Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 244 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Szalóki Dávid (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 241 pont;
2. díj: Honner Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 238 pont;
3. díj: Kovács Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 236 pont;
4. díj: Károlyi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 235 pont;
5. díj: Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 234 pont;
6. díj: Kunovszki Péter (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 220 pont;
7. díj: Cseh Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 214 pont;
9. díj: Páldy Sándor (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 206 pont;

Dicséretben részesült:

11. Bogár Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 201 pont;
12. Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 195 pont;
14. Tóthmérész Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 187 pont;
18. Sommer Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 169 pont;
19. Varga Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 168 pont;
22. Mercz Béla (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 156 pont;
26. Fegyverneki Tamás (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 131 pont;
27. Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 123 pont;
30. Gyöngyösi Zsolt (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 110 pont;
32. Németh Attila György (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 101 pont;
33. Csima Géza (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 99 pont;
35. Berna Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 93 pont;
36. Kovács Veronika (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 92 pont;
37–38. Gresits Iván (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 86 pont;
40–41. Fegyveres György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 80 pont;

Következik:

42. Paksy Patrik (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 73 pont;
43. Kirilly György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 69 pont;
44. Móri Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 68 pont;
45. Kassay Gábor (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 67 pont;
48. Bus Norbert (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 64 pont;
49. Majoros Csilla (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 62 pont;
50–51. Kátai-Pál Bence (Tata, Eötvös József Gimnázium) 60 pont;
50–51. Nigicser Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 60 pont;
52. Szakál Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 54 pont;
54–55. Ketskeméty Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 51 pont;
54–55. Szegvári Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
57. Vad Szilvia (Budapest, Árpád Gimnázium) 49 pont;
58. Neukirchner László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 45 pont;
60–61. Tóth András (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 43 pont;
62. Treszkai László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 41 pont;
63–64. Vidnyánszky Zoltán (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 40 pont;
65–66. Hubai András Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 38 pont;
67. Hegyi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont;
68. Maknics Anita (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 35 pont;
69–72. Borbély Gábor (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 34 pont;
69–72. Fokas-Rodatos Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
69–72. Meggyes Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
73. Fekete Balázs Samu (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 33 pont;
74. Kuti József (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 32 pont;
75. Márton Krisztina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 31 pont;
76. Vörös Vince (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 30 pont;
77–78. Láz József András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 29 pont;
79–80. Zentai Barbara (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
81–82. Horváth Csongor Márk (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 27 pont;
84–87. Futár Dóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
84–87. Kulcsár Géza (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 25 pont;
88. Gál Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 24 pont;
89–90. Léderer Ágnes (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 23 pont;
89–90. Stabel Ferenc (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 23 pont;
91–94. Csorba Sebestyén (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
91–94. Fábián Anna (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
91–94. Márkus Judit (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 22 pont;
91–94. Varga Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
95. Angyal Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
96–97. Drobny William (Lilburn, Parkview High School) 19 pont;
96–97. Kollár Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
98–101. Gajdos András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 18 pont;
98–101. Gingl Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
98–101. Kostyák Zsigmond (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
102–108. Baranyai J. Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
102–108. Cseh Attila (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
102–108. Egyed Lenke (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
102–108. Engedy Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 17 pont;
102–108. Hannák Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
102–108. Szabó Áron (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
109–110. Haszpra Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
109–110. Szekeres Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 16 pont;
111–114. Antal Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
111–114. György Hunor (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 15 pont;
111–114. Kálosi Anna (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
111–114. Miklós Rozália (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
115–116. Bibók Andor (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
115–116. Matyó Anett (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 14 pont;
117. Péter Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 13 pont;
118–121. Herzka Ferenc Zsolt (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont;
118–121. Tardos Zsófia (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 12 pont;
118–121. Vincze Erika (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 12 pont;
122–125. Csobo Elek (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 11 pont;
122–125. Éles Dávid (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 11 pont;
122–125. Molnár Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 11 pont;
122–125. Szabó István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
126–127. Makai István (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 10 pont;
126–127. Szabó Dávid (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
128–129. Palkovics Mihály (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
130–132. Kern Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
130–132. Németh Csaba (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 8 pont;
133–137. Gálicz Eszter (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 7 pont;
133–137. Mészáros Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
133–137. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
133–137. Szabó Anita (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
138–140. Apáti-Nagy Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
138–140. Somodi Ivett Angelika (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 6 pont;
141–146. Madi Kinga (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
141–146. Nagy Ágnes (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 5 pont;
141–146. Simon András (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
141–146. Ujváry Flóra (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
141–146. Velkey Kristóf (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
147–149. Gáspár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
147–149. Gódor Zoltán (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
147–149. Vörös Eszter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
150–159. Amma Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
150–159. Burka Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
150–159. Györffy Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
150–159. Kovács Ádám (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
150–159. Lévai Ádám (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
150–159. Máriás Áron (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
150–159. Pásztor Nóra (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
150–159. Szabó Gergely Levente (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
150–159. Vánkos Zsombor (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
160–162. Bodnár Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
160–162. Farkas Ádám (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont;
160–162. Géczi Bernadett (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
163–169. Fónagy Fruzsina (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
163–169. Heizler Tamás Ferenc (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 1 pont;
163–169. Ország Petra (Budapest, Szent István Gimnázium) 1 pont;
163–169. Radó Márta (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
163–169. Szajcz Zoltán (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 1 pont;
163–169. Tasnádi Melinda (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
163–169. Tótiván Ákos (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.