Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Samu Viktor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 248 pont;
2. díj: Halász Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 246 pont;
3–4. díj: Sándor Tímea (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 244 pont;
3–4. díj: Straubinger Dániel (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 244 pont;
5–6. díj: Kasó Márton (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 242 pont;
5–6. díj: Zagyva Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 242 pont;
7. díj: Tolnai Dániel (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 240 pont;
8. díj: Böröndy Áron (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 235 pont;
9–10. díj: Kovács Flóra (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 234 pont;
9–10. díj: Madarasi Adrienn (Jászberény, SZIE ABK Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 234 pont;

Dicséretben részesült:

11–14. Juhász-Bóka Bernadett (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 233 pont;
11–14. Nánási József (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 233 pont;
11–14. Rónaky Rebeka (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 233 pont;
15. Laczkó Zoltán Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 230 pont;
16–17. Nagy Gergely (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 229 pont;
19–20. Budafoki Dóra (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 226 pont;
19–20. Karádi Dániel Tamás (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 226 pont;
21–24. Gróf Gábor (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 221 pont;
21–24. Nagy Olivér (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 221 pont;
21–24. Szőts Nóra (Baja, III. Béla Gimnázium) 221 pont;
21–24. Wiszt Attila (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 221 pont;
25–26. Nagy Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 220 pont;
27. Antal Viktória (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 219 pont;
28. Miklós-Kovács Janka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 216 pont;
29. Pizág Bertalan (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 215 pont;
30. Gujás István (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 213 pont;
31–33. Félegyházi Dávid (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 211 pont;
31–33. Serfőző Virág Fanni (Budapest, Szent István Gimnázium) 211 pont;
31–33. Zolcsák Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 211 pont;
34. Szigeti Bertalan György (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 210 pont;
35–38. Ludas Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 209 pont;
35–38. Merczel Kinga (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 209 pont;
35–38. Solti Bálint (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 209 pont;
35–38. Vámi Tamás Álmos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 209 pont;
39. Fazekas Gábor László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 208 pont;
40. Bende Lilla (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 207 pont;
41. Kis Attila Soma (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 203 pont;
42. Csanády Bálint Zsombor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 200 pont;

Következik:

44. Reskó Sándor (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 196 pont;
45. Molnár Dániel (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 195 pont;
46. Benedek Zsófia (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 194 pont;
47–49. Horváth Kristóf (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 192 pont;
47–49. Kővágó Zoltán (Budapest, Szent István Gimnázium) 192 pont;
51. Kovalcsik Anna (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 189 pont;
52–53. Kaposi Ágoston (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 188 pont;
52–53. Kovács András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 188 pont;
54. Borbély Roland (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 187 pont;
55. Szigeti Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 186 pont;
56. Vargha Sára (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 178 pont;
57. Tarcza Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 176 pont;
58–59. Halász Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 173 pont;
58–59. Koltai-Kiss Borbála (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 173 pont;
60. Enyedi Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 172 pont;
61. Pető Éva Vivien (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 171 pont;
62. Tarjáni Ariella Janka (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 170 pont;
63. Bulla Ádám (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 167 pont;
64. Ujhelyi Viktor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 166 pont;
65. Vesztergombi Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 163 pont;
66. Doleschall Anna (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 162 pont;
67. Katona Bálint (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 161 pont;
68. Rontó Laura (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 160 pont;
70. Diós Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 158 pont;
71. Konkoly Csaba (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 157 pont;
72–73. Jászberényi Tünde (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 156 pont;
72–73. Mihály Mirtill (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 156 pont;
74. Sárdy Gábor (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 152 pont;
75–76. Szabó Gréta (Budapest, Városmajori Gimnázium) 151 pont;
77–79. Kerti Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 150 pont;
77–79. Kiss Bálint (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 150 pont;
77–79. Pogány László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 150 pont;
80–81. Fehér Adél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 149 pont;
80–81. Szelestei Zsófia (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 149 pont;
82. Kiss Endre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 147 pont;
83. Oláh Bence (Budapest, Városmajori Gimnázium) 146 pont;
84–86. Falvai András Ádám (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 144 pont;
84–86. Tóth Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 144 pont;
84–86. Varjú János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 144 pont;
87–88. Szabó Olivér (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 143 pont;
87–88. Tran Minh Hieu (Budapest, Szent István Gimnázium) 143 pont;
89. Rácz Henriett (Budapest, Szent István Gimnázium) 142 pont;
91. Pelikán Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 140 pont;
92. Czett Gergely (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 138 pont;
93–95. Borsodi Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 136 pont;
93–95. Horcsák Erika Evelin (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 136 pont;
93–95. Török Bálint (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 136 pont;
96–97. Nagy Bálint György (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 135 pont;
98. Horváth Kinga (Baja, III. Béla Gimnázium) 133 pont;
99–100. Kutas Áron (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 132 pont;
99–100. Nagy Tamás (Baja, III. Béla Gimnázium) 132 pont;
101–102. Paulik Rita (Budapest, Árpád Gimnázium) 131 pont;
101–102. Szamek Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 131 pont;
103. Vogronics Patrik (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 129 pont;
105–106. Juhancsik Tamás (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 126 pont;
105–106. Novák Bettina Lídia (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 126 pont;
107. Hazafi Bettina (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 125 pont;
108. Fejős Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 123 pont;
109–110. Merényi Mercédesz (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 122 pont;
111–112. Borka Péter (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 121 pont;
111–112. Heppes Mihály (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 121 pont;
113. Kurdi Gabriella (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 119 pont;
114–115. Kovács Patrik (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 117 pont;
114–115. Rimóczi Sára (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 117 pont;
116–117. Dócs Kristóf (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 115 pont;
116–117. Erdősi Dorottya (Baja, III. Béla Gimnázium) 115 pont;
118–120. Boda Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 114 pont;
118–120. Jung Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 114 pont;
118–120. Sóvári Gergely (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 114 pont;
121. Hoszták Ákos (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 113 pont;
122–123. Ábrahám Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 112 pont;
122–123. Horváth Bence (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 112 pont;
124. Szécsényi Andrea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 111 pont;
125–126. Prischetzky Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 108 pont;
125–126. Stark Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 108 pont;
127. Molnár Annabella (Budapest, Szent István Gimnázium) 107 pont;
129–131. Al-Taani Szábit (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 105 pont;
129–131. Andrasek Evelin Júlia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 105 pont;
129–131. Németh Alex (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 105 pont;
132–133. Bodolai Dorottya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 104 pont;
132–133. Tóth Tamás Krisztián (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 104 pont;
134–135. Tornóczky Márton (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 103 pont;
134–135. Weiszenburger Edit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 103 pont;
136. Pácsonyi Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont;
137. Dalos Magdolna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 101 pont;
138. Oravecz Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 100 pont;
139. Kovács Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 99 pont;
140–142. Király Edit (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 97 pont;
140–142. Pethő Samu Attila (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 97 pont;
140–142. Watzker Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 97 pont;
145–146. Kántor Brigitta (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 93 pont;
145–146. Kiss András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 93 pont;
148. Vonyó Viola (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 91 pont;
149–151. Lógó Benedek (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 89 pont;
149–151. Simon Brigitta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 89 pont;
149–151. Tekeli Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 89 pont;
153. Koós András (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 87 pont;
154–156. Bereczki Ferenc (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 86 pont;
154–156. Halmágyi Artúr (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 86 pont;
154–156. Karas Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 86 pont;
157–158. Marton Péter (Budapest, EAKI Gimnázium) 84 pont;
157–158. Rimóczi Jonatán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 84 pont;
159. Kakasi Dávid (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 82 pont;
160. Megyesi Kinga (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 81 pont;
161. Nagy Éva Edina (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 80 pont;
162. Böjte Gergő (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
163–164. Bordi Lilla (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 78 pont;
165–166. Králl András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 77 pont;
165–166. Zsohár Ádám (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 77 pont;
167–168. Bogár Beáta (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 76 pont;
167–168. Czumpf Gabriella (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 76 pont;
169–171. Dávid Donatella (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 75 pont;
169–171. Piukovics Péter (Baja, III. Béla Gimnázium) 75 pont;
169–171. Vincze Martin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 75 pont;
172–174. Bagoly Zsófia Judith (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 74 pont;
172–174. Schönhardt Kitti (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 74 pont;
172–174. Szentes Ákos (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 74 pont;
175–178. Balogh Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 73 pont;
175–178. Dávid Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 73 pont;
175–178. Első Evelin (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 73 pont;
175–178. Pécsi Dorottya (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 73 pont;
179. Matyó Krisztina (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 72 pont;
180–182. Andirkó Attila (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 71 pont;
180–182. Eppel Róbert (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 71 pont;
180–182. Gila Nóra (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 71 pont;
183. Barta János (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 69 pont;
184–186. Balla Zsófia (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 68 pont;
184–186. Csizmazia Ferenc (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 68 pont;
184–186. Sipos-Szabó Bence (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 68 pont;
187. Tran Pham Hoang Anh Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 66 pont;
189. Csapó_Máté (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 64 pont;
190–193. Fertig Dávid (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 63 pont;
190–193. Jekkel Dóra (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 63 pont;
190–193. Ország Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 63 pont;
190–193. Szabó Ádám István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 63 pont;
194–195. Gazsi Bence (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 59 pont;
194–195. Mezősi Rita (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 59 pont;
196–198. Berta Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 58 pont;
196–198. Hímer Gréta (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 58 pont;
196–198. Szilárd Péter (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 58 pont;
199–202. Horányi Nóra (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 57 pont;
199–202. Koncz Benedek (Budapest, Városmajori Gimnázium) 57 pont;
199–202. Tőzsér Eszter (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 57 pont;
199–202. Ujlaki Marcell (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 57 pont;
203–204. Kruppa Mihály (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 56 pont;
203–204. Simonics Zsófia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 56 pont;
205. Serfőző Lilla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 55 pont;
206–210. Baráth Anna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 54 pont;
206–210. Forrai Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 54 pont;
206–210. Hajnal Máté (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 54 pont;
206–210. Incze Zsófia (Budapest, Szent István Gimnázium) 54 pont;
206–210. Töreky Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 54 pont;
211–215. Kisznyér Csaba (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 53 pont;
211–215. Sánta András (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 53 pont;
211–215. Varga Tamás Antal (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 53 pont;
211–215. Wilfing Mihály (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 53 pont;
216–217. Csikós Alexandra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 51 pont;
216–217. Szabó Samantha (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 51 pont;
218–219. Domonkos Levente László (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 50 pont;
218–219. Krajnyák Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 50 pont;
220–222. Harsányi Henrietta (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 49 pont;
220–222. Imrei Marcell (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 49 pont;
220–222. László József (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 49 pont;
223–224. Paizs Petra Míra (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
223–224. Suhajda Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
225. Ódry Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 47 pont;
226–229. Kiss Attila (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 45 pont;
226–229. Mezey Márton (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 45 pont;
226–229. Sereg Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 45 pont;
230. Fölföldi Krisztina (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
231–232. Mizsák Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 42 pont;
231–232. Szögi Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 42 pont;
233–236. Bodri Bella (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 41 pont;
233–236. Herbály Dorottya (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
233–236. Németh Ádám Gábor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 41 pont;
233–236. Szabó Márk Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
237. Herczeg Judit (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 40 pont;
238–239. Mets Ildikó (Budapest, Városmajori Gimnázium) 39 pont;
238–239. Schaffler Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 39 pont;
240–241. Pálosi Kitti (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 38 pont;
242. Jeszenszki Zsanett (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 36 pont;
243–245. Gerencsér Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
243–245. Gyulai Dominik (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 35 pont;
243–245. Tóth Babett (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
246–247. Kaszás Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 34 pont;
246–247. Pető Réka Csenge (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 34 pont;
248–250. Farkas Bence (Budapest, Városmajori Gimnázium) 33 pont;
248–250. Kiss Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 33 pont;
251–252. Budavári Ruben Pál (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 32 pont;
253–256. Csapó Máté (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 31 pont;
253–256. Rácz Gergő (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 31 pont;
253–256. Sömenek Judit (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 31 pont;
253–256. Tóth Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 31 pont;
257–258. Erbi Szabó Máté Gergely (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 30 pont;
257–258. Linde Erik (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
259–262. Horváth Dániel (Pápa, Türr István Gimnázium) 28 pont;
259–262. Kustos Anna Veronika (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 28 pont;
259–262. Papp Szabolcs Bazil (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 28 pont;
259–262. Tótiván Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
263–265. Ballagó Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 27 pont;
266–268. Bruckmann-Dorn Kata (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 26 pont;
266–268. Godinek Edit (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
266–268. Szász Gabriella (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 26 pont;
269–272. Kálovics Máté (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
269–272. Lakos Márk (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
269–272. Limbay Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
269–272. Tóth Kamilla Dóra (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
273–275. Békés Márta (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 24 pont;
273–275. Bögös Barbara (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 24 pont;
273–275. Nguyen Thao Ly (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
277–279. Pomázi Mátyás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
277–279. Sneider Lilla (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 22 pont;
277–279. Zentai Kinga (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 22 pont;
280–283. Béres Zoltán (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
280–283. Komlódi Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 21 pont;
280–283. Petrásovits Bence (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 21 pont;
284–291. Aleksziev Rita (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
284–291. Gallai Katalin (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 20 pont;
284–291. Hegedüs Bálint (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
284–291. Katona Kristóf (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 20 pont;
284–291. Németh Norbert (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
284–291. Szabó Tünde (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 20 pont;
292–295. Balogh Zsófia Nóra (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont;
292–295. Kozma Luca (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 18 pont;
292–295. Mikolay Réka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
292–295. Zalka Attila (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 18 pont;
296–299. Kövér Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
296–299. Papp Géza (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 17 pont;
296–299. Toperczer Dorina (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 17 pont;
300–303. Hunyadi Péter (Tata, Eötvös József Gimnázium) 16 pont;
300–303. Németh Dániel (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 16 pont;
300–303. Varga Flóra (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 16 pont;
300–303. Varga Rita (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
304–306. Csikós Barnabás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
304–306. Ékes István (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 15 pont;
304–306. Koren Márton (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 15 pont;
307–311. Balog Barbara (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 14 pont;
307–311. Horváth Dóra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
307–311. Kis Máté (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
307–311. Szarvas Márta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
312–314. Gonda Eleonóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
312–314. Losonczi Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
312–314. Mihalecz Zsófia (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
315–318. Bozóki Tamás (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
315–318. Gyirán Márton Áron (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 12 pont;
315–318. Horváth Lóránd (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 12 pont;
315–318. Nagy Krisztián Tamás (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 12 pont;
319–321. Száva Réna (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
319–321. Szűcs Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
319–321. Ye Zhan Jie (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
322–324. Baán Csenge (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
322–324. Csatlós Péter (Budapest, Qualitas Gimnázium) 10 pont;
322–324. Tóth Dorottya (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 10 pont;
325–327. Kónya Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
325–327. Szkiba Dániel (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 9 pont;
325–327. Vizeli Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
328–330. Juhász Enikő (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont;
328–330. Szenes Marianna (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 8 pont;
331–335. Busch Olivér (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
331–335. Dzsubák Richárd (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 7 pont;
336–337. Garancsy Áron (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 6 pont;
336–337. Kukta Anikó (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 6 pont;
338–340. Antal Emese (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
338–340. Serfőző Péter (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
338–340. Simon Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
341. Hernádi Lilla (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 4 pont;
342. Póda Apor (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
343. Tóth Rebeka (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
344–346. Király Péter (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 1 pont;
344–346. Ligacs Martin (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 1 pont;
344–346. Vértes Viola (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.