák György Szakképző Iskola) 5 pont;
74–80. Vida Sára (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
81–88. Fu Heng Shan (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
81–88. Horváth Krisztián (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
81–88. Koncz Ferenc (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
81–88. Kovács Márton (Budapest, Németh László Gimnázium) 4 pont;
81–88. Megyeri Andrea (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
81–88. Nyitrai Berdin Bianca (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
89–94. Bakonyi Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 pont;
89–94. Bernát Emil (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
89–94. Szita Virág (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont;
89–94. Tran Van Giang (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
89–94. Varsányi Éva (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 3 pont;
95–107. Boda Regina (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont;
95–107. Eisenberger Viktória (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
95–107. Haléder Zsuzsanna (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
95–107. Konkoly Judit (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
95–107. Kurucz Balázs (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 2 pont;
95–107. Szabó Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont;
95–107. Szegedi Domonkos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 2 pont;
95–107. Szekeres Dorottya (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 2 pont;
95–107. Szende Tamás (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont;
95–107. Tamás Zsolt (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
95–107. Tóth Csilla Ágnes (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont;
95–107. Varga Róbert (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont;
108–111. Kovács Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 1 pont;
108–111. Nagy Ádám (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 1 pont;
108–111. Nagy Attila Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
108–111. Varga Bálint (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.