Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Gáspár Attila 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 116 pont;
3. díj: Schrettner Jakab 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 110 pont;

Dicséretben részesült:

9. Daróczi Sándor 12. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium) 37 pont;
10. Beke Csongor 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 34 pont;
11–12. Weisz Máté 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
13–14. Schweitzer Ádám 12. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
16–17. Simon Dániel Gábor 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 19 pont;
23–28. Döbröntei Dávid Bence 12. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 10 pont;

Következik:

32–40. Csépányi István 11. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
32–40. Csóka Zoárd 11. o. (Győr, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola) 5 pont;
32–40. Perényi Gellért 12. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 5 pont;
32–40. Póta Balázs 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
32–40. Shuborno Das 9. o. (Bangalore, Ryan International School) 5 pont;
32–40. Sulán Ádám 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
32–40. Szemerédi Levente 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
41–42. GHENGHEA DANIEL 11. o. (Kisinyov, Ghenghea Daniel) 4 pont;
44–48. Csókás Bence Viktor 12. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
44–48. Kereszes Kornél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
44–48. Kovács Boldizsár 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont;
44–48. Rassai Erik 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.