Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 275 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Beke Csongor (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 242 pont;
4. díj: Jánosik Áron (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 228 pont;
5. díj: Tiderenczl Dániel (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 218 pont;
6. díj: Noszály Áron (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 217 pont;
8. díj: Deák Bence (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 207 pont;
9. díj: Csiszár Zoltán (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 195 pont;
10. díj: Geretovszky Anna (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 181 pont;

Dicséretben részesült:

12. Kitschner Bernadett (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 172 pont;
19. Gyimesi Péter (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 112 pont;
21. Vida Tamás (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 102 pont;
25. Espán Márton (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 66 pont;

Következik:

27. Hordós Adél Zita (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 57 pont;
29–30. Kozák Áron (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 52 pont;
29–30. Nagy Dorottya (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 52 pont;
38. Kiss Dávid (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 41 pont;
43. Garamvölgyi István Attila (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 32 pont;
44–45. Marozsák Tádé (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 30 pont;
44–45. Weisz Viktória (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 30 pont;
46–47. Földi Dániel (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 28 pont;
51–52. Monori János Bence (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 23 pont;
53–54. Rusvai Miklós (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 21 pont;
56–57. Penyige Zita (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont;
58. Veibli-Magyari Kristóf (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 16 pont;
59. Benedek Eszter (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 15 pont;
60–61. Pintér Martin Sándor (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 14 pont;
62–64. Leskó Eszter Rózsa (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
65–67. Fleiner Mihály (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
65–67. Gosztonyi Zsombor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
65–67. Venter Máté (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
68. Szűcs Tamás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 11 pont;
69–70. Erdélyi Zsófia (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
69–70. Mircz Máté (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
73. Dénes Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
74–77. Miskolci Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
74–77. Takács Maja (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
78–80. Kereszes Kornél (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
78–80. Purzsa Aletta (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
81–84. Fenyvesi Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
81–84. Heller-Szabó Anna (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
81–84. Vörös Zsófia (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
85–97. Balogh Anna (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
85–97. Baráth László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
85–97. Bottlik Domonkos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
85–97. Jost Márk Benedek (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 3 pont;
85–97. Kiss Adrián (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
85–97. Lezsák Domonkos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
85–97. Nagy Eszter (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
98–101. Ferenc István (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
98–101. Károlyi Kornélia Beáta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 2 pont;
98–101. Op Den Kelder Júlia (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 2 pont;
98–101. Szemerédi Előd (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 2 pont;
102–107. Balassa Tamás (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont;
102–107. Csordás Henrik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
102–107. Majerusz Ádám (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
102–107. Matiz Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.