Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Paulin Roland 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 135 pont;
2. díj: Nagy Csaba 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 125 pont;
3. díj: Erdélyi Márton 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 121 pont;
4. díj: Tomon István 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 115 pont;
5. díj: Kisfaludi-Bak Sándor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 109 pont;
6. díj: Jankó Zsuzsanna 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 106 pont;
7. díj: Hujter Bálint 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 99 pont;
8. díj: Gyenizse Gergő 11. o. (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 91 pont;
9. díj: Estélyi István 12. o. (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 88 pont;
10. díj: Kónya Gábor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 76 pont;

Dicséretben részesült:

11. Fischer Richárd 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 53 pont;
12. Ureczky Bálint 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 32 pont;
14–15. Dücső Márton 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
14–15. Korándi Dániel 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
17. Bogár Péter 11. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 21 pont;
18. Sümegi Károly 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont;
19–20. Molnár András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
19–20. Viktor Simjanoski 9. o. (Szkopje, Yahya Kemal College) 14 pont;
21. Mészáros Gábor 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
22. Udvari Balázs 12. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 10 pont;

Következik:

23. Radnai András 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
24–25. Nagy Péter 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
24–25. Szilágyi Dániel 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
26–34. Balambér Dávid 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
26–34. Csóka Győző 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
26–34. Komáromy Dani 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
26–34. Lovász László Miklós 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
26–34. Nagy Gergely Gábor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
26–34. Rutai richárd 8. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
26–34. Szakács Nóra 12. o. (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 5 pont;
36–39. Balogh Hajnalka 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
36–39. Szebeni Szilveszter 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 1 pont;
36–39. Vásárhelyi Bálint Márk 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.