Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 247 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Varga László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 244 pont;
3–4. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 235 pont;

Dicséretben részesült:

6. Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 165 pont;
7. Horowitz Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 155 pont;
8. Tuan Nhat Le (Anaheim City, Fairmont High School) 125 pont;
9. Török Csaba (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 112 pont;
11. Lantos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 102 pont;

Következik:

13–14. Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 71 pont;
15. Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 66 pont;
16–17. Gévay Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 65 pont;
18–19. Bacsó András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 58 pont;
20. Lelkes Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont;
21–23. Orosz Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 49 pont;
27. Ta Phuong Linh (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 38 pont;
29. Anda Roland (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont;
30–31. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 20 pont;
30–31. Pásztor Bálint (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 20 pont;
32–33. Angyal Levente (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 19 pont;
32–33. Müller Márk (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
34. Ambrits Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
36–38. Al-Fayadd Dávid (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont;
36–38. Kiskovács Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont;
39–40. Kristóf Panna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
39–40. Szepesvári Dávid (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 15 pont;
41. Szendrei Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
42–43. Danner Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
42–43. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
45–46. Csörgő Judit (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 11 pont;
45–46. Eckert János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
47–51. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
47–51. Héricz Dalma (Tata, Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
47–51. Nyári Vanda (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 9 pont;
47–51. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
52–53. Horváth Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 6 pont;
52–53. Réti Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
54. Varga Valentin (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
55–57. Baranyai Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
55–57. Tétényi László (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
55–57. Tóth Beáta (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 3 pont;
58–59. Kovács Tibor (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.