Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2020. szeptember C. 1618., C. 1619., C. 1620., C. 1621., C. 1622.
2020. október C. 1625., C. 1626., C. 1627., C. 1629. C. 1628.
2020. november C. 1632., C. 1634. C. 1633., C. 1635., C. 1636.
2020. december C. 1639., C. 1640., C. 1641., C. 1642., C. 1643.

Az összes feladat helyes megoldásával 55 pontot lehetett elérni.

8–10. Xu Yiling 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 51 pont;
11–12. Téglás Panna 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 50 pont;
17–18. Szabó Csege 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 45 pont;
17–18. Zaránd Andris 12. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 45 pont;
34–35. Bana Marcell 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 30 pont;
36–37. Baksay Réka 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 29 pont;
44. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
46–48. Nagy Vanda Orsolya 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
49–51. Mihalik Bálint 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
82–87. Bárány Bendegúz Levente 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
82–87. Makó Vince 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
82–87. Schnábel Martin 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 12 pont;
88–91. Tóth Áron 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
92–101. Takács András 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
102–117. Bana Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
102–117. Buzás Bence István 12. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
102–117. Csongor Réz 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
102–117. Gábor Donát 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
102–117. Szántó Marcell 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
118–132. Ádók Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
118–132. Döge Áron 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
133–144. Bodrogi Éva 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
133–144. Škarka Kašpar 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
145–150. Duska Máté 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
145–150. Kiss Luca Kata 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
145–150. Kórik Edina 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
151–162. Kinyó András 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
151–162. Tóth Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
163–168. Gurabi Kristóf 11. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnézium) 4 pont;
170–172. Hajdu Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.