Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2010/2011

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Németh Klára Anna (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 249 pont;
3. díj: Tihanyi Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 247 pont;
5. díj: Csibi Levente (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 241 pont;
6. díj: Makk László (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 240 pont;
7. díj: Somogyvári Kristóf (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 239 pont;
8. díj: Fehér Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 238 pont;
9–10. díj: Sárvári Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 236 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Kecskeméti Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 235 pont;
11–12. Rácz Bence (Vác, Madách Imre Gimnázium) 235 pont;
14–15. Gosztonyi Dorottya (Budapest, Árpád Gimnázium) 231 pont;
14–15. Várkonyi Balázs (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 231 pont;
16–17. Csóti Annamária (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 230 pont;
18. Daku Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 228 pont;
19–20. Kulcsár Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 227 pont;
19–20. Vető Bálint (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 227 pont;

Következik:

21–23. Arnold Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 226 pont;
21–23. Szabó Tímea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 226 pont;
21–23. Temesvári Fanni (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 226 pont;
24–25. Déri Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 224 pont;
26–27. Katona Adrienn (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 223 pont;
26–27. Tóth Zsombor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 223 pont;
28–29. Pajor Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 222 pont;
28–29. Tőkés Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 222 pont;
31–32. Imre Nóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 220 pont;
31–32. Kóródi Brúnó Zoltán (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 220 pont;
33. Szelestei Dorottya (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 218 pont;
34–35. Pogány Zsombor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 217 pont;
36. Kovács Norbert Krisztián (Budapest, Szent István Gimnázium) 216 pont;
38–39. Kerner Bálint (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 212 pont;
38–39. Pálya Zsófia (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 212 pont;
42–43. Somogyi Réka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 208 pont;
42–43. Tarnay Mátyás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 208 pont;
44. Tóth Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 205 pont;
46–48. Aszalós Eszter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 203 pont;
46–48. Jónás Judit (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 203 pont;
49. Székely Ádám (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 202 pont;
50. Kling József (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 199 pont;
51. Nagy Réka (Tata, Tatai Református Gimnázium) 198 pont;
52–54. Rikker Bálint (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 196 pont;
55–57. Fülöp Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 195 pont;
55–57. Lőrinczy Zsófia Noémi (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 195 pont;
55–57. Nagy Krisztina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 195 pont;
58. Varkoly Fanni (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 192 pont;
59–61. Kiss Veronika (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 191 pont;
59–61. Prajczer Petra (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 191 pont;
62–63. Domucza Katalin (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 188 pont;
64. Szöllős Kristóf (Budapest, Városmajori Gimnázium) 187 pont;
65. Bátorfi János György (Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium) 186 pont;
66. Antal István (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 185 pont;
68–69. Paulovics Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 183 pont;
68–69. Ulveczki Mihály (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 183 pont;
70. Werkmann Virág Anna (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 180 pont;
71. Gömbös Patrik (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 179 pont;
72. Kolláth Mihály Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 176 pont;
73. Sánta Szilvia (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 175 pont;
74. Roósz Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 174 pont;
75–76. Sárvári Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 173 pont;
77. Kácsor Szabolcs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 170 pont;
78–80. Di Giovanni Márk (Győr, Gárdonyi Géza Általános Iskola) 167 pont;
78–80. Francsics Fanny (Tata, Tatai Református Gimnázium) 167 pont;
78–80. Tóth Szilvia (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 167 pont;
81. Borsos Márton (Budapest, Árpád Gimnázium) 162 pont;
84. Doktor András (Budapest, Árpád Gimnázium) 157 pont;
85–86. Ökrös Dániel (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 156 pont;
85–86. Sándor Krisztián (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 156 pont;
87. Ceglédi Viktória (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 155 pont;
89. Győrfi-Bátori András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 151 pont;
91–92. Csapodi Soma (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 144 pont;
91–92. Kisvárdai Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 144 pont;
94. Nguyen Tien Nam (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 142 pont;
95. Szűcs Virág (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 141 pont;
96–97. Marx Pál Fülöp (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 140 pont;
98–99. Helfrich Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 139 pont;
98–99. Polonkai Vanda (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 139 pont;
100. Mikecz Márk (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 138 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.