Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 207 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Almási Gábor András (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 188 pont;
2–3. díj: Szilágyi Zsombor (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 185 pont;
4. díj: Hlatky Dávid (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 163 pont;
5–6. díj: Szirmai Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 159 pont;
7. díj: Győri Tamás Noé (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 158 pont;
9. díj: Hegyi Ádám (Eger, Dobó István Gimnázium) 151 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Deli Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 148 pont;
11–12. Nagy Zsolt (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 148 pont;
14. Tolnai Gábor (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 140 pont;
15. Peregi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 134 pont;
16–17. Tolner Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 126 pont;
18. Erdély Attila (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 124 pont;
21–22. Ölvedi Tibor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 109 pont;
21–22. Petrás András (Budapest, Árpád Gimnázium) 109 pont;
24. Szécsényi Ágnes (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 107 pont;
25–27. Csönge Krisztián (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 94 pont;
28. Árvay Anna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 90 pont;
29–30. Fodor Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 89 pont;
31. Juhász István (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 87 pont;
32. Szabó Dániel (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 83 pont;
34. Sipeki Sándor (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 77 pont;
35–36. Csige Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 76 pont;
37. Péter Zsolt (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 75 pont;
38–41. Csallóközi Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 74 pont;
38–41. Nagy Viktor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 74 pont;

Következik:

42. Bognár Gergő (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 69 pont;
43. Vida György (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 68 pont;
45. Szőke Gergő (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 65 pont;
47–48. Hunyadi Dávid (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 58 pont;
50. Turányi József (Makó, József Attila Gimnázium) 54 pont;
51–52. Andrásik Attila (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 51 pont;
53. Halász Máté (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 49 pont;
54–55. Eördög Márton (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 47 pont;
54–55. Vásárhelyi Andrea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
56–57. Hullár Dávid (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 45 pont;
56–57. Posta Éva (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 45 pont;
58–59. Vízvári Dorottya (Monor, József Attila Gimnázium) 44 pont;
62–63. Bogár Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 39 pont;
64–65. Becske Imre (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 37 pont;
64–65. Garamszegi Gábor (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium) 37 pont;
66–67. Horváth Miklós (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 35 pont;
66–67. Szabó Klára (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 35 pont;
68–72. Buday Gáspár (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont;
68–72. Gulyás Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
68–72. Pósfai Gergely (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
68–72. Szemjonov Alexandra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
73–74. Helfenbein Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
76–77. Kiss Blanka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
78. Kiszel Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 29 pont;
79–82. Almasi Susann Melinda (Clayton, Diablo View Middle School) 28 pont;
79–82. Benák Attila (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
79–82. Szabó Bence (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 28 pont;
83. Inhof Kornél (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 27 pont;
84–85. Bennemann Stephan (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont;
84–85. Csürös Csaba (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 26 pont;
86–88. Csütörtöki Tibor (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 23 pont;
86–88. Lovász László Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
89. Puskás Kata (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 22 pont;
90–92. Simon Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont;
90–92. Somogyi Károly (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 20 pont;
90–92. Szatmári Tamás (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
93–94. Kardos Alex (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 19 pont;
95–97. Barakony Zsófia (Budapest, Árpád Gimnázium) 18 pont;
95–97. Hományi Ádám (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
95–97. Méder Dávid (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 18 pont;
98–99. Kmetty János (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
98–99. Mészáros Balázs (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont;
100–102. Heves Dorottya (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
100–102. Papp Emese (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
100–102. Szandtner Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 15 pont;
103–105. Tóbi Máté (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
103–105. Viola Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
106–110. Gubicza Ágnes (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
106–110. Kőrösi Kitti (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
106–110. Szatmári Bálint (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 13 pont;
106–110. Varsányi Zsombor (Budapest, Szent István Gimnázium) 13 pont;
111–112. Bertalan Balázs (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 12 pont;
111–112. Földes Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
113–116. Baburin Róbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
113–116. Borda Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
113–116. Gosztola Ferenc (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont;
117–118. Tasnádi Orsolya (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
117–118. Vásárhelyi Bálint Márk (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
119–126. Beck Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 9 pont;
119–126. Dudás Atilla (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
119–126. Malek Adrián (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
119–126. Pikó István (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
119–126. Tiszlavicz Noémi (Makó, József Attila Gimnázium) 9 pont;
127–128. Horváth Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
127–128. Ormándi Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 8 pont;
129–135. Dian Eszter (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
129–135. Dobó Márton (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
129–135. Maróti Ivett (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 7 pont;
129–135. Pásztor András (Budapest, Árpád Gimnázium) 7 pont;
129–135. Varga Júlia (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
136–138. Oszlányi Ádám Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
136–138. Pongrácz Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
136–138. Szabó Gábor Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
139–141. Horváth István (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
139–141. Kövér Csaba Attila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
142–147. Berkes Martina (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
142–147. Bojtár Márton (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
142–147. Fekete Győr Albert (Budapest, Árpád Gimnázium) 4 pont;
142–147. Nemes Ákos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
148–156. Gillinger Mátyás (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
148–156. Kertész Sándor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
148–156. Kovács Dávid (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont;
148–156. Mátis Eszter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 3 pont;
148–156. Szabó Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
148–156. Szaplonczay Máté (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
148–156. Szilágyi Gergely (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimnázium) 3 pont;
148–156. Tóth (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
157–158. Bozóki Szilárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
157–158. Bradács Éva (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
159–162. Karczagi Lilla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 1 pont;
159–162. Tóth Bence (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.