Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Farkas Balázs (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 229 pont;
1–2. díj: Pongrácz András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 229 pont;
3–4. díj: Hubai Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 227 pont;
3–4. díj: Sándor Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 227 pont;
5. díj: Fehér Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 226 pont;
6. díj: Szabó Botond (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 219 pont;
7. díj: Birkus Róbert (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 217 pont;
9. díj: Korotij Ágnes (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 204 pont;
10. díj: Vaskó Richárd (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 196 pont;

Dicséretben részesült:

11. Ablonczy Dávid (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 190 pont;
12. Juhász Máté Lehel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 188 pont;
13. Kovács Levente (Budapest, Szent István Gimn.) 186 pont;
14. Gidófalvy Kitti (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 176 pont;
16–17. Nándori Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 167 pont;
21. Hudáky Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 138 pont;
22. Peres Sámuel (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 137 pont;
23. Bartolits Dániel (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 136 pont;
24. Bagócsi Szilvia (Révkomárom, Selye János Gimn.) 128 pont;
27. Klobb Maja (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 113 pont;

Következik:

29. Genczler Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 99 pont;
30. Hegyi Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 98 pont;
31. Kajtár Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 97 pont;
33–34. Holler Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont;
33–34. Varga Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont;
35. Csakurda Edit (Budapest, Szent István Gimn.) 78 pont;
36. Fekete László (Révkomárom, Selye János Gimn.) 77 pont;
37. Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 75 pont;
38. Oláh Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 74 pont;
41. G. Szabó Kálmán (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 69 pont;
42–43. Papp Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 64 pont;
42–43. Tuska Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 64 pont;
44. Gábor Enikő (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 62 pont;
45–47. Kaposi Ambrus (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 61 pont;
45–47. Sebestyén Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 61 pont;
48. Fokas-Rodatos András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 60 pont;
49. Dobler Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 56 pont;
50. Köllő Hanna (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 55 pont;
51–52. Mazroa Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
51–52. Zomborszki Róbert (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 50 pont;
53. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 49 pont;
54. Papp Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont;
57. Szőke Edina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 41 pont;
58–59. Caimacan Dávid (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 40 pont;
58–59. Makky László (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 40 pont;
60. Magony Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 39 pont;
62. Kovács Adrián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 32 pont;
64. Bekényi Balázs (Budapest, Piarista Gimn.) 30 pont;
65–66. Kovács Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 27 pont;
65–66. Vörös András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
67. Bán Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimn.) 26 pont;
68–70. Farkas Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 25 pont;
68–70. Mátyás Miklós (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
68–70. Nyőgér István (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 25 pont;
71. Darabos Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 22 pont;
72–73. Csizmadia Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
72–73. Orosz Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont;
74. Kramarics Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont;
75–76. Juhász Nikolett (Budapest, Szent István Gimn.) 18 pont;
75–76. Majoros Vera (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
77. Sziklási Béla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont;
78–79. Gáti Beatrix (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
78–79. Párdányi Szandra (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont;
80. Dányádi Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
81–82. Király András (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 14 pont;
81–82. Simkó Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 14 pont;
84–85. Bori Kata (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
84–85. Kovács Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont;
86–88. Barcza Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 11 pont;
86–88. Rucz Péter (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 11 pont;
86–88. Xiang Jerry He (Pierce, Lincoln Park Academy) 11 pont;
89–92. Flach Viktória (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
89–92. Koczka Levente (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont;
89–92. Nagy Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont;
89–92. Vadász Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 10 pont;
93–94. Fábián Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
93–94. Makó Imre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
95. Megyesi Balázs (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 7 pont;
96. Szemán Éva (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
97. Sarkadi Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
98–99. Illés Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
98–99. Tiszolci Balázs (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 4 pont;
100–102. Berki Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont;
100–102. Német Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
100–102. Radványi Mihály (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
103. Biri Bernadett (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
104. Abaligeti Gallusz (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.