Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 207 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

4–5. díj: Dudás János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 196 pont;
4–5. díj: Konczer József (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 196 pont;
9. díj: Pálovics Róbert (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 185 pont;
10. díj: Tűri Balázs (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 180 pont;

Dicséretben részesült:

13. Hasznos László (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 174 pont;
14. Farkas Ádám László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 171 pont;
15. Gresits Iván (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 170 pont;
16. Horváth Andrea (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 166 pont;
17. Székely Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 161 pont;
18–20. Blastik Zsófia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 160 pont;
18–20. Bogár Péter (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 160 pont;
18–20. Fülöp Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 160 pont;
23. Farkas Patrik (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 148 pont;
24. Vécsei Miklós (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 140 pont;
28–29. Csányi Róbert (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 132 pont;
28–29. Lele István (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 132 pont;
30–31. Fischer Richárd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 131 pont;
30–31. Szabó Áron (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 131 pont;
33. Sümegi Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 129 pont;
34. Sebők Tamás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 126 pont;
36. Lakomcsik Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 104 pont;
37. Kohut Attila (Beregszász, Beregszászi Magyar Gimnázium) 103 pont;
39–41. Máté István Mátyás (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 93 pont;
43–44. Kovács Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 89 pont;
45. Schattmann Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 87 pont;
48. Steierhoffer Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 84 pont;
49. Hevesi Péter (Esztergom, Szent István Gimnázium) 79 pont;

Következik:

52. Varga Béla (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 71 pont;
53–54. Kecsmárszky György (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 67 pont;
55. Szabó István (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont;
56–57. Nagy Kornélia (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 64 pont;
59. Domonkos Mária (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 58 pont;
62–63. Péter Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 54 pont;
65–67. Bornemissza Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
65–67. Csintalan György (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 51 pont;
65–67. Keresztes Szabolcs (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 51 pont;
70–71. Szabó Dániel (Budapest, Árpád Gimnázium) 44 pont;
72. Egyed Lenke (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 43 pont;
74. Szél Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 38 pont;
75. Vörös Eszter (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 37 pont;
76–79. Éles Dávid (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 36 pont;
76–79. Fegyveres György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
76–79. Meszéna Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
80. Kőrösi Márton (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 35 pont;
81–82. Ceffer Attila (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 34 pont;
84–85. Láz József András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 31 pont;
84–85. Tóth Gergő (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 31 pont;
86–87. Hegyi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 30 pont;
88–91. Herzka Ferenc Zsolt (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 29 pont;
88–91. Kovács Edit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
88–91. Molnár Dániel (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 29 pont;
88–91. Nánási Balázs (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 29 pont;
92. Lazányi Nóra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 28 pont;
93. Czoboly Olivér (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 26 pont;
94. Édes Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 25 pont;
95. Fekete Balázs Samu (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 24 pont;
96–98. Farkas István (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 23 pont;
96–98. Filep Ákos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 23 pont;
96–98. Rehány Nikolett (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 23 pont;
99. Kardos Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
100–103. Balázs Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 21 pont;
100–103. Balázs Mónika (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 21 pont;
100–103. Bényász Csaba (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
100–103. Kiss Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
104–106. György Hunor (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 20 pont;
104–106. Kálosi Anna (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 20 pont;
104–106. Márton Krisztina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
110–113. Baranyai J. Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
110–113. Csorba Sebestyén (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 17 pont;
110–113. Matiovics Máté (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 17 pont;
110–113. Szekeres Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
114–116. Kiss Benedek (Budapest, Árpád Gimnázium) 16 pont;
114–116. Nagy-Győr László (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 16 pont;
114–116. Varga Tímea Orchidea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
117–119. Amma Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 15 pont;
117–119. Juhász Ádám (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 15 pont;
117–119. Zsigmond Anna (Budapest, Árpád Gimnázium) 15 pont;
120–122. Gottschalk Róbert (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
120–122. Kovács Ferenc (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
120–122. Repáruk András (Baja, Szent László Általános Művelődési Központ) 14 pont;
123–127. Kosztolányi Konrád (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont;
123–127. Pajkossy Katalin (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
123–127. Pintér Bálint (Budapest, Árpád Gimnázium) 13 pont;
123–127. Szabó József (Heves, Eötvös József Középiskola) 13 pont;
128–130. Csapó Szabolcs (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont;
128–130. Mayer Ádám (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont;
128–130. Petz Tamás (Budapest, Árpád Gimnázium) 12 pont;
131–133. Bartus Péter (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
131–133. Bódor László (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
131–133. Vad Szilvia (Budapest, Árpád Gimnázium) 11 pont;
134–138. Farkas Dániel (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 10 pont;
134–138. Gáspár Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
134–138. Horváth Ákos (Budapest, Árpád Gimnázium) 10 pont;
134–138. Makai István (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 10 pont;
139–145. Czafit Bence (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 9 pont;
139–145. Czigány Dániel (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 9 pont;
139–145. Gál Eszter (Budapest, Árpád Gimnázium) 9 pont;
139–145. Kern Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
139–145. Remes Bálint (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 9 pont;
146–149. Marosi Viktória (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 8 pont;
146–149. Pántya Annamária (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 8 pont;
146–149. Sarbak Klára (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 8 pont;
146–149. Ujlaky Csaba (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 8 pont;
150–157. Halász Ádám (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont;
150–157. Heizler Tamás Ferenc (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 7 pont;
150–157. Kovács Gábor (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
150–157. Lőrincz Gergely (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
150–157. Papp István (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 7 pont;
158–163. Birton Réka (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 6 pont;
158–163. Fejős Andrea Mária (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
158–163. Németh Imre (Szentendre, Ferences Gimnázium) 6 pont;
164–166. Lindmayer Péter (Szentendre, Ferences Gimnázium) 5 pont;
164–166. Szécsi Dorottya (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
167–170. Danyi Veronika (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 4 pont;
167–170. Molnár Gábor (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 4 pont;
167–170. Szunyoghy Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
171–178. Dudás László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
171–178. Haszpra Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
171–178. Major György (Budapest, Árpád Gimnázium) 3 pont;
171–178. Stubeczky Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
171–178. Tóth Alexandra (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 3 pont;
171–178. Tóth Máté (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 3 pont;
171–178. Vadász Sára (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
179–180. Engedy Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.