Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2008/2009

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 90 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Véges Márton 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 81 pont;
2. díj: Englert Péter 12. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 77 pont;
3. díj: Weisz Ágoston 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 70 pont;
4. díj: Bodosi Eszter 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 68 pont;
5. díj: Nagy Miklós 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 67 pont;
6–7. díj: Borsos Zalán 10. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 66 pont;
6–7. díj: Kővágó Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 66 pont;

Dicséretben részesült:

8. Para Attila 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 63 pont;
9–10. Nagy Róbert 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
9–10. Várnai Péter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
11. Mokcsay Ádám 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 61 pont;
13. Lájer Márton 11. o. (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 55 pont;
14–15. Fejér László 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 51 pont;
16. Németh Bence 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 pont;
17. Fekete János 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 45 pont;
18–19. Énekes Péter 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
18–19. Strenner Péter 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 37 pont;
20–21. Seregi Benjamin Martin 11. o. (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 35 pont;
20–21. Szabó Gábor 12. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 35 pont;

Következik:

22. Szenczi Zoltán 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
23–24. Kovács Zsombor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
23–24. Wagner Zsolt 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
26. Weisz Gellért 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
27–29. Kaposi Ágoston 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 10 pont;
27–29. Mayer Martin János 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
27–29. Uray Marcell János 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
30. Erdős Gergely 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont;
31. Nguyen Huy Tung 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
32–33. Kapitány Ágoston 10. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 3 pont;
32–33. Nagy Vilmos 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
34. Fár Attila Gergő 12. o. (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 1 pont.