Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 211 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 202 pont;
3–4. díj: Lászlóffy András (Budapest, Piarista Gimnázium) 185 pont;
5. díj: Földes Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 180 pont;
6–7. díj: Bartha Zsolt (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 173 pont;
6–7. díj: Budafoki Richárd Gergely (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 173 pont;
8. díj: Somogyi József (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 172 pont;

Dicséretben részesült:

15–17. Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 152 pont;
15–17. Török Csaba (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 152 pont;
18. Vécsi Áron (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 148 pont;
20–21. Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 139 pont;
22–23. Emroz Khan (Dhaka, Notre Dame College) 135 pont;
24. Kungl Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 129 pont;
25. Harnos Balázs (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 127 pont;
26. Papp Edina (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 110 pont;
27. Velicsányi Péter (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 99 pont;
28. Englert Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 93 pont;
31. Kunsági-Máté Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 80 pont;

Következik:

33–34. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
36. Bacsó András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 64 pont;
37. Timár Máté (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 53 pont;
38. Bokányi Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
39. Nagy Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 48 pont;
40–41. Gömöri Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
40–41. Pásztor Bálint (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 47 pont;
42. Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 46 pont;
43. Ambrits Dániel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 37 pont;
45. Méry Dóra Klára (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 34 pont;
46. Gőgh László (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 32 pont;
48. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 30 pont;
51–52. Handbauer Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 23 pont;
55–57. Győrfi Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
58. Angyal Levente (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 17 pont;
59–63. Kálóczi Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
59–63. Rakitovszky László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
59–63. Varga Vince (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
65–68. Dani Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 12 pont;
65–68. Dávid András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
65–68. Lovász Krisztina (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont;
70–73. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
70–73. Ferenczy László (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 9 pont;
70–73. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
74. Benedek Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
75–77. Czopf Anna (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont;
75–77. Réti Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
79–80. Hajnik Lilla (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 4 pont;
81–83. Szpisják Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
81–83. Tolnai Miklós (Budapest, Szent László Gimnázium) 3 pont.