Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Lantos Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 237 pont;
2. díj: Kunos Ádám (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 235 pont;
3. díj: Besnyő Réka (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 234 pont;
4. díj: Bereczki Katalin (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 231 pont;
5–6. díj: Botlik Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 230 pont;
5–6. díj: Szikszay László (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 230 pont;
7. díj: Szepesvári Dávid (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 226 pont;
9. díj: Bencs Ferenc (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 224 pont;
10–12. díj: Dániel Balázs (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 221 pont;
10–12. díj: Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 221 pont;
10–12. díj: Kovács Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 221 pont;

Dicséretben részesült:

13–15. Gévay Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 220 pont;
13–15. Márki Róbert (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 220 pont;
13–15. Petróczy Dóra Gréta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 220 pont;
16. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 219 pont;
17–18. Jónás Eszter (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 218 pont;
17–18. Zsupanek Alexandra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 218 pont;
19. Petrik Laura (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 212 pont;
20–21. Bihari Mónika (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 210 pont;
20–21. Glasenhardt Katalin (Baja, III. Béla Gimnázium) 210 pont;
22. Ripszám Réka (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 209 pont;
23–24. Bálint Alexandra Mercédesz (Budapest, Szent István Gimnázium) 208 pont;
23–24. Bárány Dávid (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 208 pont;
25. Lang Péter (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 206 pont;
26–27. Englert Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 203 pont;
26–27. Németh Erika Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 203 pont;
28. Kovács Györgyi (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 202 pont;
29–30. Király Csilla (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 201 pont;
29–30. Szabó Noémi (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 201 pont;
34. Szlovák Emese (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 194 pont;
35–38. Izsó Dániel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 192 pont;
35–38. Michael Swift (Flagstaff, Home schooled) 192 pont;
35–38. Szikszai Mónika (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 192 pont;
39–40. Gazdi László (Budapest, Árpád Gimnázium) 190 pont;
39–40. Slezsák Tamás (Tata, Eötvös József Gimnázium) 190 pont;
41. Csányi János Dániel (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 189 pont;
46–47. Kálló Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 176 pont;
46–47. Schönek Barnabás (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 176 pont;
48. Németh Nándor (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 172 pont;
49–50. Róka Péter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 171 pont;
49–50. Szerb Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 171 pont;
51–52. Schlarb Krisztián (Budapest, Árpád Gimnázium) 170 pont;
51–52. Stumphauser Tímea (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 170 pont;
53. Szabó Rita (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 168 pont;
54–56. Fördős András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 166 pont;
54–56. Tóth Teodóra (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 166 pont;
57. Orosz Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 158 pont;
58. Solymos Tamás (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 157 pont;
59. Kazinczy Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 154 pont;
60. Lenzsér Gábor (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 151 pont;
61. Barna Barnabás (Baja, III. Béla Gimnázium) 150 pont;
62. Toldi Veronika (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
63. Vincze Dávid (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 148 pont;
64. Seres Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 147 pont;
65–66. Denkinger István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 146 pont;
65–66. Kovács Krisztina (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 146 pont;
67–68. Simon Attila (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 145 pont;
69. Hajnal Kristóf (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 143 pont;
71–74. Bedő Renáta (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 141 pont;
71–74. Csintalan Georgina (Heves, Eötvös József Középiskola) 141 pont;
71–74. Pupli Dorottya (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 141 pont;
71–74. Szabó Eszter (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 141 pont;
75–76. Pótó Laura (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 140 pont;
75–76. Ravasz Dóra (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 140 pont;

Következik:

77–78. Jankovics Zita (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 139 pont;
77–78. Nagy Tímea (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 139 pont;
80. János Júlia Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 136 pont;
81–83. Csuzi András (Budapest, Árpád Gimnázium) 135 pont;
81–83. Márton László (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 135 pont;
81–83. Szabó Szabolcs (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 135 pont;
84–85. Heltai Botond (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 133 pont;
87. Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 130 pont;
90–92. Elekes Ábel (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 122 pont;
90–92. Péter Gábor (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 122 pont;
90–92. Zlatniczki Ádám (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 122 pont;
93. Egyed Zsombor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 121 pont;
94–96. Császár Orsolya (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 120 pont;
94–96. Kilyén Attila Örs (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 120 pont;
98–99. Balázs Gábor (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 118 pont;
98–99. Garancsy Máté (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 118 pont;
100–103. Balázsfalvi Balázs (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 117 pont;
100–103. Ballér Krisztián (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 117 pont;
100–103. Nagy Boglárka (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 117 pont;
100–103. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 117 pont;
104–106. Hoór Dorottya (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 116 pont;
104–106. Monory Rebeka (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 116 pont;
104–106. Tóth Zsuzsannna (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 116 pont;
107. Nagy Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 113 pont;
108–110. Gubicza Krisztina (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 112 pont;
108–110. Kisfaludi-Bak Zsombor (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 112 pont;
111. Sáfrán Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 109 pont;
112–113. Barczel Vivien (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 107 pont;
112–113. Biadl Szilárd (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 107 pont;
115. Princzes Dóra (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 104 pont;
116–117. Nagy Kitti (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 103 pont;
116–117. Sipos Beáta (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 103 pont;
118. Kocsis Janka (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 101 pont;
121. Boros Csanád Örs (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 97 pont;
122–123. Bitai Zoltán (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 95 pont;
122–123. Mihalik Mónika (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 95 pont;
124–125. Miskovics Adrienn (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 93 pont;
124–125. Németh Mihály (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 93 pont;
126–127. Nyári Vanda (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 91 pont;
126–127. Szőts Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 91 pont;
128–131. Czotter Eszter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 90 pont;
128–131. Etlinger Mihály (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 90 pont;
128–131. Penk Nikolett (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 90 pont;
133–137. Böröcz Bence (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 88 pont;
133–137. Nagy Ádám (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 88 pont;
133–137. Nagy Kristóf (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 88 pont;
133–137. Virth Nobert (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 88 pont;
133–137. Wilfing István (Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium) 88 pont;
139–141. Horváth Katalin (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 86 pont;
139–141. Molnár András (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 86 pont;
139–141. Szigeti Péter (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 86 pont;
142. Rupert Szabolcs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 85 pont;
143. Kránicz Bence (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 84 pont;
144–146. Ecsedi Anita (Budapest, Szent István Gimnázium) 83 pont;
144–146. Kövesdi Annamária (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 83 pont;
144–146. Lovász Beáta (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 83 pont;
147–151. Dér Ervin (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 82 pont;
147–151. Horváth Fanni (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 82 pont;
147–151. Keszeg András (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 82 pont;
147–151. Pauer Gábor (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 82 pont;
147–151. Sutus Nikolett (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 82 pont;
152–154. Miklós Áron (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 80 pont;
152–154. Nagy Rebeka (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 80 pont;
152–154. Nagy Viola Ninetta (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 80 pont;
155–157. Honfi Dávid (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 79 pont;
155–157. Kohut Anita (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 79 pont;
155–157. Nagy Bendegúz (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 79 pont;
159–160. Terlaky Fanni (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 77 pont;
161–162. Kovács Ádám (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 76 pont;
164–165. Botló Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 74 pont;
164–165. Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 74 pont;
166–169. Baranyai Tímea (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 72 pont;
166–169. Berinkei Ottó (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 72 pont;
166–169. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 72 pont;
166–169. Mónus Márton (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 72 pont;
170–172. Móczár Eszter (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 70 pont;
170–172. Somogyi Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 70 pont;
170–172. Somogyi Edina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 70 pont;
173–174. Molnár Nóra (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 69 pont;
173–174. Vörös Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 69 pont;
175–177. Balatoni Mátyás (Monor, József Attila Gimnázium) 68 pont;
175–177. Kapeller Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 68 pont;
175–177. Kovács Lóránt (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 68 pont;
180–181. Danka Zsuzsa (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 66 pont;
180–181. Püsök László (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 66 pont;
182–185. Csikós Edina (Heves, Eötvös József Középiskola) 65 pont;
182–185. Jasku Barbara (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 65 pont;
182–185. Márton Alpár István (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 65 pont;
182–185. Nándorfi Erzsébet (Budapest, Árpád Gimnázium) 65 pont;
186–187. Gál Petra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 63 pont;
186–187. Mészáros Ákos (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 63 pont;
188–189. Kacskovics Dóra (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 61 pont;
190–192. Kis Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 59 pont;
190–192. Pétervári Csilla (Budapest, Szent István Gimnázium) 59 pont;
190–192. Szalánczi Viktória (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 59 pont;
193–194. Danyik Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 58 pont;
193–194. Farkas Virág (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 58 pont;
195–198. Jakab Anikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 57 pont;
195–198. Linszky Franciska (Budapest, Árpád Gimnázium) 57 pont;
195–198. Pigler Csaba (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 57 pont;
199–200. Ecsenyi Szilárd (Debrecen, Szent József Gimnázium és Kollégium) 56 pont;
199–200. Sárosi Márton (Budapest, Árpád Gimnázium) 56 pont;
201–203. Hancz Ákos (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 55 pont;
201–203. Léber Edina (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 55 pont;
204–205. Elhag Feisal (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 54 pont;
204–205. Magyar Nóra (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 54 pont;
206–208. Besnyő Anna (Heves, Eötvös József Középiskola) 52 pont;
206–208. Kungl Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 52 pont;
206–208. Leczki Brigitta (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 52 pont;
209–211. Dombi Edina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 50 pont;
209–211. Stallenberger Alexa (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 50 pont;
209–211. Varga Csilla (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
212–213. Péter Hajnalka (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 49 pont;
214–216. Huszár Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 48 pont;
214–216. Mohácsi Bálint (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 48 pont;
214–216. Ungvári Dalma (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 48 pont;
217–220. Bolgár Melinda (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 47 pont;
217–220. Élő Tamás (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 47 pont;
217–220. Gyurik Lívia (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 47 pont;
217–220. Jakab Zsófia (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 47 pont;
221–225. Lengyel Anna (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 46 pont;
221–225. Papp Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
221–225. Pócs Anita (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 pont;
221–225. Simkó Dániel Csaba (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 46 pont;
221–225. Tompa Fruzsina (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 46 pont;
226–229. Dömők Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 45 pont;
226–229. Fehér Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 45 pont;
231–233. Jámbor Gergő Levente (Monor, József Attila Gimnázium) 43 pont;
231–233. Sándor Júlia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 43 pont;
234–235. Rakaczki Rita (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 42 pont;
234–235. Toma Ádám (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 42 pont;
236. Kiss Botond (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 41 pont;
237–238. Budai László (Budapest, Szent István Gimnázium) 40 pont;
237–238. Présinger Barbara (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 40 pont;
239. Péter Zoltán (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 39 pont;
240–242. Cseresznyék Dávid (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 38 pont;
240–242. Oláh Máté (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 38 pont;
240–242. Viola Kornélia (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 38 pont;
243–246. Forberger Klaudia (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 37 pont;
243–246. Horváth Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 37 pont;
243–246. Pozsgay Erzsébet (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 37 pont;
243–246. Simon Endre András (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 37 pont;
247. Reményfi Zsófia (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
248–252. Mihály Krisztina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 35 pont;
248–252. Szepesi Annamária (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 35 pont;
248–252. Tomity Zsófia (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 35 pont;
248–252. Zakar Kristóf (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 35 pont;
253–255. Jani Lázár (Budapest, Árpád Gimnázium) 34 pont;
253–255. Laszák Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
253–255. Obbágy Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
256–258. Molnár Emese (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 33 pont;
256–258. Töreky Judit (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 33 pont;
256–258. Wosinski István (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 33 pont;
259–264. Buzás Dóra (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 32 pont;
259–264. Csanády Ábel (Budapest, Piarista Gimnázium) 32 pont;
259–264. Horváth Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
259–264. Vad Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 32 pont;
265–267. Kézér Bálint (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 31 pont;
265–267. Szabó István (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 31 pont;
268–271. Drabik Gergő (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 30 pont;
268–271. Horváth Kinga (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 30 pont;
268–271. Horváth Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont;
268–271. Pleva Dániel (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 30 pont;
272–274. Fekete Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
272–274. Gergely Lívia (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 29 pont;
275–283. Cseh Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
275–283. Géhberger Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 28 pont;
275–283. Gerner Viktor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
275–283. Maróti Gábor (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 28 pont;
275–283. Munkás Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 28 pont;
275–283. Murányi Bence (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 28 pont;
275–283. Nagy Domonkos (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 28 pont;
275–283. Réfi Ágnes (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 28 pont;
284–293. Ágoston Dániel (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 27 pont;
284–293. Bányász Miklós (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 pont;
284–293. Bathó Erik (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 27 pont;
284–293. Bencsik Barbara (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 27 pont;
284–293. Hantos Gergely (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 pont;
284–293. Kiss Noémi (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 27 pont;
284–293. Kovács Péter (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 27 pont;
284–293. Szeri Nikolett (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 27 pont;
284–293. Varga Vivien Nóra (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 27 pont;
294–296. Kepe Nóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont;
294–296. Rádóczi Zsolt (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 26 pont;
297–307. Gáspár Barna Szabolcs (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 25 pont;
297–307. Kámán Viktor (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
297–307. Kupó Péter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont;
297–307. Lám Bence (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 25 pont;
297–307. Papp Krisztián (Budapest, Szent István Gimnázium) 25 pont;
297–307. Pólik Réka (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 25 pont;
297–307. Porkoláb András (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 25 pont;
297–307. Rozemberczki Benedek (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
297–307. Tüű Szabó Boldizsár (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 25 pont;
297–307. Velkey Kinga (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 25 pont;
308–313. Balázs Barnabás (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 24 pont;
308–313. Horváth Áron (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
308–313. Kádár Wanda (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 24 pont;
308–313. Nagy Lajos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 24 pont;
308–313. Vajda Zoltán (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 24 pont;
314–316. Csurgó Marcell (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 23 pont;
317–320. Komoróczy Ágnes (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 22 pont;
317–320. Rozgonyi Adrienn (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 22 pont;
317–320. Somlyai Balázs (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 22 pont;
317–320. Szántó Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
321–328. Grád Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
321–328. Lengyel Miklós (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 21 pont;
321–328. Linzenbold György (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 21 pont;
321–328. Lipták Szilárd (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 21 pont;
321–328. Lőrincz Orsolya (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
321–328. Stifter Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 21 pont;
321–328. Szabó Judit (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
321–328. Zsemberi Brigitta (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 21 pont;
329–330. Éder Bálint (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
329–330. Kiss Fanni (Tata, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
331–337. Bán Róbert (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 19 pont;
331–337. Bönde Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
331–337. Farbaky Tamás (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 19 pont;
331–337. Kiss István (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 19 pont;
331–337. Kiss Kata (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
331–337. Konecz László (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
331–337. Rodek István (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 19 pont;
338–345. Dobai Attila (Monor, József Attila Gimnázium) 18 pont;
338–345. Dormán Luca Borbála (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 18 pont;
338–345. Egyed Roland (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 18 pont;
338–345. Farkas Csaba (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
338–345. Járfás Kristóf (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 18 pont;
338–345. Juhász Cintia (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont;
338–345. Kótay-Nagy Annamária (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 18 pont;
338–345. Tóth Réka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
346–352. Bodnár István (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 pont;
346–352. Honvéd Péter (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 17 pont;
346–352. Kesztler Orsolya (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont;
346–352. Kovács Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
346–352. Nagy Luca (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 17 pont;
346–352. Róth Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
346–352. Sinkovits Fatime (Budapest, Raoul Wallenberg Humán Szakiskola és Gimnázium) 17 pont;
353–361. Besnyő Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 16 pont;
353–361. Giczi Csenge (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
353–361. Hermesz Miklós (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
353–361. Kelemen Zsuzsanna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 16 pont;
353–361. Kiss Fruzsina (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont;
353–361. Polgár Péter (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 16 pont;
353–361. Szabados Dóra (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 16 pont;
353–361. Takács Lívia (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 16 pont;
353–361. Várdai István (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 16 pont;
362–373. Bertus Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
362–373. Fitus Alexandra (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 pont;
362–373. Kárász Gábor (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
362–373. Koczka Benjámin (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 15 pont;
362–373. Mazalin Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 15 pont;
362–373. Nagy Nóra Viktória (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 15 pont;
362–373. Szabó Gergő (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
362–373. Szabó Zoltán (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 15 pont;
362–373. Varga Ádám (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 15 pont;
362–373. Viola Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
374–379. Borbás Fruzsina (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 14 pont;
374–379. Hangyás István Atanáz (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
374–379. Kelemen András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 14 pont;
374–379. Mari Dániel (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 14 pont;
374–379. Vargha Ferenc (Budapest, Sylvester János Protenstáns Gimnázium) 14 pont;
380–388. Forgács Rita (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont;
380–388. Friebert Gábor (Kiskunhalas, Szilády Áron Református Gimnázium) 13 pont;
380–388. Katona Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
380–388. Kelemen Bernadett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
380–388. Német Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
380–388. Őri Barnabás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 13 pont;
380–388. Rácz Dóra (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont;
380–388. Szilágyi Tamás (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 13 pont;
380–388. Talpai Szabolcs (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 13 pont;
389–404. Csepi Rita (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 12 pont;
389–404. Csepregi Csaba (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
389–404. Dolezsár Ede Dániel (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont;
389–404. Kajó Márton (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 12 pont;
389–404. Kirch Szabolcs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 12 pont;
389–404. Kiss Petra Dóra (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
389–404. Kováts Réka (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 12 pont;
389–404. Molnár Bence (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 12 pont;
389–404. Nagy Pál (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 12 pont;
389–404. Rajzinger Zsanett (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola) 12 pont;
389–404. Ratatics Dániel (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 12 pont;
389–404. Tímár Dániel (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 12 pont;
389–404. Tüű Szabó Norbert (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 12 pont;
389–404. Velicsányi Péter (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont;
405–415. Barta Éva Anna (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 11 pont;
405–415. Kolozsvári (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
405–415. Kovács Krisztina (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 11 pont;
405–415. Kovács Réka (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont;
405–415. Őszi Bettina (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 11 pont;
405–415. Szabó Ildikó Emese (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 11 pont;
405–415. Varju Csilla (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont;
416–425. Bélafi Károly (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 10 pont;
416–425. Bokros Dániel (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont;
416–425. Csorba Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
416–425. Hullár Csaba (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont;
416–425. Kummer Béla (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 10 pont;
416–425. Molnár Tibor (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
416–425. Németh Fidélia Mónika (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 10 pont;
416–425. Szabó Bálint (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont;
416–425. Temesvári Vivien (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 10 pont;
416–425. Vuk Gergely (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 10 pont;
426–429. Erdélyi Anna Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
426–429. Pénzes Kitti (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 9 pont;
426–429. Pintér Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
426–429. Váradi Bianka (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
430–437. Juhász Ferenc (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 8 pont;
430–437. Király András (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 8 pont;
430–437. Kis Orsolya (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
430–437. Kovácsvölgyi Dávid (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont;
430–437. Székely Ákos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 8 pont;
430–437. Törzsök Ágota (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 8 pont;
430–437. Vinnay Patrícia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
438–442. Gy.Molnár Naómi (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 7 pont;
438–442. Hartmann Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
438–442. Petrov Annamária (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
438–442. Szava Bernadett (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont;
443–453. Aradi László (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 6 pont;
443–453. Balog Zsolt (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 6 pont;
443–453. Bense Bence (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 6 pont;
443–453. Dávid Kitti (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 pont;
443–453. Horváth Dávid (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 6 pont;
443–453. Kiss Ágnes (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
443–453. Kürthy Anna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
443–453. Miklós Zita (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
443–453. Mózes István (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont;
443–453. Nyitrai Györgyi (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 6 pont;
454–466. Garam Nóra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
454–466. Géczei Lili (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 5 pont;
454–466. Gerencsér Attila (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
454–466. Hollósi Vivien (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
454–466. Huszárik György (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 5 pont;
454–466. Jármer Alex Márk (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
454–466. Knáb Tamás (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 5 pont;
454–466. Lovas Borbála (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
454–466. Magos Barbara (Budapest, Árpád Gimnázium) 5 pont;
454–466. Pap Katalin (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
454–466. Papp Nóra (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 5 pont;
454–466. Tóth Zsuzsa (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 5 pont;
467–468. Ónodi Borbála (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
467–468. Remes Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
469–470. Gyöngyi Balázs (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 3 pont;
471. Schwartz Vivien (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 2 pont;
472–474. Holb Angéla (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 1 pont;
472–474. Horváth-Szalai Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont;
472–474. Kocsis Árpád (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.