Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2005/2006

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 207 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Széchenyi Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 203 pont;
2. díj: Pásztor Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 199 pont;
3. díj: Nagy Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 198 pont;
4. díj: Engedy Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 194 pont;
5. díj: Molnár Kristóf (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 193 pont;
6. díj: Matulik Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimnázium) 191 pont;
7. díj: Nagy Zoltán (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 184 pont;
8. díj: Mándi Gábor (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 180 pont;
9. díj: Csire Gábor (Csurgó, Nagyváthy János Középiskola) 179 pont;
10. díj: Szaller Dávid (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 174 pont;

Dicséretben részesült:

12. Enczel Dávid (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 160 pont;
14–15. Dombi András (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 136 pont;
14–15. Sajtos László (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 136 pont;
18–19. Horváth Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 112 pont;
20. Rácz György (Baja, III. Béla Gimnázium) 107 pont;
21. Pécs László (Baja, III. Béla Gimnázium) 106 pont;
22. Szijártó Rita (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 99 pont;
23. Szabó András László (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 87 pont;
24. Dajka Attila Norbert (Kecskemét, Kandó Kálmán Műszaki Szakközépiskola) 85 pont;

Következik:

25. Balogh Péter (Monor, József Attila Gimnázium) 72 pont;
26. Sinkó József (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 71 pont;
27. K. Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 61 pont;
28. Lázár András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 60 pont;
31. Szőke András (Monor, József Attila Gimnázium) 46 pont;
35–37. Eichert Károly (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 39 pont;
35–37. Konczi Róbert (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 39 pont;
38. Tinku Szilárd (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 38 pont;
39. Kiss Gellért Zsolt (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 35 pont;
40–41. Árvay Zsófia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 34 pont;
40–41. Kacz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 34 pont;
45. Nimmerfroh Katalin (Monor, József Attila Gimnázium) 24 pont;
46–47. Kun Laura (Monor, József Attila Gimnázium) 23 pont;
46–47. Váraljai Petra (Monor, József Attila Gimnázium) 23 pont;
48–49. Berceli Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 22 pont;
48–49. Vodicska Babett (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 22 pont;
51–52. Fazekas Péter (Monor, József Attila Gimnázium) 19 pont;
51–52. Kőszegi Balázs (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 19 pont;
53–55. Elter Zsolt (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 18 pont;
53–55. Szarvas Tamás (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 18 pont;
56–60. Trick Ildikó (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 16 pont;
61–65. Kondás Márk (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
61–65. Mészáros Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
66–67. Homa Mónika (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 14 pont;
66–67. Siminszky Zsófia (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 14 pont;
68–70. Kovács Zalán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
71–74. Faragó Dávid (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
71–74. Kiss Béla (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont;
71–74. Mészáros Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
71–74. Simon László (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 12 pont;
75–79. Aranyosi Miklós (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 11 pont;
75–79. Herczeg Gergely (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
75–79. Varga Tamás (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont;
80–83. Döme Zsolt (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 10 pont;
80–83. Répásy Péter (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 10 pont;
80–83. Torres András (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont;
84. Bőgér Ágnes (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 9 pont;
85. Dési Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
86–87. Bundics Kornél (Zalaegerszeg, Csány László KSZKI) 7 pont;
86–87. Szandi Piroska (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
90–93. Csizmadia Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
90–93. Danyi Tímea (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 3 pont;
90–93. Horony Csaba (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 3 pont;
90–93. Mándoki Eszter (Budapest, Szent László Gimnázium) 3 pont;
94. Puszta Adrián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont.