Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 210 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Bolgár Dániel (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 195 pont;
2. díj: Laczkó Zoltán Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 194 pont;
3. díj: Farkas Martin (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 179 pont;
6. díj: Czigány Máté Gábor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 148 pont;

Dicséretben részesült:

7–8. Vámi Tamás Álmos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 136 pont;

Következik:

15. Szöllősi Márton (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 105 pont;
16. Broda Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 103 pont;
17–18. Pataki Bálint Ármin (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 96 pont;
19. Győry Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 93 pont;
20. Béres Orsolya Katalin (Hajdúnánás, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium) 91 pont;
21. Kasó Márton (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 90 pont;
22. Borszuk Adrienn (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 85 pont;
24. Wirnhardt Bálint (Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium) 80 pont;
25. Gujás István (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 79 pont;
26. Zsakó András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 77 pont;
27. Martinka Mátyás (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 75 pont;
28. Szécsényi Andrea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 73 pont;
29. Erdős Boglárka (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 72 pont;
30–31. Kovács Márton (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 71 pont;
30–31. Papp Géza (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 71 pont;
32. Kulcsár Flóra (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 69 pont;
34. Kuklis Anikó (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 64 pont;
35–36. Balog Barbara (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 60 pont;
35–36. Enyedi Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 60 pont;
38. Alcer Dávid (Berlin, Käthe-Kollwitz-Oberschule) 58 pont;
39–40. Dávid Krisztina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 57 pont;
39–40. Farkas Ferenc (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 57 pont;
41–43. Juhász Bálint (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 55 pont;
41–43. Kobelrausch Klaudia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 55 pont;
44. Török Bálint (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 54 pont;
45. Horváth Lóránd (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 52 pont;
46–47. Mészáros László (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 47 pont;
46–47. Szentes Ákos (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 47 pont;
48. Majzinger Koppány (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 45 pont;
49. Balázs Dorottya (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 44 pont;
50. Tarcsi Tünde (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 43 pont;
51. Vargha Sára (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 42 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.