Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Blóz Gizella Evelin 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 220 pont;
1–2. díj: Botond Ákos 10. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 220 pont;
3. díj: Várnai Péter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 217 pont;
4. díj: Tamás Ádám 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 215 pont;
5. díj: Lőrincz Dóra 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 213 pont;
6–7. díj: Gyarmati Máté 9. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 212 pont;
6–7. díj: Szepesvári Eszter 9. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 212 pont;
8. díj: Morapitiye Sunil 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 211 pont;
9. díj: Szepesvári Réka 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 209 pont;
10–11. díj: Árvay Balázs 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 208 pont;
10–11. díj: Mihálykó András 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 208 pont;

Dicséretben részesült:

12. Samu Viktor 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 203 pont;
13. Buza Dániel István 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 199 pont;
14–15. Nagy Gergely 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 197 pont;
14–15. Végh János 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 197 pont;
16. Szekeres Dorottya 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 194 pont;
17. Zempléni Réka 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 192 pont;
18–19. Jezeri András 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 191 pont;
18–19. Nánási József 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 191 pont;
20–21. Nagy-György Péter 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 190 pont;
20–21. Póta Kristóf 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 190 pont;
22–23. Halász Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 187 pont;
22–23. Medvey Fanni 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 187 pont;
24. Regele János 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 186 pont;
25. Fábián Kata 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 185 pont;
26. Gudenus Balázs 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 184 pont;
27. Almási Péter 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 183 pont;
28. Pósfai Balázs 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 182 pont;
29. Remete László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 180 pont;
30. Gozsovics Dóra 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 179 pont;
31. Gróf Gábor 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 177 pont;
32–33. Farkas Zsuzsanna 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 176 pont;
32–33. Sass Zoltán 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 176 pont;
35. Tolnai Dániel 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 168 pont;
36. Zsakó András 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 167 pont;
37. Neumer Tamás 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 166 pont;
38. Haléder Zsuzsanna 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 164 pont;
39. Kurucz Balázs 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 161 pont;
40. Baranyai Zoltán 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 160 pont;
41–42. Balogh Beáta 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 158 pont;
41–42. Ji Hai Ou 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 158 pont;
43–44. Békési Eszter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 154 pont;
43–44. Horváth Anna 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 154 pont;
45. Jacsó Ádám 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 152 pont;
46. Nagy Zsuzsanna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 150 pont;

Következik:

47. Dávid Gergely 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 148 pont;
48. Nagy Gergő 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 147 pont;
49. Csanády Bálint Zsombor 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 146 pont;
50. Zsiborás Gábor 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 145 pont;
51. Trauttwein Klaudia 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 143 pont;
52–53. Béres Bertold 10. o. (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 142 pont;
52–53. Tóth Emese Flóra 9. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 142 pont;
54. Doma Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 136 pont;
55. Kovács Soma 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 135 pont;
56. Schwarcz Gergő 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 129 pont;
57. Handler Balázs 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 127 pont;
58–59. Vadon Viktória 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 126 pont;
58–59. Virágh Eszter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 126 pont;
60–62. Máté Márta 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 122 pont;
60–62. Stelczer Ádám 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 122 pont;
64. Balogh András 10. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 116 pont;
65–66. Dankó Levente 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 114 pont;
65–66. Engert János Dávid 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 114 pont;
67–69. Balázs Bálint 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 110 pont;
67–69. Farkas Zoltán 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 110 pont;
67–69. Kasó Márton 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 110 pont;
70–72. Karádi Dániel Tamás 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 106 pont;
70–72. Scharle Csilla 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 106 pont;
70–72. Ván Bálint 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 106 pont;
73. Dúzs Brigitta 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 103 pont;
74. Vida Zsóka 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 100 pont;
75–76. Enyedi Péter 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 99 pont;
75–76. Pataki Anna 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 99 pont;
77. Pogány László 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 98 pont;
80. Kovács Márton 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 95 pont;
81. Lukács Kata 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 94 pont;
82. Náhóczki Máté 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 93 pont;
83. Dorogi Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 90 pont;
84. Kovács Ádám 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 87 pont;
85. Körmendi Krisztián 10. o. (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 86 pont;
86–87. Kovács Márk 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 85 pont;
86–87. Pupli Márton 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 85 pont;
88. Klincsik Gergely 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 83 pont;
89–91. Fábián Eszter 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 81 pont;
89–91. Huszti Dániel 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 81 pont;
89–91. Mohácsi Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 81 pont;
92. Kövér Kristóf 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 80 pont;
93–95. Dénes Benjámin 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 79 pont;
93–95. Fejes Imre 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 79 pont;
93–95. Petrás Hedvig 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
96–97. Szigeti Anett Kata 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 78 pont;
98. Katona Máté 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 77 pont;
99. Demeter Balázs 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 75 pont;
100–102. Albini Attila 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 74 pont;
100–102. Borsos Dávid 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 74 pont;
100–102. Walter Zsófia 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 74 pont;
103–105. Czinder Gábor 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 73 pont;
103–105. Nagy Ida Eszter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 73 pont;
103–105. Schmidt Zoltán 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 73 pont;
106–107. Németh Nóra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 71 pont;
106–107. Vargha Sára 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 71 pont;
109–110. Lakatos István 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 69 pont;
109–110. Patus Eszter 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 69 pont;
111–113. Egri Zoltán 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 66 pont;
111–113. Kiri Csaba 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 66 pont;
111–113. Mucsi Márk 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 66 pont;
114–116. Süvegh Ábris 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 65 pont;
114–116. Szegedi Domonkos 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 65 pont;
117–120. Csapó Botond 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
117–120. Herbert Evelyn 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 64 pont;
117–120. Iklódi Eszter 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 64 pont;
117–120. Korzsinek Attila 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 64 pont;
121. Ádám Anna Kinga 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 63 pont;
122. Csiszár Orsolya 10. o. (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 61 pont;
123. Jankovics Éva 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 60 pont;
125–127. Fatér Alexa 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 58 pont;
125–127. Radics Dorottya 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 58 pont;
125–127. Török Bálint 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 58 pont;
128–129. Borbély Roland 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 56 pont;
128–129. Garamvölgyi Péter 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
130–131. Bocz Tivadar 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 54 pont;
130–131. Zubor András 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 54 pont;
132. Szinger Árpád 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
133. Pintér Kamilla 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 52 pont;
134–136. Czigány Máté Gábor 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 51 pont;
134–136. Kakucs Róbert 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 51 pont;
134–136. Tamási Dénes 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 51 pont;
137–138. Csorba Viktória 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 50 pont;
137–138. Vámossy Domonkos 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
139–142. Héray Márton 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 49 pont;
139–142. Szabolcs Márton 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
139–142. Takács Péter 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
139–142. Varga Bálint 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 49 pont;
143–144. Hajnal Máté 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 48 pont;
143–144. Varsányi Márk 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 48 pont;
145. Ujhelyi Viktor 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 47 pont;
146–148. Czett Gergely 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont;
146–148. Hajduk Zsófia 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 46 pont;
146–148. Tóth Tamás Krisztián 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 46 pont;
149–153. Boda Regina 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 45 pont;
149–153. Rimóczi Sára 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 45 pont;
149–153. Rumpl Balázs 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 45 pont;
149–153. Sárközi Márk 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 45 pont;
154. Török Flóra 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 44 pont;
155–158. Geisz Szilvia 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 43 pont;
155–158. Jaksa Péter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 43 pont;
155–158. Slenker Máté 10. o. (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimnázium) 43 pont;
159–161. Bakai Dániel 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 42 pont;
159–161. Gyimesi Bernadett 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 42 pont;
159–161. Rosner Roland 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 42 pont;
162–167. Apatóczki Bernát 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 41 pont;
162–167. Bálint Bianka 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
162–167. Ihárosi Gergő 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 41 pont;
162–167. Pucsli Renáta 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
162–167. Szabó Alexandra 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 41 pont;
162–167. Tóth Balázs 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
168–170. Ilyés Mátyás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 40 pont;
168–170. Lőrincz Péter István 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 40 pont;
171. Tihanyi Péter 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 39 pont;
172. Koren Mátyás 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 38 pont;
173–177. Fenyvesi Attila 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 37 pont;
173–177. Mészáros Előd 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
173–177. Stark Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 37 pont;
173–177. Szende Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 37 pont;
178–180. Balikó Zoltán 10. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 36 pont;
178–180. Grátz Sarolt 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 36 pont;
181–185. Bata Árpád 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 35 pont;
181–185. Hlavács Éva 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 35 pont;
181–185. Hoóz Márton 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 35 pont;
181–185. Magyar Eszter 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 35 pont;
181–185. Szabó Fruzsina 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 35 pont;
186. Pilisi Zsolt 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 34 pont;
187–193. Al-Taani Szábit 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 33 pont;
187–193. Baán Csenge 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
187–193. Bots Bianka Csilla 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
187–193. Horváth Mihály Henrik 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 33 pont;
187–193. Lakos Márk 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 33 pont;
187–193. Miskó Gergely 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
187–193. Oláh István 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
194–196. Hudák Mária Anna 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 32 pont;
194–196. Huszák Márk 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 32 pont;
194–196. Szabó Lőrinc 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 32 pont;
197–199. Antalicz Gergő 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 31 pont;
197–199. Fenyvesi Tamás 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 31 pont;
197–199. Szabó Márk 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 31 pont;
200–204. Bánhidi Bálint 9. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 30 pont;
200–204. Bíró Regina 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
200–204. Dein Zsolt 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 30 pont;
200–204. Mészáros Benedek 9. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 30 pont;
200–204. Szentes Ákos 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 30 pont;
205–209. Bán Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
205–209. Steiner Anita 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
205–209. Sváb Gergely 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
205–209. Székely Dávid 10. o. (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 29 pont;
205–209. Wittmer Dániel 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 29 pont;
210–216. Bartos Ágoston 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 28 pont;
210–216. Fehér István Róbert 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 28 pont;
210–216. Mácsik Tamás 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 28 pont;
210–216. Négyesi Bálint 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
210–216. Pádár Péter 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 28 pont;
210–216. Szikszay Lilla 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 28 pont;
210–216. Török Julianna 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
217–220. Drozdik Bianka 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 27 pont;
217–220. Havasi Kristóf 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
217–220. Márton Mira 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
217–220. Palkó Patrik 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
221–224. Horváth Krisztián 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
221–224. Seres Gábor 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
221–224. Sváb Dorottya 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
221–224. Verdon Bálint 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 26 pont;
225–229. Kerber Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
225–229. Nagy Attila 10. o. (Budapest, Qualitas Gimnázium) 25 pont;
225–229. Nagy Klaudia Irén 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
225–229. Tene Zsuzsanna 10. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 25 pont;
225–229. Terecskei András 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 25 pont;
230–237. Bai Fanni 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
230–237. Barsi Ádám 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 24 pont;
230–237. Hargitai Döniz 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 24 pont;
230–237. Höfler Tímea 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
230–237. Mátrai György 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
230–237. Neubauer Antal 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
230–237. Vámi Kristóf 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
230–237. Velenyák Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
238–248. Hazafi Bettina 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 23 pont;
238–248. Kozma Luca 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 23 pont;
238–248. Kristóf Imola 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 23 pont;
238–248. László József 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 23 pont;
238–248. Nagy Dorottya 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 23 pont;
238–248. Pálfy Gergely 10. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 23 pont;
238–248. Regele Balázs 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
238–248. Szabó Bendegúz 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
238–248. Sztojcsev Tamás 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
238–248. Tóth Csilla Ágnes 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 23 pont;
238–248. Vehovszky Márton Bendegúz 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 23 pont;
249–254. Kunos Vid 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
249–254. Matók Zsanett 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 22 pont;
249–254. Pekoli Miklós 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 22 pont;
249–254. Szegedi Janka 9. o. (Szekszárd, Szent József Katolikus Általános Iskola) 22 pont;
249–254. Varga Róbert 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 22 pont;
255–260. Demeter Gábor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 21 pont;
255–260. Dózsa Bernadett 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
255–260. Moksony Levente 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
255–260. Pácsonyi Imre 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
255–260. Szalóki Ákos 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont;
255–260. Szerdahelyi Dóra 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 21 pont;
261–267. Boér Lehel 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
261–267. Gulácsi Balázs 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 20 pont;
261–267. Kántor Brigitta 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 20 pont;
261–267. Molnár Béla 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 20 pont;
261–267. Sós László Filemon 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 20 pont;
261–267. Temesvári Eszter 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 20 pont;
261–267. Törőcsik Krisztina 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont;
268–273. Baló Sámuel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
268–273. Bauer Janka 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
268–273. Király Edit 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 19 pont;
268–273. Pazsiczki Gábor 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 19 pont;
268–273. Szabó Alexandra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
268–273. Thuza Kitti 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 19 pont;
274–280. Gulyás Eszter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
274–280. Hegedüs Levente 10. o. (???, ???) 18 pont;
274–280. Pere Tamás 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont;
274–280. Szabó Máté 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
274–280. Szakál Fanni 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 18 pont;
274–280. Szegi Dóra 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
281–283. Horváth Anita 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
281–283. Kuti Emese 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
281–283. Toldi Zsombor 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 17 pont;
284–290. Balla Zsófia 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
284–290. Bögös Réka 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 16 pont;
284–290. Czibere Péter 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 16 pont;
284–290. Kővágó Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
284–290. Kulcsár Gergő 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 16 pont;
284–290. Pop Bence 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
291–299. Balázs Dávid 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
291–299. Bernát Emil 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont;
291–299. Dorkó Dániel 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 15 pont;
291–299. Freud Edvin 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 15 pont;
291–299. Gőz Márió 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
291–299. Hadi Gábor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
291–299. Hornyák Hajnalka 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 15 pont;
291–299. Katona Ádám László 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 15 pont;
291–299. Kohn Eszter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
300–314. Bakonyi Bálint 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
300–314. Balogh Péter 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
300–314. Béres Boglárka 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
300–314. Birinyi Edina 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
300–314. Eppel Róbert 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 14 pont;
300–314. Gajzágó Márk 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
300–314. Gonda Eleonóra 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
300–314. Hodász Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
300–314. Incze Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
300–314. Jánoky László 10. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 14 pont;
300–314. Sántha Dóra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
300–314. Schranz Ágoston 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
300–314. Smolcz Bence 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
300–314. Szatmári György 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 14 pont;
300–314. Varga Nándor Zsolt 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 14 pont;
315–326. Antal Viktória 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 13 pont;
315–326. Böröcz Borbála 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont;
315–326. Herczeg Balázs 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 13 pont;
315–326. Kirch Dávid 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
315–326. Kocsis Bence 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont;
315–326. Konkoly Csaba 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 13 pont;
315–326. Mátyássi Marcell 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont;
315–326. Navradi Nóra 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont;
315–326. Patai Noémi 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 13 pont;
315–326. Roberts Vivienne 9. o. (Calle Navarra, Caribbean School) 13 pont;
315–326. Szabó Ákos 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 13 pont;
327–330. Balaskó Brigitta 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
327–330. Karancsi Alexandra 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont;
327–330. Kósa Lili 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
331–343. Bacsárdi Szilvia 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 11 pont;
331–343. Borbély Renáta 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
331–343. Csikai Tamás 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
331–343. Kálovics Máté 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 11 pont;
331–343. Kiss Gabriella Ilona 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 11 pont;
331–343. Kőrösi Zita 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
331–343. Ollári Ádám 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
331–343. Pomázi Mátyás 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
331–343. Reskó Sándor 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 11 pont;
331–343. Scherf Viktória 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
331–343. Szarvas Márta 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
331–343. Szupancsics Sándor 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
344–360. Balogh Zoltán 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
344–360. Csente Tibor 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
344–360. Farkas Anita 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
344–360. Izsold Zsanett 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 10 pont;
344–360. Jakus Anikó 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
344–360. Kiss Attila 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 10 pont;
344–360. Kocsis Dóra Linda 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
344–360. Konkoly Judit 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
344–360. Kónya Veronika 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
344–360. Miklós-Kovács Janka 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
344–360. Németh Attila 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
344–360. Orosz Ákos 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
344–360. Rimóczi Jonatán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 10 pont;
344–360. Simon Zsófia 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 10 pont;
344–360. Szigeti Soma 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
344–360. Varga Anna 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 10 pont;
344–360. Zsigmond Ádám 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
361–383. Aleksziev Rita 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
361–383. Andrasek Evelin Júlia 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
361–383. Bán Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
361–383. Basák Zoltán 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
361–383. Bodroghelyi Péter 9. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 9 pont;
361–383. Botha Tibor 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 9 pont;
361–383. Böjti Bence 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
361–383. Egyed Janka 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont;
361–383. Gerencsér Ádám 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
361–383. Hegedüs Áron 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
361–383. Horváth Bálint 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
361–383. Horváth Dániel 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
361–383. Horváth Henrik 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
361–383. Mayer Szilvia 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
361–383. Nagy Balázs 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 9 pont;
361–383. Orosz-Tóth Miklós 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
361–383. Papp Ágnes 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 9 pont;
361–383. Simon Ádám 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
361–383. Sipka Bence 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
361–383. Szögi Viktória 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
361–383. Tóth Eszter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
361–383. Vári Krisztina 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
384–389. Erdély Szilvia 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
384–389. Király József 9. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 8 pont;
384–389. Kolmann Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
384–389. Olasz Vivien 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
384–389. Száraz Mihály 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
390–397. Császár Szilvia 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
390–397. Fekete Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
390–397. Földesi Zsolt 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
390–397. Kovács Ákos 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 7 pont;
390–397. Mlaka Krisztina 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
390–397. Nagy Ákos 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
390–397. Nagy Éva Lívia 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
390–397. Todero Adél 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
398–406. Antal Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
398–406. Benczik Roxána 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
398–406. Frittmann Júlia 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 6 pont;
398–406. Jávori Bence 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
398–406. Lehelvári Tünde 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
398–406. Ruskó Máté 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
398–406. Sipos Erik 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont;
398–406. Tóth Viktor 10. o. (Budapest, Deutsche Schule) 6 pont;
407–425. Berek Dániel 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 5 pont;
407–425. Egedi Zsolt 10. o. (Budapest, Qualitas Gimnázium) 5 pont;
407–425. Fehér András 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 5 pont;
407–425. Gábor Hanna 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 5 pont;
407–425. Gulyás Péter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
407–425. Hajnal Máté 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 5 pont;
407–425. Kocsi-Horváth László 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
407–425. Koronczi Richard Botond 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
407–425. Kovács Krisztián 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont;
407–425. Kuczmann Imre 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 5 pont;
407–425. Kustos Anna Veronika 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 5 pont;
407–425. Milassin Luca 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
407–425. Nagy Máté 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
407–425. Pázmán Koppány 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gedeon Gimnáziuma) 5 pont;
407–425. Szabó Dominik Gábor 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
407–425. Tóth Zoltán 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
407–425. Varga Rita 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
407–425. Varsányi Éva 10. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 5 pont;
407–425. Zónai Roland 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 5 pont;
426–445. Bagi Bertalan 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 4 pont;
426–445. Ballagó Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
426–445. Bocsa Dávid 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont;
426–445. Borbély Viktor 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 4 pont;
426–445. Bordi Lilla 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
426–445. Buti Zoltán 9. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 4 pont;
426–445. Csapó Máté 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 4 pont;
426–445. Dobai Renáta 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
426–445. Ganz Dolphin Benedetto 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
426–445. Keres Nikolett 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
426–445. Orgován Levente 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
426–445. Pál Dávid 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
426–445. Petrásovits Bence 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
426–445. Szabó Eszter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
426–445. Szanyi Sándor 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
426–445. Szobi Ádám 10. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 4 pont;
426–445. Varga Zsolt 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
426–445. Vőneki Péter 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
446–453. Falvai András Ádám 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
446–453. Gergely Valentin 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 3 pont;
446–453. Imrei Marcell 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
446–453. Szabó Bence 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
446–453. Szabó Dániel 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
446–453. Szabó Tünde 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 3 pont;
446–453. Varga Rita 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
454–459. Bereczki Ferenc 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
454–459. Horváth Éva Annamária 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
454–459. Hrabovszki Dorottya 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont;
454–459. Kotormán Kitti 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
454–459. Talpos Máriusz 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
454–459. Tréfás András 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 2 pont;
460–465. Béry Zoltán 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 1 pont;
460–465. Dzsubák Richárd 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 1 pont;
460–465. Kovács Eszter 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
460–465. Pálosi Kitti 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 1 pont;
460–465. Sebestyén Norbert 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
460–465. Tóth Rebeka 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.