Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1492., C. 1493., C. 1494., C. 1495. C. 1496.
2018. október C. 1500., C. 1502., C. 1503. C. 1499., C. 1501.
2018. november C. 1506., C. 1509., C. 1510. C. 1507., C. 1508.
2018. december C. 1517. C. 1513., C. 1514., C. 1515., C. 1516.
2019. január C. 1520., C. 1521., C. 1522., C. 1523., C. 1524.

Az összes feladat helyes megoldásával 55 pontot lehetett elérni.

4–5. Sebe Anna 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 54 pont;
11–12. Debreczeni Tibor 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 49 pont;
11–12. Rozgonyi Gergely 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 49 pont;
14. Babolcsay Barbara 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
18–21. Székelyhidi Klára 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 37 pont;
28–29. Teleki Sándor 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 33 pont;
30–32. Horváth Alíz 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
30–32. Pipis Panna 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 32 pont;
35–37. Gálffy Veronika 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 30 pont;
41. Kubik Emese 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
43–45. Tóth Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
46–51. Gál Bence 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 24 pont;
46–51. Kis-Tóth Janka 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
46–51. Markó István 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
66–67. Nagy Eszter 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 19 pont;
68–72. Fabó Bence Richárd 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 18 pont;
81–83. Szepesi Zoltán 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
84–87. Bendicskó Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
84–87. Laczkó Anna 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
88–92. Pálfi Bálint 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
88–92. Pásti Bence 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
93–97. Lapu Kolos 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
98–110. Csák Zolta 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
98–110. Éberle Richárd 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
116–121. Purgel Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
122–124. Gere Virág 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
122–124. Sándor Réka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
125–126. Spisák Blanka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
127–141. Antal Virág Anna 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
127–141. Gulyás Bálint 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
127–141. Kiss Anna 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
127–141. Nagy Bálint Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
142–148. Kun Tóbiás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
142–148. Varga-Balázs Kristóf 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
149–152. Belső Napsugár 12. o. (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont;
149–152. Molnár Nóra 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
149–152. Pap Arion 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
153–156. Leskó Eszter Rózsa 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.