Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 244 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3–4. díj: Tossenberger Anna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 224 pont;
5. díj: Varga László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 214 pont;
8. díj: Károlyi Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 190 pont;

Dicséretben részesült:

12. Ta Phuong Linh (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 163 pont;
15. Wolosz János (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 146 pont;
21–22. Kristóf Panna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 129 pont;
21–22. Kriván Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 129 pont;
24. Deák Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 126 pont;
25. Duba Zsombor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 122 pont;
27. Faragó Kornél (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 115 pont;
31. Szendrei Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 94 pont;
35. Reiter Viktor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 86 pont;
36. Anda Roland (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 81 pont;
38. Bohner Gergő (Budapest, Szent István Gimnázium) 73 pont;
39. Héja Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 70 pont;
41–42. Földes Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 63 pont;
43–44. Danka Miklós András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 61 pont;
43–44. Héricz Dalma (Tata, Eötvös József Gimnázium) 61 pont;

Következik:

46–47. Fehér Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 56 pont;
46–47. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 56 pont;
48. Virányi Lóránd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont;
49. Fekete Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 47 pont;
50–51. Halász Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont;
50–51. Vas Edina (Budapest, Szent István Gimnázium) 46 pont;
55. Faragó Ákos (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 41 pont;
56. Csikai Mátyás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont;
58–59. Kiskovács Ágnes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 35 pont;
60. Szabó Dániel (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont;
61–62. Spéder Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
61–62. Tóth Júlia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;
63–64. Fejes Kata (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
63–64. Szabó Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
66. Szádvári Adrienn (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 29 pont;
67. Kovács Krisztina (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 28 pont;
68. Baticz Milán (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 pont;
69–71. Bartos Ambrus (Budapest, Árpád Gimnázium) 26 pont;
69–71. Elek Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
69–71. Koncz Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 26 pont;
72–74. Aczél Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
72–74. Molnár Boglárka (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 25 pont;
72–74. Molnár Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
75–77. Bach Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 24 pont;
75–77. Godó Bence (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
75–77. Szajkó Anikó (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
78. László Viktor (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
79–82. Czirók Márton Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
79–82. Sárközi Réka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
79–82. Szűcs Alexandra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
83–85. Garzó Béla (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
83–85. Orbán Brigitta (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
83–85. Tóth Péter (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 21 pont;
86–87. Fischer Alíz (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
86–87. Geisz Viktória (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
88–89. Keresztes Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
90–91. Kunsági-Máté Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 18 pont;
90–91. Nagy András (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
92–97. Csintalan Márk (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 17 pont;
92–97. Horovitz Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
92–97. Kovács Tibor (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
92–97. Kozma Richárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
92–97. Molnár Tamás (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 17 pont;
98. Krámer András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
99–100. Kurucz Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
99–100. Matlák Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
101–102. Szakszon Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
103–107. Benedek Dóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
103–107. Häfner Hajnalka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
103–107. Juhász Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
103–107. Ponyokai Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
108–110. Horváth Gábor (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 12 pont;
108–110. Pintér Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
108–110. Zalai Lilla (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
111–114. Buzga Viktor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 11 pont;
111–114. Lelkes Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
111–114. Mátyus Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
111–114. Szalai Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
115–119. Molnár Ferenc (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
115–119. Radnai Ágnes (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
115–119. Töreki Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
115–119. Veres Judit (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
115–119. Weinhandl Róbert (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
120–124. Horváth Balázs (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
120–124. Le Thien Dóra (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
120–124. Marjai Petra Lilla (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
120–124. Takács Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
120–124. Tétényi László (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
125–127. Földvári Zsófia (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 8 pont;
125–127. Simon Mihály (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
125–127. Wolf Károly (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
128–131. Nagy András Szabolcs (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
128–131. Stief Anna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
128–131. Szalai László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
128–131. Turi Lilla Zsuzsanna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
132–134. Baranyai Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
132–134. Molnár István (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
132–134. Rakonczai Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
135–139. Balogh Dalma (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
135–139. Dénes Ádám (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
135–139. László Vendel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
135–139. Nagy Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
135–139. Tasnádi Hajnalka (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
140–147. Balogh Endre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
140–147. Cseh Martin (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
140–147. Kovács Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
140–147. Krizbai Ildikó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
140–147. Retzler András (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 4 pont;
140–147. Stercel Vivien (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
140–147. Török Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
148–163. Araczki Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
148–163. Bíró Zsuzsa (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
148–163. Gőgh Adrián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
148–163. Haála Regő (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
148–163. Haty Sebestyén (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
148–163. Ozsváth Titusz (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
148–163. Rácz Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
148–163. Radácsi Éva (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
148–163. Rapai Heléna (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
148–163. Szatmáry Bence (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 3 pont;
148–163. Száz Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
148–163. Takács Ákos (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
148–163. Tóth Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
148–163. Tóth Adrienn (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
148–163. Zalán György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
148–163. Zilahi László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
164–168. Baranyai Zsolt (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
164–168. Dévényi Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
164–168. Oroszlány Lóránt (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 2 pont;
164–168. Szrapkó Gabriella (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
164–168. Treszkai Alíz (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
169. Selmeczy Péter (Fleet, Court Moor School) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.