Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Informatika pontverseny, 1-12. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Vaskó Richárd 11. o. (Ózd, Bródy Imre Középiskola) 267 pont;
2. díj: Simon Balázs 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 263 pont;
3. díj: Coc Károly 12. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 262 pont;
4. díj: Acsai Péter 9. o. (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 259 pont;
5–6. díj: Stippinger Marcell 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 258 pont;
5–6. díj: Szilágyi Péter 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 258 pont;
7. díj: Rendes Gábor 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 252 pont;
8–9. díj: Bartha Ferenc 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 242 pont;
8–9. díj: Hubai Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 242 pont;
10. díj: Ruppert László Gábor 12. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 241 pont;
11. díj: Vincze János 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 227 pont;
12. díj: Engedy István 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 214 pont;
13. díj: Tuska Gábor 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 204 pont;

Dicséretben részesült:

14. Márton Sándor 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 199 pont;
15. Schmidt Zoltán 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 197 pont;
16. Tóth László 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 188 pont;
17. Kádár Balázs 12. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 177 pont;
18. Ferenci Tamás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 149 pont;
19. Kaszaki Péter 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 139 pont;
20. Szabó Csongor 11. o. (Győr, Móra Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 129 pont;
21. Kocsis István 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 112 pont;
22. Auth Dániel 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 104 pont;
23. Mucsicska Igor 10. o. (Ungvár, 10. sz. Dayka Gábor Középiskola) 102 pont;
25. Mazroa Dániel 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 95 pont;
26–27. Molnár Ferenc 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 92 pont;
26–27. Péntek Imre 12. o. (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 92 pont;
28. Bartók András 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 90 pont;
29. Földházi István 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont;
30. Fehér András 7. o. (Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola) 87 pont;
31. Szoldatics András 7. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 81 pont;
32. Rácz György 9. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 78 pont;
34. Lefkovits Szidónia 11. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 72 pont;
35. Soltész Zoltán 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 68 pont;
36–37. Köllő Hanna 11. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 65 pont;
36–37. Ott Szabolcs 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 65 pont;
38. Sipos Róbert 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 54 pont;
39. Bartha Zsolt 12. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 53 pont;
40. Sipka Bálint 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont;

Következik:

41. Molnár Kristóf 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
42–43. Szabó Balázs 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 46 pont;
42–43. Szabolcs Barnabás 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 46 pont;
44. Molnár Zoltán 12. o. (Sátoraljaújhely, Közgazdasági Szakközépiskola) 43 pont;
46. Béres Tamás 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 38 pont;
47. Tóth Miklós 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 36 pont;
48. Holczbauer Péter 10. o. (Tapolca, Batsányi János Gimn. és Szakképző Isk.) 35 pont;
49. Kótyuk Gergely 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 30 pont;
50–52. Tolnai Gábor 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 28 pont;
50–52. Tóth Gábor Ádám 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
50–52. Ureczky Bálint 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 28 pont;
53. Korodi Andor 10. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 27 pont;
54. Fábián Máté 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 26 pont;
55. Ruskó Péter 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
56. Szücs András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
57–59. Boldog András 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 20 pont;
57–59. Gombos András 12. o. (Ajka, Bánki Donát Szakközépiskola) 20 pont;
57–59. Handbauer Péter 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 20 pont;
60–61. Incze Attila 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 19 pont;
60–61. Szakács Márton 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont;
62. Sipka Dániel 11. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 18 pont;
63. Franczen Árpád 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont;
64–65. Berényi Dániel 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
64–65. Koczka Levente 11. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 12 pont;
66–69. Haraszti Róbert 10. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 10 pont;
66–69. Jani Mátyás 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont;
66–69. Király András 11. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 10 pont;
70. Gáti Beatrix 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont;
71. Minárik Péter 12. o. (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 8 pont;
72–74. Csörgő Tamás 7. o. (Visznek, Viszneki Általános Iskola) 7 pont;
72–74. Kiss Dániel Miklós 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 7 pont;
72–74. Zátonyi Dániel 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 7 pont;
75–79. Fehér Viktor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont;
75–79. Kovács Nikola 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont;
75–79. Majdán András 11. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 6 pont;
75–79. Schlemmer Gábor 10. o. (Budapest, Szent-Györgyi Albert 12 évfolyamos Iskola) 6 pont;
75–79. Somogyi Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 6 pont;
80. Fülöp Bálint 8. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 3 pont;
81–82. Bene Gyula 10. o. (Budapest, Egyetemi Katolikus Gimnázium) 2 pont;
81–82. Los Csaba 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.