Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 247 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

4. díj: Márkus Bence (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 229 pont;
5. díj: Éles András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 225 pont;
6. díj: Keresztfalvi Tibor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 203 pont;
7. díj: Mészáros András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 201 pont;
10. díj: Kovács Gábor (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 178 pont;

Dicséretben részesült:

11. Dinh Hoangthanh Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 171 pont;
12. Janosov Milán (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 170 pont;
14. Botos Csongor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 167 pont;
19. Korondi Zénó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 133 pont;
20. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 126 pont;
21. Paripás Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 125 pont;
22–23. Balla Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 104 pont;
22–23. Welsz Edit (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 104 pont;
25. Béres Ferenc (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 101 pont;

Következik:

27. Loose Lilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 91 pont;
28. Szepcsik Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 89 pont;
29. Scharle András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 86 pont;
30–32. Jernei Tamás (Budapest, Németh László Gimnázium) 82 pont;
30–32. Klenk Blanka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 82 pont;
30–32. Popper Dávid (Budapest, Németh László Gimnázium) 82 pont;
33. Hajdók Soma (Budapest, Németh László Gimnázium) 77 pont;
34. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 73 pont;
35. Németh Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 67 pont;
37–38. Fónagy Fanni (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 63 pont;
39–41. Czégel Dániel (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 62 pont;
39–41. Pálfi Bence (Budapest, Németh László Gimnázium) 62 pont;
39–41. Udvari Benjámin (Baja, III. Béla Gimnázium) 62 pont;
43. Kovács Gergely (Wausau, Newman Catholic High School) 57 pont;
44–45. Szakács Enikő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 55 pont;
47. Milánkovich Dorottya (Budapest, Németh László Gimnázium) 50 pont;
48. Kiss Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 48 pont;
50. Fonai Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 44 pont;
52. Molnár Gabriella (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 40 pont;
53–54. Márkus Bence Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
56. Marák Károly (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 36 pont;
57. Major Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 pont;
59–60. Csuka Barna (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
61–62. Horváth Roland (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
61–62. Molnár Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
63–65. Bányi Máté (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 27 pont;
63–65. Lami Vince (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 27 pont;
68–69. Tar Renáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 23 pont;
68–69. Tóth Benjámin (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
70–71. Bognár Barna (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 20 pont;
73–74. Tóth Bence Barnabás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
73–74. Törcsvári Gergő (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 17 pont;
75–77. Buzsáki Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont;
75–77. Galambos Mónika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
75–77. Szabó Huba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
78–80. Kovács István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
78–80. Novák Dóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont;
81–83. Bíró Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
81–83. Gőgös Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 13 pont;
81–83. Horváth Soma Mátyás (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 13 pont;
84–85. Nap Sándor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
84–85. Nemes Szabolcs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
86–91. Berki Éva (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
86–91. Kaposvári István (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
86–91. Molnár Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
86–91. Siska Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
86–91. Szentmihályi Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
86–91. Viplak Armand Máté (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
92–96. Baticz Brigi (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
92–96. Berecz Dénes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
92–96. Hajdu Ákos (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont;
92–96. Harsányi Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
92–96. Pázmány József (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 9 pont;
97–99. Csullag Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
97–99. Farkas Ajtony Béla (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 8 pont;
97–99. Toppantó Bence (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
100–104. Berezvai Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
100–104. Berg Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
100–104. Dohovits Emese (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
100–104. Hudáky Aladár (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
100–104. Németh Barbara (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
105–109. Csibi Katalin (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 6 pont;
105–109. Deák Gábor (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 6 pont;
105–109. Hadi Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
105–109. Preksen András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
105–109. Szücs Balázs (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 6 pont;
110–112. Meződi Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
110–112. Szendrei Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
110–112. Uhrin Péter (Budapest, Budai Középiskola) 5 pont;
113–118. Flumbort Csaba (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
113–118. Horváth Loránd (Budapest, Németh László Gimnázium) 4 pont;
113–118. Lénárd Kitti (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
113–118. Nagy Erzsébet Zsuzsa (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
113–118. Petro Kálmán de Chalendar (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
113–118. Trembickij Péter Viktor (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
119–125. Jászberényi Ágnes (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
119–125. Krasznai Virág (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
119–125. Oláh Petra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
119–125. Ruzsics Bianka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
119–125. Szűcs Balázs (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 3 pont;
119–125. Tran Hoang Viet (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
119–125. Varsányi István (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 3 pont;
126–133. Börcsök Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
126–133. Budai Soma (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
126–133. Gyóni Dorottya (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
126–133. Kerémi Zsuzsanna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
126–133. Koncz Levente (Budapest, Osztrák Iskola Budapest) 2 pont;
126–133. Nagy Sándor (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
126–133. Ruskó Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont;
126–133. Szabó József (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
134–137. Benyovszky Botond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
134–137. Busch Noémi (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
134–137. Forján Andrea (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.