Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Balla Attila 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 213 pont;
2. díj: Pap Dávid 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 205 pont;
3. díj: Szabó Attila 8. o. (Pécs, Pázmány Péter Utcai Általános Iskola és Óvoda) 199 pont;
4. díj: Horváth Loránd 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 194 pont;
5. díj: Englert Péter 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 182 pont;
6. díj: Tóth Szabolcs 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 178 pont;
7. díj: Póta Kristóf 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 160 pont;
8. díj: Barta János 9. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 156 pont;
9. díj: Kővágó Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 154 pont;

Dicséretben részesült:

10. Uray Marcell János 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 126 pont;
11. Fehér Péter 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 100 pont;
12. Molnár Gábor 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 99 pont;
13. Nagy Miklós 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 89 pont;
14. Erdős Gergely 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 77 pont;
15. Földes Imre 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 71 pont;
16. Janosov Milán 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 54 pont;
17. Barta Éva Anna 12. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 50 pont;
18. Jákli Gábor 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 47 pont;
19. Debreceni Bálint 8. o. (Miskolc, Avasi Gimnázium) 42 pont;

Következik:

20. Dévényi Attila 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont;
22. Hegedűs Szabolcs 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 33 pont;
24. Takács Dávid 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
25. Szendrei Péter 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
26–27. Abonyi József 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 23 pont;
26–27. Sereg Tamás 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 23 pont;
28–29. Seres Márk Dániel 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont;
28–29. Szabó Gábor 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
30–33. Búr Márton 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 17 pont;
30–33. Kapitány Ágoston 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 17 pont;
30–33. Szabó Gábor 12. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 17 pont;
36. Hunyady Márton 11. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 12 pont;
37–42. Fár Attila Gergő 12. o. (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 10 pont;
37–42. Fenyvesi Tamás 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 10 pont;
37–42. Konkoly Csaba 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 10 pont;
37–42. Lingvay Mónika 12. o. (Bukarest, Ady Endre Elméleti Líceum) 10 pont;
43–44. Szpisják Dániel 12. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
45–46. Csízi Dániel 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
47. Seregi Benjamin Martin 11. o. (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
49. Heiszler Norbert 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont.