Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 207 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Lovas Lia Izabella (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 180 pont;
6. díj: Englert Dávid (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 149 pont;
7. díj: Kunsági-Máté Éva (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 140 pont;

Dicséretben részesült:

12. Vécsi Áron (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 121 pont;
15. Fodor Tibor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 108 pont;
16. Csikós Ádám (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 107 pont;
18. Buzás Kristóf (Makó, József Attila Gimnázium) 102 pont;
19. Borbély Adrienn (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 99 pont;
24. Somogyi József (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 80 pont;
25. Remete Attila Márió (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 79 pont;
26. Pásztor Bálint (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 77 pont;
28. Danka Miklós András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 66 pont;
30. Handbauer Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 63 pont;
31. Suchetka Mária (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 62 pont;
32. Lajtai Gergő (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 61 pont;
33–35. Tóth Beáta (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 60 pont;

Következik:

36–37. Kiss Ágnes (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 58 pont;
36–37. Kovách Marcell (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 58 pont;
38. Meszlényi Regina (Budapest, Árpád Gimnázium) 56 pont;
39–40. Boros Csanád Örs (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 53 pont;
39–40. Budafoki Richárd Gergely (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 53 pont;
42–43. Kilyén Attila Örs (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 51 pont;
44–45. Faragó Ákos (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 49 pont;
44–45. Szakály Balázs (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 49 pont;
46–47. Tóth Réka Judit (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
48. Petróczy Dóra Gréta (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
51. Pintér Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
52–54. Bereznai László Péter (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 40 pont;
55–56. Kovácsvölgyi Dávid (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 39 pont;
55–56. Perjés Barnabás (Budapest, Árpád Gimnázium) 39 pont;
57–58. Nagy Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 38 pont;
57–58. Szakály Tibor (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 38 pont;
60–61. Bruncsics Bence (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 34 pont;
62–64. Károlyi Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
62–64. Tálosi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 33 pont;
65–66. Kriston Gábor Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 32 pont;
65–66. Zsiros Dániel (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 32 pont;
67–68. Heltai Botond (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 31 pont;
67–68. Komáromi Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 31 pont;
71–74. Aczél Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 29 pont;
71–74. Gudenus Gergő (Budapest, Árpád Gimnázium) 29 pont;
71–74. Szlepák Bálint (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
71–74. Szőts Andrea (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 29 pont;
75–76. Balogh Balázs (Heves, Eötvös József Középiskola) 28 pont;
75–76. Harkai Zsolt (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 28 pont;
77–78. Csizmadia Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 27 pont;
77–78. Horváth László (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 27 pont;
79–81. Erdész Zsombor Bálint (Heves, Eötvös József Középiskola) 26 pont;
79–81. Ottó Tivadar (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 26 pont;
84–85. Bakekolo Roger (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 24 pont;
84–85. Győri Bálint (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 24 pont;
86. Sziebert Hajnalka (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 23 pont;
87–89. Bedő Éva (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 21 pont;
87–89. Váradi Bianka (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 21 pont;
90–92. Bartos Ambrus (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
90–92. Vadász Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 19 pont;
94–96. Bakó Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
94–96. Fiedler Judit (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 17 pont;
97–99. Bátai István (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont;
97–99. Szerző Péter (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 16 pont;
100–101. Madocsai Kinga (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 15 pont;
100–101. Molnár Tamás (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 15 pont;
102–105. Benedek Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 14 pont;
102–105. Frigó Erzsébet (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
102–105. Jani Lázár (Budapest, Árpád Gimnázium) 14 pont;
102–105. Százi Barbara (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 14 pont;
106–109. Piedl Regina (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 13 pont;
106–109. Szamosi Emese (Budapest, Szent László Gimnázium) 13 pont;
110–116. Kovács Lóránt (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 12 pont;
110–116. Pántya Szabolcs (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 12 pont;
110–116. Porkoláb András (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont;
117–118. Dobrovitz István László (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 11 pont;
117–118. Héja Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
119–122. Beda Fanni (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 10 pont;
119–122. Gazdi László (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
119–122. Lukács Milán (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 10 pont;
123–129. Albert Szimonetta (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont;
123–129. Gyerák Tamás (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
123–129. Kiss Kata (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 9 pont;
123–129. Örkényi Róbert (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
130–134. Kisfaludi-Bak Zsombor (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 8 pont;
130–134. Kovács Dániel (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
130–134. Licskai Dávid (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 8 pont;
130–134. Stift Győző (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 8 pont;
135–137. Mikóczi Tünde (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 7 pont;
135–137. Nyerges Viktória (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont;
135–137. Ungvári Nikolett (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
138–147. Dömők Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
138–147. Fehér Eszter (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 6 pont;
138–147. Horváth Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
138–147. Papp Balázs (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium) 6 pont;
138–147. Sebők Ádám (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 6 pont;
138–147. Szokolai Éva (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont;
138–147. Tóth Zsuzsannna (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 6 pont;
138–147. Varga Áron (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 6 pont;
138–147. Vörös Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont;
148–149. Erdei Lilla (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
148–149. Földes Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
150–152. Dávid András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
150–152. Gondola Hajnalka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
150–152. Lakai Kitti (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
153–159. Ballér Krisztián (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 3 pont;
153–159. Győrfi Dávid (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
153–159. Hollósi Vivien (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
153–159. Nagy Ádám (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 3 pont;
153–159. Nagy Alex (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 3 pont;
153–159. Sáfrán Janka (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont;
153–159. Simon Mihály (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
160–163. Csibrán Adrián (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
160–163. Linszky Franciska (Budapest, Árpád Gimnázium) 2 pont;
160–163. Mátis Vivien (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 2 pont;
164–169. Csorba Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
164–169. Magos Barbara (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
164–169. Nándorfi Erzsébet (Budapest, Árpád Gimnázium) 1 pont;
164–169. Szabó Dávid (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium) 1 pont;
164–169. Tóth Gergő (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 1 pont;
164–169. Wagner Máté (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.