Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 275 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Schrettner Jakab (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 269 pont;
5. díj: Pituk Gábor (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 259 pont;
7. díj: Póta Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 232 pont;
8. díj: Szabó Balázs István (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 225 pont;

Dicséretben részesült:

11. Fitos Bence (Budapest, Németh László Gimnázium) 201 pont;
12. Szabó Blanka (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 199 pont;
13. Mikulás Zsófia (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 198 pont;
17–18. Fraknói Ádám (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 158 pont;
25. Csertán András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 109 pont;
26. Hoffmann Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 101 pont;
29. Ajtai Boglárka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 89 pont;
32. Markó Anna Erzsébet (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 75 pont;

Következik:

36. Sulán Ádám (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 52 pont;
37–38. Dékány Barnabás (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 48 pont;
39. Nyitrai Boglárka (Brüsszel, European School) 44 pont;
46. Kovács Boldizsár (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 32 pont;
47–48. Lorcan O'Connor (London, University College School) 29 pont;
49–51. Tóth Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
52. Kovács Bálint (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 25 pont;
55–57. Balogh Árpád Mátyás (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
55–57. Gárgyán Barnabás (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 17 pont;
55–57. Veres Zsófi (Budapest, Németh László Gimnázium) 17 pont;
59–61. Szepesi Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
62–65. Mészáros Márton (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 12 pont;
62–65. Szajbély Sámuel (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 12 pont;
66. Csala Péter (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 11 pont;
68–69. Révész János (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
70–71. Csala Bálint (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 8 pont;
70–71. Tóth-Molnár Gellért (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
72–73. Földvári Ádám Dávid (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
74–80. Földi Regina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
74–80. Gilicze Márton (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
74–80. Keceli-Mészáros Tivadar (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 6 pont;
74–80. Orbán Balázs Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
81–82. Rozmán Milán (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium) 5 pont;
84–87. Csáki Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
84–87. Székely András (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 3 pont;
88–92. Lelkes Zoltán (Budapest, Piarista Gimnázium) 2 pont;
88–92. Szabó Richárd Ferenc (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 2 pont;
88–92. Tóth Kristóf (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
88–92. Varga Dániel Jonatán (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
93–106. Béni Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
93–106. Druzsin Nikoletta (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
93–106. Fent István (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
93–106. Galovszky Rebeka (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
93–106. Herpai Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
93–106. Kincses Henriett (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
93–106. Kőrössy Máté (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
93–106. Nagy Marcell (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
93–106. Sándor Boglárka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
93–106. Soós Bendegúz (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
93–106. Szász Kristóf (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
93–106. Szatmári Boldizsár (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
93–106. Török Petra (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.