Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2011/2012

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–3. díj: Gema Barnabás 11. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 220 pont;
1–3. díj: Samu Viktor 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 220 pont;
1–3. díj: Vargha Sára 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 220 pont;
4. díj: Bingler Arnold 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 218 pont;
5. díj: Straubinger Dániel 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 217 pont;
6. díj: Varga Imre Károly 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 215 pont;
7. díj: Katona Bálint 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 214 pont;
8. díj: Fülep Andrea 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 213 pont;
9. díj: Madarasi Adrienn 12. o. (Jászberény, SZIE ABK Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 212 pont;
10. díj: Nagy Zsuzsika 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 209 pont;

Dicséretben részesült:

11. Gyurcsik Dóra 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 207 pont;
12. Buttinger Milán 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 205 pont;
13. Végh Dávid András 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 202 pont;
14–15. Patkó Richárd 12. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium) 200 pont;
16–17. Kedves Máté 11. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 193 pont;
16–17. Vesztergombi Tamás 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 193 pont;
19. Enyedi Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 188 pont;
20. Kószó Eszter 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 184 pont;
21. Mezősi Máté 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 183 pont;

Következik:

22. Tamás Kristóf 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 181 pont;
23. Onódi Péter 12. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 180 pont;
24. Szaksz Bence 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 177 pont;
25. Stark Klára Alíz 11. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 174 pont;
26. Kiss Mariann 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 173 pont;
27. Károly Péter Balázs 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 165 pont;
28. Gersey Bálint 11. o. (Brüsszel, European School) 159 pont;
32–33. Antal János Benjamin 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 146 pont;
32–33. Csapodi Borbála 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 146 pont;
34. Kertész Dávid 11. o. (Pápa, Türr István Gimnázium) 144 pont;
35–36. Adrián Patrik 12. o. (Debrecen, Baross Gábor Középiskola, Szakiskola és Kollégium) 141 pont;
37. Rónai Máté 11. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 139 pont;
38–39. Gyenes Zoltán 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 137 pont;
38–39. Horváth Orsolya 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 137 pont;
40–41. Kelemen Bendegúz 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 136 pont;
40–41. Zsoldos Csaba 11. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 136 pont;
42. Diós Dániel 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 135 pont;
44. Szoboszlai László 12. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 129 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.