Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Benyó Krisztián 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 219 pont;
1–2. díj: Somogyi Ákos 11. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 219 pont;
3–4. díj: Karkus Zsuzsa 11. o. (Budapest, Budai Középiskola) 218 pont;
3–4. díj: Lantos Tamás 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 218 pont;
5–6. díj: Besnyő Réka 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 213 pont;
5–6. díj: Csere Kálmán 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola) 213 pont;
7. díj: Mihálka Éva Zsuzsanna 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 211 pont;
8. díj: Mayer Martin János 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 208 pont;
9–11. díj: Böröcz Bence 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 207 pont;
9–11. díj: Kis-Pál Tamás 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 207 pont;
9–11. díj: Najbauer Eszter Éva 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 207 pont;

Dicséretben részesült:

13–15. Boros Ágnes 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 204 pont;
13–15. Meszlényi Regina 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 204 pont;
13–15. Tokai-Kiss Réka 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 204 pont;
16. Kungl Ákos 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 203 pont;
17. Bárány Ambrus 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 201 pont;
18. Márki Renáta 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 199 pont;
19–20. Kitzinger Andor 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 197 pont;
19–20. Kovács Gábor 11. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 197 pont;
21–22. Pálovics Péter 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 196 pont;
21–22. Schindele Kornélia 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 196 pont;
23. Kovács Nóra Beáta 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 195 pont;
24. Gubicza Krisztina 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 194 pont;
25. Pásztor Bálint 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 193 pont;
27. Orbán Réka 11. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 185 pont;
29–30. Konczi Anita 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 177 pont;
29–30. Nagy Bianka 12. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 177 pont;
31. Nagy Dóra 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 172 pont;
32. Zsupanek Alexandra 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 167 pont;
33. Szakács Enikő 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 166 pont;
34. Lantos Dániel 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 162 pont;
35–36. Janosov Milán 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 161 pont;
35–36. Vesztergombi Júlia 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 161 pont;
37. Csóré András 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 155 pont;
38. Horváth Roland 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 153 pont;
39. Fónagy Fanni 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 150 pont;

Következik:

40. Csábi Barnabás 11. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 149 pont;
42. Tóth Teodóra 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 145 pont;
43. Börcsök Zsuzsa 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 144 pont;
44. Németh Balázs 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 140 pont;
45. Long Yining 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 138 pont;
46. Fehér András 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 135 pont;
47. Nyári Vanda 12. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 133 pont;
48. Galambos Mónika 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 129 pont;
49. Komálovics Ádám 11. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 126 pont;
50. Töreky Judit 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 125 pont;
51–53. Gergely Lívia 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 123 pont;
51–53. Kovács Tibor 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 123 pont;
51–53. Pócs Anita 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 123 pont;
54. Sáfár Kinga 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 122 pont;
55–56. Beke András 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 121 pont;
55–56. Bordé Éva 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 121 pont;
57. Molnár Gabriella 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 116 pont;
58. Paál László 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 114 pont;
59. Berei József 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 112 pont;
60–62. Molontay Roland 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 105 pont;
60–62. Székely Szilvia 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 105 pont;
60–62. Veszelka Zoltán 11. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 105 pont;
63–64. Czobor Norbert 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 104 pont;
63–64. Szabó Noémi 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 104 pont;
65. Cserjési Szilárd 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont;
66. Jászberényi Ágnes 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 101 pont;
67. Finok Orsi 12. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 99 pont;
68–69. Pupli Dorottya 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 98 pont;
68–69. Szakács Nándor 11. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 98 pont;
70–72. Horváth Imola 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 97 pont;
70–72. Lang Péter 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 97 pont;
70–72. Pasztuhov Anna 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 97 pont;
73–75. Poócza Eszter 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 95 pont;
73–75. Rab Olga 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 95 pont;
73–75. Szpisják Dániel 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 95 pont;
76–77. Stogica Máté 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 94 pont;
76–77. Tóth Márton János 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 94 pont;
78–79. Lukács Imola 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 93 pont;
78–79. Mónus Tamás 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 93 pont;
80–81. Bodnár Domonkos 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 91 pont;
80–81. Borák Balázs Sándor 12. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 91 pont;
82–83. Petrik Laura 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 88 pont;
82–83. Ruzsics Bianka 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 88 pont;
84. Csépe Roland 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 87 pont;
85–86. Budai Barbara 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 86 pont;
85–86. Donovál Krisztina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 86 pont;
87. Molnár Anikó 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 85 pont;
88–90. Héra Kornélia 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 84 pont;
88–90. Kiss Dóra 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 84 pont;
88–90. Kovács Petra 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 84 pont;
91–92. Búr Márton 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 77 pont;
91–92. Linszky Franciska 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 77 pont;
93. Südi Anna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 76 pont;
94. Rusz Máté 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 75 pont;
96–98. Dávid Nikolett 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 72 pont;
96–98. Kisgergely Dóra 11. o. (Várpalota, Thuri György Gimnázium és Szakközépiskola) 72 pont;
96–98. Szabó Balázs 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
99–100. Karádi Kristóf 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 71 pont;
99–100. Péter Gábor 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 71 pont;
101–103. Andris Veronika 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 67 pont;
101–103. Izsó Dániel 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 67 pont;
101–103. Sinkó István 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 67 pont;
104–105. Kiss András 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 66 pont;
104–105. Vajda Ildikó 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 66 pont;
107. Németh-Csóka Mihály 11. o. (Erlangen, Gymnasium Fridericianum) 64 pont;
108–109. Balatoni Mátyás 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 62 pont;
108–109. Kálmán Viktória 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 62 pont;
110. Fördős Márton 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 60 pont;
111–113. Aranyi András 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 59 pont;
111–113. Csatlós Áron 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 59 pont;
111–113. Frank Izabella 12. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 59 pont;
114. Szücs Mariann 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 58 pont;
115–117. Angi Réka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
115–117. Csuka Barna 11. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 57 pont;
115–117. Tóth Beáta 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 57 pont;
118–119. Bánlaki Zita 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 56 pont;
118–119. János Júlia Zsófia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
120. Orosz Ákos 12. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 54 pont;
121–126. Cseuz Tamás 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 53 pont;
121–126. Csuka Zsolt 11. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 53 pont;
121–126. Ficzere Zsófia 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 53 pont;
121–126. Miklósi Nikoletta 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 53 pont;
121–126. Nagy Kristóf 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 53 pont;
121–126. Szabó Rita 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 53 pont;
127–129. Nagy Balázs 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 52 pont;
127–129. Németh Ákos 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 52 pont;
127–129. Sipos Piroska 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 52 pont;
130–131. Pázmány József 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 51 pont;
130–131. Rakovszky Hanna 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
132–133. Fekete Zsófia 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 pont;
132–133. Toldi Veronika 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
134. Kiskovács Ágnes 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 49 pont;
135–136. Illés Richárd 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 48 pont;
135–136. Tsamouras Hristos 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 48 pont;
137–141. Barkó Dóra 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 46 pont;
137–141. Barta Éva Anna 12. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 46 pont;
137–141. Berta Katalin 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 46 pont;
137–141. Hadi Alexandra 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 46 pont;
137–141. Halász Kristóf 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 46 pont;
142–144. Gudenus Gergő 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
142–144. Kókai Mariann 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 45 pont;
142–144. Kovács Eszter 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont;
145–149. Ambrits Dániel 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 44 pont;
145–149. Bódis Attila 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 44 pont;
145–149. Egyed Zsombor 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 44 pont;
145–149. Pap Dávid 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 44 pont;
145–149. Pintér Tamás 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 44 pont;
150–155. Darázsi Zsolt 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 42 pont;
150–155. Gyóni Dorottya 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 42 pont;
150–155. Hodossy Szabolcs 12. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 42 pont;
150–155. Nagy Sándor 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 42 pont;
150–155. Nemes Szabolcs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 42 pont;
150–155. Németh Bálint 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 42 pont;
156–161. Fördős András 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
156–161. Gabányi Károly Árpád 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 41 pont;
156–161. Hortobágyi Réka 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 41 pont;
156–161. Horváth Soma Mátyás 11. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 41 pont;
156–161. Tóth Beáta 12. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 41 pont;
156–161. Varga Áron 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
162–166. Horváth Henrietta 12. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 40 pont;
162–166. Illés László 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 40 pont;
162–166. Kádár Márton Gábor 11. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 40 pont;
162–166. Szabó Gyula 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
162–166. Tóth Barna 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 40 pont;
167–169. Fürjes-Benke Edit 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 39 pont;
167–169. Nagy Dóra 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 39 pont;
167–169. Ujlaky Zsófia 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 39 pont;
170–173. Pálinkás István 11. o. (Békéscsaba, Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola) 38 pont;
170–173. Perduk Balázs 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 38 pont;
170–173. Tompa Lilla 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 38 pont;
170–173. Torma Lídia 12. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 38 pont;
174–176. Berezvai Szabolcs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 37 pont;
174–176. Gerencsér András 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont;
174–176. Koren Csilla 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 37 pont;
177–179. Harsányi Szabolcs 12. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 36 pont;
177–179. Mészáros Zsolt 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
177–179. Oláh Petra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
180–182. Bakos Gabriella 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 35 pont;
180–182. Labancz Mátyás 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 35 pont;
180–182. László Péter 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 35 pont;
183. Erdős Áron 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
184. Bölcskei Zita 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
185–187. Besnyő Janka 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 32 pont;
185–187. Denkinger István 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
185–187. Dósa Anna Zsuzsanna 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 32 pont;
188–192. Héja Gábor 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 31 pont;
188–192. Juhász Jakab 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 31 pont;
188–192. Kecskés Gréta 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 31 pont;
188–192. Miklós Tamás 11. o. (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 31 pont;
188–192. Szűcs Sándor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 31 pont;
193–196. Baranyai András 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
193–196. Karkó Ágnes 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 30 pont;
193–196. Kovács Máté 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
193–196. Tóth Tímea 11. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 30 pont;
197–199. Barczel Vivien 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
197–199. Czurkó Edit 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 29 pont;
197–199. Szűcs Máté 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 29 pont;
200–203. Berki Éva 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 28 pont;
200–203. Ölvedi Balázs 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
200–203. Sugár Ádám 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 28 pont;
200–203. Wischy Gergely 12. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 28 pont;
204–209. Elekes Ábel 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
204–209. Garai Zoltán 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
204–209. Kiss Lilla 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
204–209. Perjés Barnabás 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
204–209. Pető Márton 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 27 pont;
204–209. Szabó Norbert Gábor 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 pont;
210–212. Havasi Petra 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
210–212. Hornyák Anna 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 26 pont;
210–212. Pótó Laura 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
213. Zsidai Emese 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 25 pont;
214–215. Lázár Zsombor 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 24 pont;
214–215. Rieger Dóra 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
216–219. Bokros Dániel 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 23 pont;
216–219. Cseppentő Lajos 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 23 pont;
216–219. Nagy Andrea 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 23 pont;
216–219. Rippel Veréna 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
220–228. Bokodi Szabolcs 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
220–228. Busch Noémi 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
220–228. Hudáky Aladár 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
220–228. Jankovich Anna 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 22 pont;
220–228. Lénárd Kitti 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
220–228. Mészáros Lívia 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 22 pont;
220–228. Szabó József 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont;
220–228. Tuskán Zoltán 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont;
229–232. Bruckmann-Dorn Bálint 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
229–232. Fehér Eszter 12. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 21 pont;
229–232. Mező Virág 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
229–232. Simon Marcell 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
233–239. Bakondi Tamás 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 20 pont;
233–239. Besnyő Anna 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 20 pont;
233–239. Erdész Zsombor Bálint 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 20 pont;
233–239. Marek Gábor 12. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 20 pont;
233–239. Orosz István 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 20 pont;
233–239. Rónai Lilla Titanilla 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
233–239. Vanya Tamás 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
240–243. Hadházi Balázs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
240–243. Kercseligeti Alexa 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
240–243. Németh Tamás 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 19 pont;
240–243. Tukacs Dániel 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 19 pont;
244–247. Bagdán Anita 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 18 pont;
244–247. Farkas Ferenc Balázs 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
244–247. Horváth Loránd 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 18 pont;
244–247. Vitányi Anna Kinga 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
248–251. Nagy Erzsébet Zsuzsa 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
248–251. Szunyogh Adrián 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
248–251. Turi Petra 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 17 pont;
248–251. Varga Ádám 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
252–257. Dömötör Krisztián 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont;
252–257. Kása Kinga 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
252–257. Krihó Dóra 11. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 16 pont;
252–257. Sándor Kerestély Mátyás 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 16 pont;
252–257. Szakszon Réka 12. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
252–257. Tóth Dániel 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 16 pont;
258–265. Bujdosó László 12. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 15 pont;
258–265. Csizmadia Gábor 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
258–265. Kertai Emese 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
258–265. Ligeti Lilla 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
258–265. Négyessy Adrienn 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
258–265. Oláh Eszter 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 15 pont;
258–265. Pénzes Richárd 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
258–265. Vincze Dávid 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 15 pont;
266–276. Börcsök Dániel 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
266–276. Csenger Tibor 11. o. (Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 14 pont;
266–276. Csibor László 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 14 pont;
266–276. Dohovits Emese 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
266–276. Farkas Rita 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
266–276. Hoppál Dóra 11. o. (Budapest, Budai Középiskola) 14 pont;
266–276. Hunyady Márton 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 14 pont;
266–276. Lénárd Gergely 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
266–276. Molnár Léna 11. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
266–276. Perger Péter 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
266–276. Schrancz Mónika Barbara 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
277–283. Ableda Márton 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
277–283. Bede-Fazekas Márk 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 13 pont;
277–283. Benyovszky Botond 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
277–283. Rákos Szilárd 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont;
277–283. Szigeti Péter 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 13 pont;
277–283. Varga Valentin 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
284–289. Fekete Andrea 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
284–289. Forján Andrea 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 12 pont;
284–289. Gébert Attila 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
284–289. Jernei Tamás 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 12 pont;
284–289. Kérészy Zsófia 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
284–289. Tóth Regina 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
290–296. Balogh Klaudia 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 11 pont;
290–296. Bille Péter 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
290–296. Bódi Annamária 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 11 pont;
290–296. Fábián Nikolett 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
290–296. Nagy Ákos 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
290–296. Tábori Péter 11. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 11 pont;
290–296. Verhás Eszter 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
297–303. Hellner Gábor 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
297–303. Kánvási Olga 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 10 pont;
297–303. Kerémi Zsuzsanna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
297–303. Lendvai Klaudia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
297–303. Lingvay Mónika 12. o. (Bukarest, Ady Endre Elméleti Líceum) 10 pont;
297–303. Pechár Csaba 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
297–303. Varsányi István 11. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 10 pont;
304–317. Bodnár Szabolcs 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
304–317. Czakó Edina 12. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 9 pont;
304–317. Gazdi László 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
304–317. Jámbor Gergő Levente 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 9 pont;
304–317. Kardos Péter 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 9 pont;
304–317. Keller Boglárka 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
304–317. Kovács Bernadett 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
304–317. Olasz László 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont;
304–317. Orbán Bence 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
304–317. Porkoláb Márton 11. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 9 pont;
304–317. Schumacher Norbert 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
304–317. Szabó Orsolya 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
304–317. Szelényi Ádám 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
304–317. Való Zoltán Márk 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
318–320. Huszár Gergely 11. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 8 pont;
318–320. Szabó Tina Dalma 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 8 pont;
321. Weidinger Péter 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
322–325. Bozsér Kata 12. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont;
322–325. Horváth Erika 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 6 pont;
322–325. Lőrincz Andrea 12. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
326–335. Bartos Ambrus 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
326–335. Baticz Brigi 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
326–335. Biró István 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
326–335. Csörgő Judit 12. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 5 pont;
326–335. Dani Viktor 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
326–335. Fülöp Endre 12. o. (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 5 pont;
326–335. Kiszeley Tímea 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
326–335. Kolozsi Tibor Zsolt 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 5 pont;
326–335. Végert Bence 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
326–335. Zudor Kinga 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 5 pont;
336–344. Antal Laura Csenge 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont;
336–344. Balogh Péter 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
336–344. Budai Gábor 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
336–344. Gellai Béla Dániel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
336–344. Kapás Tibor 11. o. (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 4 pont;
336–344. Orbán András 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont;
336–344. Pap Dávid 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 4 pont;
336–344. Petro Kálmán de Chalendar 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
336–344. Schwartz Ádám 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
345. Ambrus Norbert 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
346–347. Abaházy Krisztina 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
346–347. Ercsei Júlia 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.