Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 219 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szekeres Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 215 pont;
2. díj: Bóka Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 211 pont;
4. díj: Komjáthy Júlia (Szekszárd, Garay János Gimn.) 203 pont;
5. díj: Fejős Gergely (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 201 pont;
6–8. díj: Rácz Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 199 pont;
6–8. díj: Ruppert László Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 199 pont;
9. díj: Kádár Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 198 pont;
10. díj: Rückert Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 194 pont;
11. díj: Dudás László (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 192 pont;

Dicséretben részesült:

12. Reiss Tibor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 182 pont;
13–14. Sándor Nóra Katalin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 174 pont;
13–14. Séfel Richárd (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 174 pont;
18. Cseh Judit (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 159 pont;
19. Baráth Géza (Pápa, Türr István Gimn.) 157 pont;
20. Tibenszky Zoltán (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 156 pont;
23. Hettinger Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 152 pont;
24. Gál Dénes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 145 pont;
26. Hofgárt Gergely (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 132 pont;
27. Kőszeghy Ádám (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 131 pont;
28. S. Szőlősi István (Nagyenyed, Bethlen Gábor Nemzeti Kollégium) 127 pont;
29. Koltai Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 126 pont;
32. Balán Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 116 pont;
33. Karches Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 115 pont;
34. Simon Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 113 pont;
36–37. Kis László (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 106 pont;
36–37. Szöllősi Ferenc (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 106 pont;
38. Szabó Zsófia (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 105 pont;
39. Harangozó László (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 101 pont;
42. Gregó Kinga (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 89 pont;
43. Varga Áron (Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 85 pont;
44. Tóth Sándor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 83 pont;
45. Tarján Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 82 pont;
47. Szabó Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 77 pont;
48. Szikszai Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 76 pont;
50. Koch Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 72 pont;
51. Kalcsú Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 71 pont;
55. Agócs Emil (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 64 pont;
56. Gergely Viktor (Budapest, Árpád Gimn.) 61 pont;
57. Szalay Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 60 pont;
58. Boros Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 59 pont;
62–63. Buday Bence (Szekszárd, Garay János Gimn.) 49 pont;
62–63. Csapó Tamás (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 49 pont;
64–65. Füle Orsolya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 47 pont;
64–65. Rátkai Zoltán (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 47 pont;

Következik:

67. Csizmazia Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 45 pont;
69–70. Gyenese Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 43 pont;
69–70. Papp Eszter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 43 pont;
71. Király Anna (Budapest, Árpád Gimn.) 42 pont;
73–75. Bartók András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
73–75. Kovács Sándor (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 34 pont;
73–75. Soós Gábor (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 34 pont;
76–79. Honti Edit Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 33 pont;
76–79. Keszler Anita (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 33 pont;
76–79. Salamon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
80–82. Daradics Miklós (Szekszárd, Garay János Gimn.) 32 pont;
80–82. Dudás Adrienn (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 32 pont;
80–82. Novák Julianna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 32 pont;
83. Szabó Balázs (Barcs, Széchényi Ferenc Gimnázium) 31 pont;
84–85. Bódis Balázs (Barcs, Széchényi Ferenc Gimnázium) 30 pont;
84–85. Lux András (Budapest, Szent István Gimn.) 30 pont;
86. Balogh Emese (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 28 pont;
87. Juhász Anikó (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 26 pont;
88–90. Balogh Ádám (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 25 pont;
88–90. Horváth Eszter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
88–90. Szolner Norbert (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 25 pont;
91. Fuchs Árpád (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 24 pont;
93–94. Gyukics Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont;
95–96. Damjanovits Viktor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont;
95–96. Sparing Dániel (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 21 pont;
97. Klára Barna Zsombor (Budapest, Árpád Gimn.) 20 pont;
98–99. Dékány Sára (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont;
98–99. Szondi Zsuzsanna (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont;
100–104. Adorján Balázs (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
100–104. Balogh Ágnes (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont;
100–104. Kálló Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
100–104. Madocsai Rita (Szentendre, Ferences Gimn.) 18 pont;
100–104. Pomázi Krisztina (Budapest, Árpád Gimn.) 18 pont;
105. Varga Noémi (Budapest, Szent István Gimn.) 17 pont;
106. Csiky Gábor Miklós (Monor, József Attila Gimnázium) 15 pont;
107–108. Fuszkó Balázs (Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium) 14 pont;
107–108. Stenszky Dávid (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 14 pont;
109–110. Görbe Éva (Szekszárd, Garay János Gimn.) 13 pont;
111–114. Borsai György (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
111–114. Kovács Imre Gergely (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 12 pont;
111–114. Zsíros Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont;
115. Sárán Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 11 pont;
119. Demjén Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont;
120–125. Bózvári József (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 8 pont;
120–125. Budai Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont;
120–125. Ruzsinszki Gergő (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 8 pont;
120–125. Samu Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont;
120–125. Vörös Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 8 pont;
126–127. Borsos Benedek (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 7 pont;
126–127. Nemes Dávid (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 7 pont;
128–129. Dőry Magdolna (Szentendre, Ferences Gimn.) 6 pont;
128–129. Marofka Mátyás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont;
130–131. Csőke Attila (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 5 pont;
130–131. Siptár Miklós (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 5 pont;
132–134. Gyenes Péter (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 4 pont;
132–134. Horváth Dávid (Győr, Révai Miklós Gimn.) 4 pont;
132–134. Tóth Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont;
135–139. Balázs Boglárka (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont;
135–139. Balla Petra (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 3 pont;
135–139. Balogh Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont;
135–139. Geri Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont;
135–139. Tóth András (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 3 pont;
140. Németh Nóra (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont.