Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2011/2012

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 221 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szabó Attila (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 216 pont;
3–4. díj: Janzer Olivér (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 200 pont;
3–4. díj: Szigeti Bertalan György (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 200 pont;
5. díj: Barta Szilveszter Marcell (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 199 pont;
6–7. díj: Czipó Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 197 pont;
8. díj: Ürge László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 196 pont;
9. díj: Kollarics Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 195 pont;
10. díj: Garami Anna (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 194 pont;

Dicséretben részesült:

12. Fülep Andrea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 188 pont;
13–14. Dávid Bence (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 176 pont;
15–16. Bingler Arnold (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 175 pont;
15–16. Szilágyi Dezső (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 175 pont;
18. Sisák Mária Anna (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 165 pont;

Következik:

25–26. Buttinger Milán (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 146 pont;
25–26. Takács Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 146 pont;
27–28. Székely Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 134 pont;
27–28. Váncsa Szilárd (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 134 pont;
30. Hegyfalvi Csaba (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 123 pont;
31. Park Choong Eun (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 121 pont;
32. Bogye Balázs (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 120 pont;
33. Győrfi Mónika (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 114 pont;
35. Péterffy Gábor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 101 pont;
36. Gábriel Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 96 pont;
38–39. Bodor Bálint (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 90 pont;
38–39. Juhász Iván (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 90 pont;
40–41. Baumgartner Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 88 pont;
40–41. Mezősi Máté (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 88 pont;
42. Szeker Balázs (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 82 pont;
43. Kunsági-Máté Sándor (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 75 pont;
44–45. Kozák Ádám András (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon) 73 pont;
44–45. Zahemszky Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 73 pont;
47. Ábrahám Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 69 pont;
48. Gaszler Péter (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 65 pont;
49–50. Károlyi Áron (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 64 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.