Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Balambér Dávid 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 258 pont;
2. díj: Véges Márton 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 250 pont;
3. díj: Györök Péter 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 249 pont;
4. díj: Czigler András 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 244 pont;
5. díj: Ozsvárt László 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 238 pont;
6. díj: Vincze János 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 210 pont;
7. díj: Kiss Dániel Miklós 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 195 pont;
8. díj: Szoldatics András 10. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 194 pont;
9. díj: Kovács Péter 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 175 pont;
10. díj: Gilián Zoltán 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 174 pont;

Dicséretben részesült:

11. Gombos Gergely 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 159 pont;
12. Ökrös Tamás 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 132 pont;
15. Gál Tibor 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 61 pont;
16. Dancsó Péter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 58 pont;
17. Kacz Krisztián 12. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 54 pont;
18. Kisfaludi-Bak Sándor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 52 pont;
19. Ócsvári Ádám 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 51 pont;
20. Gulyás Péter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 48 pont;

Következik:

21. Gombkötő Tamás 12. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 47 pont;
23–24. Biró János 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 36 pont;
23–24. Szolnoki Lénárd 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gedeon Gimnáziuma) 36 pont;
25–26. Hunyady Márton 8. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 35 pont;
28. Szentandrási István 12. o. (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 28 pont;
30–32. Deák Tibor 10. o. (Budapest, Verebély László Technikum) 22 pont;
30–32. Gyüre Balázs 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
30–32. Kovács Ferenc 10. o. (Budapest, Verebély László Technikum) 22 pont;
34. Szakács Nóra 12. o. (Szeged, Tömörkény István Gimnázium) 20 pont;
35–38. Davidovics Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 18 pont;
35–38. Horváth Gábor 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
35–38. Szikszay László 9. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
35–38. Varga Attila József 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
39–40. Fejér Attila 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
41–43. Ipcsics Bálint 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont;
41–43. Kiszel Kristóf 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
41–43. Koszta Botond 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
44. Kuslics Ferenc 11. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 10 pont;
45. Michael Swift 9. o. (Flagstaff, Home schooled) 9 pont;
46–47. Dévényi Attila 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
46–47. Dömők Dávid 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
48. Géhberger Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
49–50. Jakabfy Tímea 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
49–50. Rimay Zoé 10. o. (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 5 pont;
51. Fehér Csaba 9. o. (Miskolc, Avasi Gimnázium) 3 pont;
52. Deáki Soma 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.