Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Meszéna Balázs 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont;
2. díj: Láng Marcell 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 50 pont;
3–4. díj: Kőrösi Márton 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 46 pont;
3–4. díj: Tüzes Dániel 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
5. díj: Kocsis Vilmos 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
6. díj: Illés Máté 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 42 pont;
8. díj: Nagy Nárcisz 11. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 37 pont;
9. díj: Mészáros Ágnes 11. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 34 pont;

Dicséretben részesült:

10. Szabó Áron 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 22 pont;

Következik:

12–13. Kilyén Attila Örs 9. o. (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 8 pont;
12–13. Meltzer Mónika 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont;
14–16. Buday Gáspár 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 6 pont;
14–16. Perjés Barnabás 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 6 pont;
14–16. Ungváry Botond 8. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 6 pont;
17–21. Iván Dávid 9. o. (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont;
17–21. Kohut Attila 11. o. (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 5 pont;
17–21. Sárvári Katalin 10. o. (Nagykanizsa, Piarista Átlaános Iskola, Gimnázium és Diákotthon) 5 pont;
17–21. Szabó István 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
17–21. Vincze Gábor Gellért 9. o. (Békéscsaba, Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
22–23. Bornemissza Péter 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
22–23. Gulyás Péter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
24–27. Barna László 11. o. (Debrecen, Irinyi János Gimnázium, Szakközép-és Szakiskola) 3 pont;
24–27. Kiszel Kristóf 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
24–27. Négyesi Áron 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
28–33. Linszky Franciska 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
28–33. Rárósi Dávid 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont;
28–33. Szandi Piroska 12. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
28–33. Szlepák Bálint 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
28–33. Velcseva Dejanova Anna 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont;
34–36. Fiedler Judit 9. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 1 pont;
34–36. Herczeg Gergely 12. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.