Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 244 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Peregi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 225 pont;
2. díj: Szalkai Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 205 pont;
4–5. díj: Horváth Vanda (Szentendre, Ferences Gimnázium) 186 pont;
4–5. díj: Salát Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 186 pont;
6. díj: Almási Gábor András (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 175 pont;
7. díj: Pirkó Dániel (Budapest, Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium) 174 pont;
8. díj: Kardos Kinga Gabriela (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 163 pont;
9. díj: Herber Máté (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 158 pont;
10. díj: Cserép Máté (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 157 pont;

Dicséretben részesült:

12. Árvay Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 150 pont;
14. Tallián György (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 137 pont;
15–16. Lovász László Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 135 pont;
17. Csizmadija Laura (Szabadka, Svetozar Markovic Gimnázium) 125 pont;
19. Varga András (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 113 pont;
20. Schäfer Fanni (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 110 pont;
21–22. Kiss Blanka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 109 pont;
21–22. Szécsényi Ágnes (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 109 pont;
26–27. Gyüre Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 88 pont;
26–27. Korándi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 88 pont;
28. C. Szabó Bence (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 77 pont;
29–30. Csige Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 76 pont;
31–32. Tóth Tibor (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 72 pont;
34–35. Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 70 pont;

Következik:

37. Stallenberger József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 67 pont;
38–39. Vásárhelyi Bálint Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 66 pont;
40. Vajsz Tibor (Budapest, Szent István Gimnázium) 62 pont;
42. Ungi Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 57 pont;
43. Fukker Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 56 pont;
46–47. Bakó Lilla (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
46–47. Kőkuti András (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
48–49. Gaál Zsuzsanna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont;
48–49. Hursán Zsófia (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
51. Horváth Tibor (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 43 pont;
53. Orosz Katalin (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 41 pont;
54. Kosztolányi Máté (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 40 pont;
55–57. Czövek Petra (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 38 pont;
55–57. Kovács Imre (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 38 pont;
55–57. Szijártó Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
58–59. Kecskeméti Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
58–59. Majoros Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
60. Bősze Botond (Budapest, Szent István Gimnázium) 35 pont;
61. Huszár Enikő Anna (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 33 pont;
62–63. Csóka Győző (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 32 pont;
62–63. Konkoly Balázs (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 32 pont;
64–65. Czirók Emese (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
64–65. Tóth Beáta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 31 pont;
66. Bognár Gergő (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 29 pont;
68–70. Nagy Gergely Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
68–70. Ölvedi Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
68–70. Simon Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 26 pont;
71–74. Berkó Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
71–74. Szitás István (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
71–74. Szudi Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
75. Molnár Regő (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 24 pont;
77. Szabó Tímea (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
78. Vonderviszt Ádám (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 21 pont;
79–80. Bock Lilla (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
79–80. Forgó András (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
81–83. Eisenberger András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
81–83. Lamm Lotti (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 18 pont;
84–89. Babcsány Boglárka (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
84–89. Buday Gáspár (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont;
84–89. Goda Sándor (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 17 pont;
84–89. Radnai Tamás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 17 pont;
90–91. Gilinger Tamás (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
90–91. Goda Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 16 pont;
92–94. Tőkési Alexandra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
92–94. Varga Gabriella (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
95–96. Helfenbein Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
95–96. Rimay Zoé (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 14 pont;
97. Varga Ádám (Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 13 pont;
98–100. Puskás Kata (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 12 pont;
101–102. Damásdi Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
101–102. Varsányi Zsombor (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
103. Székely Dávid Attila (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
104–107. Bozóki Szilárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
104–107. Kincses Bálint (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
104–107. Markó Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
108. Benedek Andrea Eszter (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 8 pont;
109–115. Balázs Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
109–115. Halász Máté (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 7 pont;
109–115. Szabó Dávid (Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium) 7 pont;
109–115. Takács Tibor Imre (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 7 pont;
109–115. Vallyon Emese (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
109–115. Virosztek Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
109–115. Wojuteczky Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
116–120. Bárd Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
116–120. Gergely Csaba (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 6 pont;
116–120. Kovács Miksa (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
116–120. Kovács Vince (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 6 pont;
116–120. Sikala Ákos (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
121–123. Barcza Szilvia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
121–123. Hegyi József Gergely (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
121–123. Szalay Veronika (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
124–131. Barati Hedvig (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
124–131. Domonkos Miklós (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
124–131. Fábián Anikó (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 4 pont;
124–131. Kadanoczki Helga (Baja, III. Béla Gimnázium) 4 pont;
124–131. Nemes Ákos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
124–131. Sari Benedek (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
124–131. Szigeti Szilárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
132–140. Barakony Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
132–140. Frankó Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
132–140. Garaczi Tamás (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 3 pont;
132–140. Markovics Ádám (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
132–140. Pongrácz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
132–140. Sebestyén Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
141–146. Hegedűs Balázs (Budapest, Budai Középiskola) 2 pont;
141–146. Kámán Csaba (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
141–146. Sebestény János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
141–146. Szabó Gábor Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
147–152. Balogh Teréz (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 1 pont;
147–152. Benkő Dániel (Gyönk, Tolnai Lajos Gimnázium) 1 pont;
147–152. Gönczi Ákos (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
147–152. Kozma Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
147–152. Nagy Anikó (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.