Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 230 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

5. díj: Morvai Orsolya (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 197 pont;
7. díj: Bukor Benedek (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 194 pont;
8. díj: Molnár Mátyás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 189 pont;
10. díj: Póta Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 183 pont;

Dicséretben részesült:

12. Tafferner Zoltán (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 169 pont;
13. Debreczeni Tibor (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 167 pont;
14. Magyar Róbert Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 166 pont;
15. Lipták Gergő (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 157 pont;
17. Turcsányi Máté (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 121 pont;
18. Klučka Vivien (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 118 pont;
20. Balaskó Dominik (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 112 pont;
22. Tófalusi Ádám (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 101 pont;
29. Molnár Barnabás (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 67 pont;
31. Hajdu Ákos (Ócsa, Ócsai Bolyai János Gimnázium) 55 pont;
32. Balogh Árpád Mátyás (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 54 pont;
33. Andorfi István (Heves, Eötvös József Középiskola) 53 pont;

Következik:

35. Kovács Bence (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium) 49 pont;
38–39. Balog Lóránd (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 44 pont;
38–39. Stiga Viktória (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 44 pont;
40. An Tamás (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 43 pont;
42–43. Stefán Boglárka Abigél (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
48–49. Kálóczi Kornél (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
55–57. Gálóczy Balázs (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 20 pont;
61–62. Varga Róbert Zoltán (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 13 pont;
63–65. Fent István (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 11 pont;
63–65. Lénárt Martin (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
66. Mogyorósi Szonja (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 10 pont;
67–70. Balázs Benjámin (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
67–70. Révész János (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
71–72. Woog Arnold (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 8 pont;
73–76. Mérő Domonkos (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 7 pont;
73–76. Pénzes Ádám (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 7 pont;
77–79. Földi Regina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
80–85. Mikó Barnabás (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 5 pont;
80–85. Tóth Bálint (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 5 pont;
86–89. Nguyễn Minh Trang (Bắc Ninh, Yên Phong 1 high school) 4 pont;
86–89. Pál Diána (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
90–96. Kőrössy Máté (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
90–96. Pécs Balázs (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 3 pont;
90–96. Schuszter András Rudolf (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 3 pont;
97–103. Lipcsey Dávid (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
97–103. Szabados Péter (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
97–103. Szíj Gellért (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
97–103. Zwick Máté Levente (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 2 pont;
104–112. Pál Rebeka (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 1 pont;
104–112. Pécs Balázs János (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 1 pont;
104–112. Szatmári Eszter Zita (Székesfehérvár, Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium) 1 pont;
104–112. Tóth Ádám (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 1 pont;
104–112. Tóth G. Bálint Sándor (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
104–112. Wagner Péter (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.