Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2010/2011

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 218 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Bolgár Dániel (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 201 pont;
2. díj: Laczkó Zoltán Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 194 pont;
3. díj: Pataki Bálint Ármin (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 192 pont;
5. díj: Czigány Máté Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 165 pont;
6. díj: Mázik László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 160 pont;
8. díj: Horváth Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 154 pont;
9. díj: Simon Sebestyén (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 152 pont;
10. díj: Tóth Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 149 pont;

Dicséretben részesült:

12. Borszuk Adrienn (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 135 pont;
13. Horicsányi Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 125 pont;
14. Damokos József (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 120 pont;
15. Gróf Gábor (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 110 pont;
16. Gujás István (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 109 pont;
18–19. Alcer Dávid (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 102 pont;
20. Tuza Réka (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 96 pont;
22. Broda Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 93 pont;
23. Nagy Zsuzsika (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 91 pont;

Következik:

25. Győry Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 79 pont;
26. Enyedi Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 74 pont;
27–28. Táczi István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 72 pont;
27–28. Vargha Sára (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 72 pont;
30–31. Gál Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 69 pont;
32–33. Juhász Bálint (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 67 pont;
36. Béres Orsolya Katalin (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 63 pont;
37–38. Berényi Dániel (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szakközépiskola) 55 pont;
37–38. Mena János Mihály (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 55 pont;
39. Altorjay Áron Gellért (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 53 pont;
41. Gudenus Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 46 pont;
42. Szöllősi Márton (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 44 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.