Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fehér András 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 223 pont;
2. díj: Vida György 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 222 pont;
3–6. díj: Blázsik Zoltán 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 221 pont;
3–6. díj: Kiss-Tóth Annamária 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 221 pont;
3–6. díj: Mihálykó Ágnes 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 221 pont;
3–6. díj: Szilágyi Lilla Ráchel 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 221 pont;
7–8. díj: Árvay Anna 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 220 pont;
7–8. díj: Lantos Tamás 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 220 pont;
9–10. díj: Kunos Ádám 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 219 pont;
9–10. díj: Varga László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 219 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Dudás Ádám 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 218 pont;
11–12. Simon Gergely 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 218 pont;
13. Reiter Viktor 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 217 pont;
14–19. Bencs Ferenc 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
14–19. Gyurcsik Judit 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
14–19. Korom-Vellás Judit 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 216 pont;
14–19. Kőkuti András 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
14–19. Mesterházy Ildikó 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 216 pont;
14–19. Pulai Gábor 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 216 pont;
20–24. Balogh Ádám 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 214 pont;
20–24. Dormán Miklós 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 214 pont;
20–24. Jónás Anna 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 214 pont;
20–24. Károly Dóra 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 214 pont;
20–24. Wolosz János 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 214 pont;
25–28. Csató Bertalan 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 213 pont;
25–28. Horváth Vanda 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 213 pont;
25–28. Kupcsik Réka 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 213 pont;
25–28. Szikszay László 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 213 pont;
29–30. Poócza Katalin 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 212 pont;
29–30. Ruppert Dániel 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 212 pont;
31. Ta Phuong Linh 9. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 211 pont;
32. Nagy Eszter 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 209 pont;
33. Juhász István 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 208 pont;
34. Veres Gábor Pál 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 207 pont;
35–36. Fekete Győr Albert 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 206 pont;
35–36. Schäfer Fanni 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 206 pont;
37–38. Pásztor Bálint 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 205 pont;
37–38. Székely Dávid Attila 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 205 pont;
39. Kapás Gábor 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 203 pont;
40. Lehel Gábor 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 202 pont;
41. Venczel Márton 10. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 201 pont;
42. Lorántfy Tibor 9. o. (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 200 pont;
45–46. Horváth Anikó 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 194 pont;
45–46. Mester Anita 10. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 194 pont;
47. Ölvedi Tibor 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 192 pont;
48. Horváth Péter 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 191 pont;
49–50. Damásdi Eszter 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 190 pont;
49–50. Kiss Dániel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 190 pont;
51–52. Petrás András 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 188 pont;
53. Gévay Gábor 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 187 pont;
54. Nagy Mariann 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 186 pont;
55–56. Csizmadija Laura 10. o. (Szabadka, Svetozar Markovic Gimnázium) 185 pont;
57. Németh Árpád 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 184 pont;
58–59. Csige Péter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 183 pont;
58–59. Talabér Dóra 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 183 pont;
60. Lékó András 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 180 pont;
61. Meszlényi Regina 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 177 pont;
62. Sánta Eszter 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 176 pont;
63–65. Fodor Dávid 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 175 pont;
63–65. Karsa Anita 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 175 pont;
63–65. Petróczy Dóra Gréta 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 175 pont;
66–67. Ripszám Réka 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 173 pont;
66–67. Tihanyi Zsuzsa 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 173 pont;
68–69. Sárvári Gábor 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 171 pont;
68–69. Szabó Dávid 10. o. (Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium) 171 pont;
70. Kiss Viktória 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 170 pont;
71–72. Hirt Krisztina 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 169 pont;
71–72. Szabó Gábor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 169 pont;
73. Orosz Katalin 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 167 pont;
74. Tóth Beáta 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 164 pont;
75. Horuczi András 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 163 pont;
76–77. Szabó Dániel 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 162 pont;
76–77. Szabó Réka 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 162 pont;
78–79. Hajdu Loránd 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 161 pont;
78–79. Négyesi Áron 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 161 pont;
80–82. Ábrók Levente 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 160 pont;
80–82. Gaál Zsuzsanna 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 160 pont;
80–82. Suchetka Mária 9. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 160 pont;
84. Miknyóczki Sandra 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 158 pont;
85–86. Sarka János 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 156 pont;
85–86. Varga Imre 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 156 pont;
87–90. Ancza Fruzsina 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 155 pont;
87–90. Simon Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 155 pont;
87–90. Vásárhelyi Andrea 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 155 pont;
87–90. Vindics Dóra 10. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 155 pont;
91–92. Farkas Péter 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 152 pont;
91–92. Ruzicska Erzsébet 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 152 pont;
93. Hegyi Ádám 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 151 pont;
94–95. Bárány Dávid 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 150 pont;
94–95. Bugaj Mirka 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 150 pont;

Következik:

96. Nagy András 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 149 pont;
97. Horváth Imola 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 148 pont;
98–99. Dian Eszter 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 147 pont;
98–99. Győri Tamás Noé 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 147 pont;
100. Kiss Éva 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 144 pont;
101. Wallner Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 143 pont;
102–105. Bogár Eszter 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 141 pont;
102–105. Erdős Edina 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 141 pont;
102–105. Nagy Zoltán 10. o. (Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola) 141 pont;
102–105. Tallós Zsófia 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 141 pont;
106–107. Helényi-Simon Viktória 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 139 pont;
106–107. Szász László 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 139 pont;
108–109. Bakó Lilla 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 138 pont;
108–109. Pap Bálint 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 138 pont;
110–111. Csizmadia Gábor 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 136 pont;
110–111. Fischer Ákos 10. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 136 pont;
112. Aczél Gergely 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 135 pont;
113. Kókai Henriett 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 133 pont;
114–115. Csirmaz Dávid 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 132 pont;
114–115. Tolner Ferenc 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 132 pont;
116–117. Bohner Gergő 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 131 pont;
116–117. Csíder Anna 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimnázium) 131 pont;
118–119. Fekete Szabolcs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 128 pont;
118–119. Tokai-Kiss Ákos 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 128 pont;
120–123. Jakabfy Tímea 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 127 pont;
120–123. Pócsi Anita 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 127 pont;
120–123. Sari Benedek 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 127 pont;
120–123. Veres Renáta 10. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 127 pont;
124–125. Bennemann Stephan 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 125 pont;
124–125. Böszörményi Anna 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 125 pont;
126–128. Aszalós Gábor László 10. o. (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 123 pont;
126–128. Goda Sándor 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 123 pont;
126–128. Pálóczi István 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 123 pont;
129–130. Németh Dániel 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 121 pont;
129–130. Szőri Tamás 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 121 pont;
131. Deli Gábor 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 120 pont;
132. Wolf Károly 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 119 pont;
133–136. Csikai Mátyás 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 118 pont;
133–136. Forgó András 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 118 pont;
133–136. Szabó Ádám 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 118 pont;
133–136. Zsupanek Alexandra 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 118 pont;
137–138. Barakony Zsófia 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 116 pont;
137–138. Perjés Barnabás 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 116 pont;
139–141. Domonkos Miklós 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 115 pont;
139–141. Garaczi Tamás 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 115 pont;
139–141. Keresztes Boróka 10. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 115 pont;
142–144. Czirók Emese 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 113 pont;
142–144. Pasch Ágnes 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 113 pont;
142–144. Tóth Teodóra 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 113 pont;
145. Kovács Blanka 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 112 pont;
146–147. Buday Gáspár 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 111 pont;
146–147. Hegedűs Imre 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 111 pont;
148–149. Hegedüs Attila 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 110 pont;
148–149. Kámán Csaba 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 110 pont;
150–154. Gazdi László 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 109 pont;
150–154. Horváth István 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 109 pont;
150–154. László Viktor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 109 pont;
150–154. Megellai Emese 10. o. (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 109 pont;
150–154. Weisz István 10. o. (Tab, Radnay Gyula Középiskola, Szakiskola és Kollégium) 109 pont;
155–157. Antal Zoltán 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 108 pont;
155–157. Molnár Ferenc 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 108 pont;
155–157. Nyéki Lajos 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 108 pont;
158–159. Khín Tamás 10. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 107 pont;
158–159. Kovács Tibor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 107 pont;
160–161. Hursán Zsófia 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 106 pont;
160–161. Sipeki Sándor 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 106 pont;
162. Koncz Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 105 pont;
163–167. Boros Eszter 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 104 pont;
163–167. Kincses Bálint 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 104 pont;
163–167. Kovács Szilvia Rita 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 104 pont;
163–167. Kozma Richárd 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 104 pont;
163–167. Szaifert Balázs 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 104 pont;
168. Rehák Bálint 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 103 pont;
169–173. Kellermann István 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont;
169–173. Kiss Marianna 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 102 pont;
169–173. Márton Zoltán 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont;
169–173. Szabó Dániel 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 102 pont;
169–173. Szabó Tímea 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 102 pont;
174–176. Bartos Ambrus 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 101 pont;
174–176. Fábián Dóra 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 101 pont;
174–176. Kőrösi Kitti 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 101 pont;
177–179. Beck Miklós 10. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 99 pont;
177–179. Buza Gergő 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 99 pont;
177–179. Király Adrienn 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 99 pont;
180–182. Gecse Gergely 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 98 pont;
180–182. Nagy László 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 98 pont;
180–182. Varga Viktor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 98 pont;
183–185. Becske Imre 10. o. (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 97 pont;
183–185. Hoór Dorottya 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 97 pont;
183–185. Kilyén Attila Örs 9. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 97 pont;
186–187. Bodnár Péter 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 96 pont;
186–187. Tasnádi Orsolya 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 96 pont;
188–190. Bognár Gergő 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 95 pont;
188–190. Hári Tibor 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 95 pont;
188–190. Tóth Tibor 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 95 pont;
191–192. Balatoni Mátyás 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 94 pont;
193. Orosz Ákos 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 93 pont;
195. Szajkó Anikó 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 90 pont;
196–197. Biczó Roland 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 89 pont;
196–197. Spéder Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 89 pont;
198. Halász Gábor 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 88 pont;
199–203. Buzea Klaudia 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 87 pont;
199–203. Kovács András 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 87 pont;
199–203. Nagy Ákos 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 87 pont;
199–203. Péter Nikoletta 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 87 pont;
199–203. Töreki Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 87 pont;
204–205. Bock Lilla 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 86 pont;
204–205. Plesz Mónika 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 86 pont;
206. Tétényi László 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 85 pont;
207–210. Fehér Mirjam 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 84 pont;
207–210. Finok Orsi 9. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 84 pont;
207–210. Piller Éva 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 84 pont;
207–210. Posta Éva 10. o. (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 84 pont;
211–212. Ambrits Dániel 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 82 pont;
211–212. Kmetty János 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 82 pont;
213–215. Keresztes Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 81 pont;
213–215. Soós János 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 81 pont;
213–215. Szalai László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 81 pont;
217–220. Ferincz Ákos 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 78 pont;
217–220. Krisán Ágnes Olga 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
217–220. Szakszon Réka 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 78 pont;
217–220. Zseleva Anna 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 78 pont;
221–223. Balogh Teréz 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 77 pont;
221–223. Sáfárik Szilvia 10. o. (Budapest, Pogány Frigyes Szakközépiskola és Gimnázium) 77 pont;
224–227. Ivók Aurél 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 75 pont;
224–227. Marincsák Miklós 10. o. (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 75 pont;
224–227. Németh Viktor 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 75 pont;
224–227. Róka Péter 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 75 pont;
228. Szabó Melinda 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 74 pont;
229–233. Czirók Márton Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 73 pont;
229–233. Kovács Lilián 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 73 pont;
229–233. Laki Dániel 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 73 pont;
229–233. Orbán Brigitta 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 73 pont;
229–233. Tasnádi Hajnalka 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 73 pont;
234–237. Bedő Renáta 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 72 pont;
234–237. Gergely Donát 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 72 pont;
234–237. Novák Zsófia 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 72 pont;
234–237. Pócs Rita 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 72 pont;
238–243. Hitér Bence 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 71 pont;
238–243. Marjai Petra Lilla 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 71 pont;
238–243. Nagy László 9. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 71 pont;
238–243. Nagy Tímea 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 71 pont;
238–243. Placskó Nikolett 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 71 pont;
244–246. B. Kis Anna 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 70 pont;
244–246. Garzó Béla 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 70 pont;
244–246. Ponyokai Péter 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 70 pont;
247–250. Füller Zsuzsanna 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 69 pont;
247–250. Nemes Ákos 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 69 pont;
247–250. Szabó Brigitta 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 69 pont;
247–250. Töttösi Nikolett 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 69 pont;
251–252. Bátonyi Zsolt 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 68 pont;
251–252. Kisfaludi-Bak Zsombor 9. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 68 pont;
253–254. Gazdag Anna 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 67 pont;
253–254. Halász Máté 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 67 pont;
255. Sármány Judit 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 66 pont;
256–258. Glant Nóra Dóra 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 64 pont;
256–258. Miskovics Adrienn 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 64 pont;
256–258. Sikala Ákos 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
259–261. Takács Tibor Imre 10. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 63 pont;
259–261. Török Ágnes 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 63 pont;
259–261. Vad Ákos 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 63 pont;
262. Hajnal Julianna 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 62 pont;
263–265. Nagy Zoltán 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 61 pont;
263–265. Püsök László 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 61 pont;
263–265. Szakál Ágnes 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 61 pont;
266–267. Molnár Regő 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 60 pont;
266–267. Rimay Zoé 10. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 60 pont;
268–272. Bodnár István 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 59 pont;
268–272. Garamszegi Gábor 10. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium) 59 pont;
268–272. Pócs Anita 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 59 pont;
268–272. Takács Ágnes 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 59 pont;
273–277. Balázs Attila 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 58 pont;
273–277. Gál Tímea 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 58 pont;
273–277. Matlák Péter 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 58 pont;
273–277. Tasnádi Borbála 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 58 pont;
278–280. Gudenus Gergő 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 pont;
278–280. Petényi Attila 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 57 pont;
281–282. Kiszel Kristóf 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 56 pont;
281–282. Pospischill Péter 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 56 pont;
283–285. Hegedűs Balázs 10. o. (Budapest, Budai Középiskola) 55 pont;
283–285. Rajna Zalán 9. o. (Szentendre, Ferences Gimnázium) 55 pont;
283–285. Tálosi András 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 55 pont;
286. Haála Regő 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 54 pont;
287–289. Fülöp Dóra 9. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 53 pont;
287–289. Szrapkó Gabriella 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 53 pont;
290–292. Bagi Zsolt 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 52 pont;
290–292. Englert Péter 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 52 pont;
290–292. Váczi Dániel 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 52 pont;
293–296. Fodor Emese Zsófia 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 51 pont;
293–296. Pilissy Anna 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 51 pont;
293–296. Rácz Rita 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 51 pont;
293–296. Vajda Ágnes 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 51 pont;
298–300. Németh Annamária 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
301–306. Baranyai Zsolt 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
301–306. Bari Zsolt 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 48 pont;
301–306. Fekésházi Zoltán 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 48 pont;
301–306. Jámbor Gergő Levente 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 48 pont;
301–306. Kurucz Máté 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
307–310. Le Thien Dóra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 47 pont;
307–310. Léber Edina 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 47 pont;
307–310. Oláh Dóra 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 47 pont;
307–310. Torma Lídia 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 47 pont;
311. Hargitai Tamás 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 46 pont;
312–317. Czotter Eszter 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 45 pont;
312–317. Dénes Ádám 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 45 pont;
312–317. Kacskovics Dóra 9. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 45 pont;
312–317. Németh Zoltán 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 45 pont;
312–317. Orbán András 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 45 pont;
312–317. Werner Bence 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
318–319. Mózes Márk 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 44 pont;
318–319. Zalai Lilla 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 44 pont;
320–325. Gulyás Péter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
320–325. Horváth Miklós 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 43 pont;
320–325. Orova Melinda 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 43 pont;
320–325. Slezsák István 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 43 pont;
320–325. Varga Júlia 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 43 pont;
320–325. Zsemlye Nóra 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 43 pont;
326–330. Gazdag Zsolt 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 42 pont;
326–330. Szécsényi János 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 42 pont;
326–330. Tőkési Nikoletta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 42 pont;
326–330. Treszkai Alíz 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 42 pont;
331. Szabó Csilla 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 41 pont;
332–333. Nagy András Szabolcs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
332–333. Radácsi Éva 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 40 pont;
334–335. Pótó Laura 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
334–335. Varga Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 39 pont;
336–338. Dávid Nikolett 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 38 pont;
336–338. Jób Eszter 9. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 38 pont;
336–338. Nagy Boglárka 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 38 pont;
339–347. Balázs Tünde 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 36 pont;
339–347. Buzga Viktor 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 36 pont;
339–347. Dománszky Zoltán 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
339–347. Fekete Maja 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 36 pont;
339–347. Nagy Zsófia 10. o. (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 36 pont;
339–347. Ormándi Mátyás 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 36 pont;
339–347. Sáfrán Janka 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 36 pont;
339–347. Sipos Beáta 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 36 pont;
339–347. Turi Szabolcs 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 36 pont;
348. Tóth Dániel 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 35 pont;
349–355. Balázsfalvi Balázs 9. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 34 pont;
349–355. Bolla Róbert 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont;
349–355. Gubicza Ágnes 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
349–355. Sánta Balázs 10. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola) 34 pont;
349–355. Szendrei Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
356–359. Kalló Bernát 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
356–359. Neumann Dóra 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 33 pont;
356–359. Szolári Attila 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 33 pont;
356–359. Vadász Bálint 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 33 pont;
360–363. Babcsány Boglárka 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 32 pont;
360–363. Révész Orsolya 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 32 pont;
360–363. Szabó Csilla 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 32 pont;
360–363. Viola Krisztina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
364–369. Balog Éva 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 31 pont;
364–369. Bozóki Szilárd 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 31 pont;
364–369. Kovács Réka 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 31 pont;
364–369. Pászti Beáta 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 31 pont;
370–371. Leipold Péter 10. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 30 pont;
370–371. Szigethy Gréta 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 30 pont;
372–375. Birizdó Máté 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 29 pont;
372–375. Iványi Zsófia 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
372–375. Retzler András 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 29 pont;
372–375. Vörös Bálint 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 29 pont;
376–384. Baranyai Zsolt 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 28 pont;
376–384. Cseresznyék Dávid 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 28 pont;
376–384. Dávid Gergely 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 28 pont;
376–384. Dombi Edina 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont;
376–384. Hardi Tamás 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 28 pont;
376–384. Horváth László 9. o. (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 28 pont;
376–384. Kiss István 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 28 pont;
376–384. Laki Balázs 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 28 pont;
376–384. Velicsányi Péter 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 28 pont;
385–388. Bedő Éva 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 27 pont;
385–388. Görög Réka Dorottya 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 27 pont;
385–388. Murguly Viktória 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 pont;
385–388. Ungvári Dalma 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 27 pont;
389–390. Dobos Ádám 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
389–390. Móczár Eszter 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 26 pont;
391–396. Cseh Martin 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
391–396. Fazekas Martin 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 25 pont;
391–396. Gál Magda 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
391–396. Jani Lázár 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 25 pont;
391–396. Pap Miklós 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 25 pont;
391–396. Tarjányi Péter 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 25 pont;
397–404. Beda András 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 24 pont;
397–404. Markó Anna 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
397–404. Nguyen Nga 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
397–404. Pásztor Anna 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 24 pont;
397–404. Pétervári Csilla 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
397–404. Somogyi Borbála 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 24 pont;
397–404. Szőcs Péter 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 24 pont;
405–409. Bogádi Krisztián 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 23 pont;
405–409. Kálmánczi Anna 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
405–409. Király Ágnes 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
405–409. Varga Áron 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
410–413. Bősze Botond 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
410–413. Hoffmann Jenő 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 22 pont;
410–413. Tóth Áron 9. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 22 pont;
414–416. Bodor Boglárka 10. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 21 pont;
414–416. Fehér Ágnes 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
414–416. Szalay Veronika 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 21 pont;
417–424. Bartha Boglárka 10. o. (Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 20 pont;
417–424. Dudás Klára 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 20 pont;
417–424. Erdész Zsombor Bálint 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 20 pont;
417–424. Gál Petra 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont;
417–424. Illés Dávid 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont;
417–424. Kövesdi Annamária 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 20 pont;
417–424. Patai Zoltán 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
417–424. Wosinski István 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
425–429. Kozma Balázs 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
425–429. Lám Bence 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 19 pont;
425–429. Mózes István 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 19 pont;
425–429. Örkényi Róbert 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
425–429. Rakaczki Rita 9. o. (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 19 pont;
430–438. Bicsérdi Adrienn 9. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 18 pont;
430–438. Bíró László 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 18 pont;
430–438. Császár Orsolya 9. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 18 pont;
430–438. Fekete Szabolcs 10. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 18 pont;
430–438. Kovács Dániel 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 18 pont;
430–438. Lukács Brigitta 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont;
430–438. Malek Adrián 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont;
430–438. Palkó Ákos 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
430–438. Tóth Zsuzsannna 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 18 pont;
439–441. Kruppa Nándor 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont;
439–441. Lócsi Dávid 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont;
442–449. Ballér Krisztián 9. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 16 pont;
442–449. Falussy Kitti 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
442–449. Hollósi Anita 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 16 pont;
442–449. Kovács Miksa 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
442–449. Német Nóra 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 16 pont;
442–449. Suri Benedek 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 16 pont;
442–449. Timár Gergő 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 16 pont;
442–449. Vajda Zoltán 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 16 pont;
450–460. Galó Lívia 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont;
450–460. Häfner Hajnalka 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
450–460. Hományi Ádám 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 15 pont;
450–460. Kormos Patrik 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 15 pont;
450–460. Kováts Réka 9. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 15 pont;
450–460. Nagy Benedek 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 15 pont;
450–460. Pásztor András 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
450–460. Réfi Ágnes 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 15 pont;
450–460. Reményfi Zsófia 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
450–460. Tóth Szilvia 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 pont;
450–460. Varga Áron 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 15 pont;
461–471. Bagi Szilvia 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 14 pont;
461–471. Bilinszky Brigitta 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
461–471. Jánosi Anna 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
461–471. Lajkó Mira 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 14 pont;
461–471. Pásztor Árpád 10. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 14 pont;
461–471. Rapcsák Katalin 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
461–471. Szabó Napsugár 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
461–471. Szigeti Péter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 14 pont;
461–471. Vados Márton 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
461–471. Vallyon Emese 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
472–479. Bakos Enikő 10. o. (Budapest, Budai Középiskola) 13 pont;
472–479. Jakab Andrea 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
472–479. Laszák Gergely 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
472–479. Molnár Nóra 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 13 pont;
472–479. Németh Gabriella 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
472–479. Propszt Norbert 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
472–479. Szász Bence 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
472–479. Tóth Péter 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 13 pont;
480–485. Józsa István 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 12 pont;
480–485. Papp Krisztián 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
480–485. Sivák Regina 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 12 pont;
480–485. Szabó Judit 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
480–485. Szalai Tamás 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 12 pont;
480–485. Varsányi Zsombor 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
486–493. Benda Mihály 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 11 pont;
486–493. Drabos Nikolett 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont;
486–493. Korpáczy Ákos 10. o. (Győr, Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola) 11 pont;
486–493. Molnár András 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 11 pont;
486–493. Papp Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
486–493. Rapai Heléna 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
486–493. Ribiánszky Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 11 pont;
486–493. Sütő Beáta 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont;
494–517. Antal Laura Csenge 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont;
494–517. Balaskó Krisztián 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 10 pont;
494–517. Benkő Mátyás 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 10 pont;
494–517. Csépány Nikolett 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont;
494–517. Csepregi Csaba 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
494–517. Ernszt Anita 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 10 pont;
494–517. Gáyer József 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 10 pont;
494–517. Hinel Balázs 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
494–517. Kiss Dániel 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont;
494–517. Kiss Petra Dóra 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
494–517. Kovács Péter 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
494–517. Májusi Gábor 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 10 pont;
494–517. Mirk Klára 9. o. (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 10 pont;
494–517. Sutus Nikolett 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 10 pont;
494–517. Süveg Mihály 9. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 10 pont;
494–517. Szegedi Anikó 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 10 pont;
494–517. Toma Ádám 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 10 pont;
494–517. Tóth Pál Csaba 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 10 pont;
494–517. Verdén Norbert 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
494–517. Zalán György 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
494–517. Zöldhegyi Zoltán 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 10 pont;
518–534. Dobrocsi Gábor 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 9 pont;
518–534. Farkas Zsolt Benedek 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 9 pont;
518–534. Fehér Eszter 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 9 pont;
518–534. Fejér Attila 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
518–534. Fuder Enikő 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
518–534. Hegedüs András 10. o. (Budapest, Pogány Frigyes Szakközépiskola és Gimnázium) 9 pont;
518–534. Komáromi Anna 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
518–534. Lucsik Zita 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
518–534. Molnár Éva 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
518–534. Munányi István Dániel 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 9 pont;
518–534. Nádudvari Anna 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
518–534. Nguyen Tamás 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 9 pont;
518–534. Oláh Máté 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 9 pont;
518–534. Oszlányi Ádám Róbert 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
518–534. Pólik Marcell 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 9 pont;
518–534. Tompa Fruzsina 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 9 pont;
518–534. Torda Enikő 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 9 pont;
535–539. Kovács Georgina Kitti 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 8 pont;
535–539. Magda Enikő 10. o. (Dabas, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont;
535–539. Molnár Írisz 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 8 pont;
535–539. Végh László 9. o. (Tornalja, Gimnázium) 8 pont;
535–539. Végh Tamás 9. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 8 pont;
540–550. Bessenyei Krisztina 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
540–550. Csurgai Bence 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
540–550. Gyurik Lívia 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 7 pont;
540–550. Honti Zsófia 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
540–550. Karácsony Bence 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 7 pont;
540–550. Király Gergely 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
540–550. Lakatos Judit 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 7 pont;
540–550. Szabados Dóra 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 7 pont;
540–550. Szabó Gergő 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 7 pont;
551–555. Borsi Ágnes 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 6 pont;
551–555. Murányi István Dániel 10. o. (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 6 pont;
551–555. Papp Eszter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
551–555. Vinkovics Nikolett 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
556–583. Al-Fayadd Dávid 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
556–583. Béki Alexandra 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
556–583. Borbás Fruzsina 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
556–583. Farkas Csaba 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
556–583. Farkas Csanád 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 5 pont;
556–583. Geisz Viktória 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
556–583. Gerencsér Attila 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
556–583. Hatos-Ágyi Eszter 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
556–583. Horváth Kinga 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
556–583. Horváth Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
556–583. Horváth-Szalai Gábor 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
556–583. Kardos Péter 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
556–583. Kertész Katinka 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
556–583. Kisházi János 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
556–583. Kolonics Dávid 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
556–583. Kőnig László 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
556–583. Lakatos Beáta 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
556–583. Lőrincz Orsolya 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
556–583. Neubauer Gábor 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
556–583. Nyári Vanda 9. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 5 pont;
556–583. Nyitrai Györgyi 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
556–583. Rácz Dániel 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 5 pont;
556–583. Riczkó Botond 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
556–583. Szabó Eszter 9. o. (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 5 pont;
556–583. Szabó Zoltán 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 5 pont;
556–583. Szentirmai Csaba 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont;
556–583. Szép Norbert 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
556–583. Urbán Márta 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
584–603. Altsach Ádám 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Bathó Erik 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 4 pont;
584–603. Berkes Martina 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
584–603. Bőle Pál 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
584–603. Fehér Tímea 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Gunther Nóra 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Horváth Bánk István 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
584–603. Jármer Alex Márk 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
584–603. Kóré András László 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Kovács Blanka 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 4 pont;
584–603. Kovács Lóránt 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
584–603. Krámer András 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
584–603. Lukács Kinga 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
584–603. Molnár Bence 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 4 pont;
584–603. Pálfi Janka 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Petrov Annamária 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont;
584–603. Rohács Kinga 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Szalai Klaudia 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
584–603. Tóth Adrienn 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
584–603. Véglesi Gergely 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 4 pont;
604–617. Balassa Lilla 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
604–617. Bárány Balázs 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
604–617. Benkő Dániel 10. o. (Gyönk, Tolnai Lajos Gimnázium) 3 pont;
604–617. Heiling Zoltán 9. o. (???, ???) 3 pont;
604–617. Herszényi Krisztina 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
604–617. Horváth Dóra 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
604–617. Imre Veronika 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 3 pont;
604–617. Kékesi Péter 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
604–617. Lólé Anett 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont;
604–617. Lukátsi Marcell 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
604–617. Németh Balázs 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 3 pont;
604–617. Petyánszki Norbert 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 3 pont;
604–617. Rajzinger Zsanett 9. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 3 pont;
604–617. Rakonczai Judit 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
618–627. Feiszthuber Helga 9. o. (Nagykanizsa, Piarista Átlaános Iskola, Gimnázium és Diákotthon) 2 pont;
618–627. Géczei Lili 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 2 pont;
618–627. Horváth Balázs 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 2 pont;
618–627. Jakab Zsófia 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 2 pont;
618–627. Kádár Wanda 9. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
618–627. Kovács Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Budai Középiskola) 2 pont;
618–627. Simon Zsanett 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont;
618–627. Tatai Áron 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 2 pont;
618–627. Töreky Judit 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 2 pont;
628–635. Bányász Miklós 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
628–635. Gyerák Tamás 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont;
628–635. Hajdu Tamás 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
628–635. Halász Zoltán 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 1 pont;
628–635. Magócs Dávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont;
628–635. Magos Barbara 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
628–635. Molnár Dalma 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 1 pont;
628–635. Molnár Dániel 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.