Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Rácz Béla András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 124 pont;
2. díj: Csóka Endre 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 94 pont;
3. díj: Kunszenti-Kovács Dávid 12. o. (Oslo, Lycée Francais René Cassin) 88 pont;
4. díj: Pach Péter Pál 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 86 pont;
5. díj: Nagy Zoltán 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 77 pont;
6. díj: Bóka Gergely 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 69 pont;
7. díj: Paulin Roland 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
8–9. díj: Hablicsek Márton 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 58 pont;
8–9. díj: Kórus Péter 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 58 pont;
10. díj: Pongrácz András 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 54 pont;
11. díj: Kiss Demeter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 53 pont;
12. díj: Kocsis Albert Tihamér 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont;

Dicséretben részesült:

14. Kiss-Tóth Christian 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 46 pont;
15. Egri Attila 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 40 pont;
16. Németh Adrián 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
17–18. Gáti Beatrix 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 34 pont;
17–18. Horváth Márton 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
19. Jankó András 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 27 pont;
20. Herczegh Attila 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
22. Bergmann Gábor 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
23. Czank Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont;
24. Bartha Ferenc 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 20 pont;
25. Szalai Attila 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 17 pont;
26. Simon Balázs 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 15 pont;

Következik:

27. Salát Máté 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
28–29. Mánfay Máté 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
28–29. Seres Gyula 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
31. Füredi Mihály 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
32–33. Gehér György 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 6 pont;
32–33. Somogyi Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 6 pont;
34–53. Balaton Attila 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
34–53. Bárkai János 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
34–53. Bérczi Kristóf 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Buda Jakab 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
34–53. Durham Patrick 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Fehér Gábor 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
34–53. Gábor Sámuel 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Herczegh Péter 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
34–53. Hetei Balázs 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 5 pont;
34–53. Juhász Máté Lehel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Király Csaba 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Lajkó Miklós 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Ördög Noémi 10. o. (Budapest, Pasaréti Gimnázium) 5 pont;
34–53. Paulin Dániel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Richter Péter 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
34–53. Ruppert László Gábor 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
34–53. Steller Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 5 pont;
34–53. Szabó Botond 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
34–53. Szilvási Tibor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
34–53. Tóth Anett 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont;
54. Szöllősi Ferenc 12. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 3 pont;
55. Bartha Emőke 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 2 pont;
56–60. Balogh Tamás 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 1 pont;
56–60. Hudáky Zsuzsanna 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont;
56–60. Lakatos Péter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
56–60. Sáfár Simon 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 1 pont;
56–60. Szili Róbert 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.