Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2016/2017

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2–3. díj: Markó Gábor (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 243 pont;
2–3. díj: Vincze Lilla (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 243 pont;
6. díj: Juhász Dorka (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 231 pont;
8. díj: Espán Márton (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 226 pont;
9. díj: Székelyhidi Klára (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 225 pont;
10. díj: Paróczai Anett (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 216 pont;
11. díj: Kozák Áron (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 215 pont;

Dicséretben részesült:

13. Rusvai Miklós (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 209 pont;
16. Szirtes Botond (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 201 pont;
17. Hegedűs Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 200 pont;
18–19. Szabó Álmos Levente (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 197 pont;
20. Kincses Benedek (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 195 pont;
22. Bárdos Deák Botond (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 187 pont;
23–24. Mátravölgyi Bence (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 186 pont;
25. Sepsi Csombor Márton (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 185 pont;
26–28. Falvay Júlia (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 182 pont;
26–28. Kreisz Bálint (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 182 pont;
26–28. Szente Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 182 pont;
29. Rittberger András (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 178 pont;
30. Réz Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 174 pont;
32–33. Német Franciska (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 167 pont;
32–33. Rozgonyi Gergely (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 167 pont;
36–38. Bottlik Domonkos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 161 pont;
36–38. Dombai Zétény (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 161 pont;
41–42. Balogh Bence (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 155 pont;
41–42. Ill Ninetta (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 155 pont;
43–45. Fekete Gergő (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 154 pont;
43–45. Rátki Luca (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
43–45. Szabados Balázs (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 154 pont;

Következik:

47. Purgel Dóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 146 pont;
48. Horváth Lili (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 145 pont;
49–51. Halász Lajos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 143 pont;
49–51. Pálfi Bálint (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 143 pont;
49–51. Vass Erik Márk (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 143 pont;
52. Kulisity Mátyás (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 141 pont;
54–55. Demcsák Ágnes (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 137 pont;
54–55. Szilágyi Anna Sára (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 137 pont;
57–58. Antal Virág Anna (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 131 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.