Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 244 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Mészáros Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 232 pont;
3–4. díj: Udvari Balázs (Baja, III. Béla Gimnázium) 227 pont;
6. díj: Dányi Zsolt (Tiszafüred, Kossuth Lajos Általános Iskola) 213 pont;
7. díj: Szakács Nóra (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 211 pont;
8. díj: Csató László (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 207 pont;
9. díj: Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 202 pont;
10. díj: Németh Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 201 pont;

Dicséretben részesült:

12. Csorba János (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 185 pont;
13. Cserép Gergely (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 171 pont;
14. Szaller Dávid (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 159 pont;
15. Komáromy Dani (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 139 pont;
17. Szentandrási István (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 124 pont;
20. Farkas Gergő (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 85 pont;

Következik:

23. Quittner Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 56 pont;
24–25. Szőri András (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 49 pont;
28. Nikházy László (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 39 pont;
30–31. Dombi Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
30–31. Horváth Gábor (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 pont;
33–35. Juhász Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
33–35. Nyíri Kinga (Budapest, Szent István Gimnázium) 34 pont;
33–35. Oláh István (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 34 pont;
36–38. Nyeső Dóra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
36–38. Paulik Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
36–38. Rábai András (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
40–41. Bozi Áron (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 28 pont;
40–41. Imre Gábor (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 28 pont;
42. Tóth Bálint (Budapest, Szent László Gimnázium) 27 pont;
43. Herczegh Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
46. Szabó Lajos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 23 pont;
47–48. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 22 pont;
47–48. Nagy Anna Flóra (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 22 pont;
49–52. Horváth Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 20 pont;
49–52. Trick Ildikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 20 pont;
49–52. Ujlaky Tibor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 20 pont;
53. Pölöskei Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
54–57. Erdélyi Viktor (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 18 pont;
54–57. Erős Annamária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
54–57. Nándori Balázs (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
58–59. Orbán Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 16 pont;
60–61. Berceli Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
62–63. Urbin Ágnes (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
64. Lukácsi Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
65–68. Csizmadia János (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
65–68. Gajdos Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
65–68. Harun Immanuel (Surabaya, Sekolah Ciputra Senior High School) 12 pont;
69–71. Horony Csaba (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 11 pont;
69–71. Szijártó Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 11 pont;
72–73. Bücs Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
72–73. Máté Balázs (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 10 pont;
74–76. Fischer Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
74–76. Hetei Balázs Attila (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
74–76. Varkoly Márton (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 9 pont;
77–78. Kiss Andrea (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 8 pont;
77–78. Lázár András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 8 pont;
79–81. Buda Jakab (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
79–81. Elter Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
83–87. Majoros Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
83–87. Merényi Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
83–87. Pintér Levente (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
83–87. Szita Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
88–91. Jóna Mária (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
88–91. Jordán Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
88–91. Pintér Levente (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
92–94. Mészáros Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
92–94. Zotter Zsuzsanna (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
92–94. Zsebők Márton (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 2 pont;
95–97. Baranyai Zsolt (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 1 pont;
95–97. Mercz Mária (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 1 pont;
95–97. Tóth Ákos (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.