Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2010/2011

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fonyó Viktória 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 222 pont;
2. díj: Gema Barnabás 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 221 pont;
3–4. díj: Bingler Arnold 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 220 pont;
3–4. díj: Sagmeister Ádám 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 220 pont;
5. díj: Németh Klára Anna 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 219 pont;
6–7. díj: Szabó Attila 10. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 214 pont;
6–7. díj: Szigeti Bertalan György 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 214 pont;
8–11. díj: Barta Szilveszter Marcell 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 211 pont;
8–11. díj: Fülep Andrea 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 211 pont;
8–11. díj: Varga Imre Károly 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 211 pont;
8–11. díj: Végh Dávid András 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 211 pont;
12. díj: Balogh Tamás 9. o. (Érsekújvár, Pázmány Péter Magyar Tannyelvű Gimnázium) 210 pont;

Dicséretben részesült:

13. Kedves Máté 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 208 pont;
14. Leitereg András 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 207 pont;
15. Nagy Tibor 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 205 pont;
16. Csordás Gábor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 204 pont;
17. Vető Bálint 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 202 pont;
18. Schultz Vera Magdolna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 200 pont;
19. Nagy Anna Noémi 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 199 pont;
20–21. Gyurcsik Dóra 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 190 pont;
20–21. Szaksz Bence 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 190 pont;

Következik:

22. Tóth Endre 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 181 pont;
23. Mezősi Máté 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 180 pont;
24–25. Katona Bálint 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 173 pont;
24–25. Németh Noémi 10. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 173 pont;
26. Varga Zoltán Attila 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 168 pont;
27. Kószó Eszter 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 166 pont;
29. Varga Szabolcs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 164 pont;
30. Temesvári Fanni 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 163 pont;
31. Hajnal Ádám 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 159 pont;
32. Kertész Dávid 10. o. (Pápa, Türr István Gimnázium) 156 pont;
33. Serfőző Lőrinc 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 151 pont;
34–35. Demeter Márton 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 149 pont;
34–35. Kelemen Bendegúz 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 149 pont;
36. Sas Tibor 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 139 pont;
37. Böröczky Dezső 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 138 pont;
38. Szekeres Ágnes 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 134 pont;
39. Medveczky Zsófia 10. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 133 pont;
40–41. Baráth Dávid 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 132 pont;
42. Kosztolnik Lili 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 129 pont;
43. Almási Dorottya 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 128 pont;
44. Fellner Máté 9. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 127 pont;
45–46. Dunay Sára 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 124 pont;
45–46. Varga Dániel 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 124 pont;
47. Drávay Zorka 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 123 pont;
48. Ábel Mihály 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 122 pont;
49–50. Rácz Viktória 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 121 pont;
49–50. Weiler Virág 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 121 pont;
51. Ábrahám Attila 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 119 pont;
52. Károly Péter Balázs 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 118 pont;
53. Gasparics Fanni 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 115 pont;
54. Heimann Gergő 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 114 pont;
55. Böőr Zsófia 10. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 113 pont;
56. Hartmann Ábel 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 112 pont;
57. Horváth Orsolya 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 110 pont;
58. Keresztély Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 109 pont;
59–60. Kutasi Kristóf 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 108 pont;
59–60. Péterffy Gábor 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 108 pont;
61–62. Erdős Szilvia 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 105 pont;
61–62. Kovács Eszter 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 105 pont;
64. Pajor Péter 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont;
65–66. Csapodi Borbála 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 100 pont;
65–66. Thamó Emese 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 100 pont;
67. Buttinger Milán 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 97 pont;
68–70. Gyarmati Richárd 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 96 pont;
68–70. Mikecz Márk 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 96 pont;
68–70. Sebestyén Andor 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 96 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.