Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2010/2011

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 218 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szabó Attila (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 210 pont;
5. díj: Szigeti Bertalan György (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 191 pont;
6. díj: Barta Szilveszter Marcell (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 188 pont;
7–8. díj: Fülep Andrea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 182 pont;
7–8. díj: Ürge László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 182 pont;
9. díj: Garami Anna (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 174 pont;

Dicséretben részesült:

12. Szentgyörgyi Rita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 167 pont;
13. Kollarics Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 164 pont;
14. Park Choong Eun (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 160 pont;
15. Dávid Bence (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 159 pont;
16. Sisák Mária Anna (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 155 pont;
17. Bingler Arnold (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 152 pont;
20. Horváth Klaudia (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 136 pont;

Következik:

21. Péterffy Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 129 pont;
22–24. Bedőházi Zsolt (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 126 pont;
22–24. Maász Máté (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 126 pont;
25. Kunsági-Máté Sándor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 125 pont;
26–28. Győrfi Mónika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 122 pont;
26–28. Ifj. Gaszler Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 122 pont;
26–28. Váncsa Szilárd (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 122 pont;
31. Szilágyi Dezső (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 117 pont;
32–33. Károlyi Áron (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 115 pont;
32–33. Varga Zoltán Attila (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 115 pont;
35. Máthé László (Budapest, Szent István Gimnázium) 111 pont;
36–37. Hegyfalvi Csaba (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 109 pont;
36–37. Láng Hanga (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 109 pont;
39–40. Zahemszky Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 103 pont;
44. Csuka Róbert (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 80 pont;
45. Pusztaházi Luca Sára (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 72 pont;
46. Ábrahám Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 69 pont;
47. Németh Klaudia (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 64 pont;
48. Bogye Balázs (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 63 pont;
49–50. Baumgartner Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 59 pont;
49–50. Wiandt Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 59 pont;
53. Lovász Zoltán (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 47 pont;
54. Bősze Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 43 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.