Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2011/2012

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Petrényi Márk 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 221 pont;
2–3. díj: Balogh Tamás 10. o. (Érsekújvár, Pázmány Péter Magyar Tannyelvű Gimnázium) 219 pont;
2–3. díj: Németh Klára Anna 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 219 pont;
4–5. díj: Holczer András 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 218 pont;
4–5. díj: Qian Lívia 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 218 pont;
6. díj: Fekete Panna 9. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 217 pont;
7. díj: Temesvári Fanni 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 215 pont;
9. díj: Rácz Bence 10. o. (Vác, Madách Imre Gimnázium) 213 pont;
10–12. díj: Fehér Zsuzsanna 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 211 pont;
10–12. díj: Paulovics Zoltán 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 211 pont;
10–12. díj: Szilágyi Krisztina 9. o. (Újvidék, Jovan Jovanovic Zmaj Gimnázium) 211 pont;

Dicséretben részesült:

13–14. Déri Tamás 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 210 pont;
15–16. Csibi Levente 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 209 pont;
15–16. Vető Bálint 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 209 pont;
17. Simkó Irén 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 207 pont;
18. Sárvári Péter 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 205 pont;
19. Tóth Zsombor 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 204 pont;
20. Lőrinczy Zsófia Noémi 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 203 pont;
21. Móricz Tamás 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 202 pont;
22. Papp Zsófia 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 201 pont;
23–24. Kovács Balázs Marcell 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 200 pont;
23–24. Sándor Krisztián 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 200 pont;

Következik:

25. Soós Tamás Sándor 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 197 pont;
26. Kátay Tamás 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 196 pont;
27. Antalicz Balázs 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 195 pont;
29. Pacheco Ana Esther 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 192 pont;
30. Kulcsár Ildikó 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 190 pont;
31–32. Török Dávid 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 189 pont;
33–34. Almási Péter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 188 pont;
33–34. Szőke Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 188 pont;
35. Nagy Gergely 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 187 pont;
37–38. Porupsánszki István 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 185 pont;
37–38. Szabó Marianna 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 185 pont;
39–40. Demeter Dániel 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 184 pont;
39–40. Varga Szabolcs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 184 pont;
41. Győrfi-Bátori András 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 183 pont;
42–43. Nagy-György Pál 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 181 pont;
44. Trócsányi Péter 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 179 pont;
45. Beke P. Tamás 10. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 175 pont;
46–47. Csilling Tamás 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 174 pont;
46–47. Werkmann Virág Anna 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 174 pont;
48–49. Csordás Gábor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 173 pont;
48–49. Kóródi Brúnó Zoltán 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 173 pont;
51. Tóth Kristóf 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 156 pont;
52–53. Póta Sára 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 155 pont;
52–53. Velkey Géza 10. o. (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 155 pont;
54. Fellner Máté 10. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 154 pont;
55. Sipos-Vajda Eszter 9. o. (Mezőberény, Petőfi Sándor Gimnázium) 149 pont;
56–57. Kecskeméti Ádám 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 147 pont;
56–57. Sárvári Mátyás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 147 pont;
58. Gosztonyi Dorottya 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 146 pont;
59. Bekő Mária 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 145 pont;
60. Balogh Artúr György 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 143 pont;
61. Hajdók Bence 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 142 pont;
62. Szabó Dániel 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 141 pont;
63. Halasi-Czalbert Pál 10. o. (Jászberény, SZIE ABK Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 140 pont;
64. Prajczer Petra 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 139 pont;
65. Szász Patrik 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 137 pont;
66–67. Kecskeméti Enikő 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 135 pont;
66–67. Lévai Botond Miklós 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 135 pont;
68. Hegyesi János Géza 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 131 pont;
69. Szabó Tímea 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 130 pont;
70. Tari Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 129 pont;
71. Kling József 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 128 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.