Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Salát Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 235 pont;
1–2. díj: Simon Balázs (Győr, Révai Miklós Gimn.) 235 pont;
3–4. díj: Backhausz Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 233 pont;
3–4. díj: Bérczi Kristóf (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 233 pont;
6. díj: Sándor Nóra Katalin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 224 pont;
8. díj: Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 220 pont;
9. díj: Boros Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 215 pont;
10. díj: Ruppert László Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 211 pont;
11. díj: Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 209 pont;
13. díj: Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 198 pont;

Dicséretben részesült:

14. Jelitai Kálmán (Budapest, Szent István Gimn.) 190 pont;
15. Sziládi Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 174 pont;
16. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 160 pont;
18. Koltai Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 146 pont;
19. Rendes Gábor (Győr, Révai Miklós Gimn.) 144 pont;
20. Tölgyesi Csaba (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 134 pont;
21. Geleji János (Budapest, Piarista Gimn.) 126 pont;
22. Révész Dániel (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 119 pont;
23. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 111 pont;
24. Urbán György (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 105 pont;
25. Török Sándor Miklós (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 101 pont;

Következik:

26. Gáthy Lajos (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 97 pont;
27. Kis László (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 95 pont;
28. Agócs Emil (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 87 pont;
29. Farkas Norbert (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 78 pont;
31. Borsódi Éva (Baja, III. Béla Gimn.) 58 pont;
32–33. Korai Szabolcs (Budapest, Veres Péter Gimn.) 56 pont;
32–33. Szalay Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 56 pont;
34–35. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 54 pont;
34–35. Sándor Réka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 54 pont;
36. Fehér Borbála (Budapest, Veres Péter Gimn.) 51 pont;
38. Sipőcz Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 47 pont;
39–40. Persics Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 43 pont;
39–40. Tóth Sándor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 43 pont;
42. Kvasznica Imre (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 34 pont;
43. Pusztai Erika (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 30 pont;
44–45. Bárkai János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
44–45. Börzsönyi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 28 pont;
46. Csapó Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 25 pont;
47–48. Dombai Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 22 pont;
47–48. Nemeskéri Tamás (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 22 pont;
49–51. Malakuczi Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont;
49–51. Sipos Kinga (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 21 pont;
49–51. Spátay Mónika (Révkomárom, Selye János Gimn.) 21 pont;
52–53. Gál András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont;
52–53. Prókai Beáta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont;
54–55. Bori Eszter (Budapest, Németh László Gimn.) 19 pont;
56. Molnár Máté (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 15 pont;
57. Guzmics Sándor (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 14 pont;
58–60. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
58–60. Csőke Attila (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 13 pont;
58–60. Madocsai Rita (Szentendre, Ferences Gimn.) 13 pont;
61–62. Vincze Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont;
63–64. Kováts Bence (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 8 pont;
63–64. Nagy Balázs (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont;
65–69. Balog Boglárka (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
65–69. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont;
65–69. Csetri András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
65–69. Samu Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont;
65–69. Szentes András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
70–73. Balogh Boglárka (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
70–73. Komáromy Dániel (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 4 pont;
70–73. Pomázi Krisztina (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont;
74–75. Bock Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont;
74–75. Wacha András Ferenc (Budapest, Piarista Gimn.) 3 pont;
76–77. Farkas Tamás (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
78–79. Földi Flóra (Budapest, Németh László Gimn.) 1 pont;
78–79. Karlik Zsuzsanna (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.